Cyprus pre 4-člennú rodinu

29. sep 2022

Poraďte najlepšiu cestovu , ktorá ponúka výhodnú dovolenku na Cypre. Sme 4 členná rodina, 2 deti do 6 rokov. Vaše skúsenosti mi veľmi pomôžu, nakoľko sme v tejto destinácii ešte neboli. 😊

Radi by sme aby v tom bolo zahrnuté všetko , od letenky , cez ubytovanie, stravu , prepravu z letiska do hotela .
Ďakujeme za odporúčanie. 🍀

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. okt 2022

@athom čítanie s porozumenim očividne nie je tvoja silná stránka 🤔 tak posnažím sa krátko a stručne....
●JA som na Cypre NIKDY nebola.. Manžel tam bol pred vyše 15 rokmi. Áno, hotel viem keďže tam manžel praxoval vrámci školy. 👉 čítanie s porozumením!!!!!!!!
● PO ďalšie, cez CK sme už cestovali. A aj keby že nie, tak všetko je prvý krát. Ty sa tu len zosmiešnuješ s tým ako sa správaš.... čo dosť poukazuje na tvoju "hodnotu" človeka..
● nikto z neba múdry nepsadol , preto som si sem prišla po rady/ postrehy...
● ty tu len ideš písať a poukazovať ČOMU JA PODĽA TEBA NEROZUMIEM, NEOVLÁDAM, hodnotiš moju inteligenciu.... na základe pár vecí ktoré som sem napísala ( a podotýkam informácie ktoré som uviedla sú len orientačné) inteligentný ľudia tomu však chápu.
● sama arogancia z čítania tvojich správ, som zdravotník a veru nikdy by som so nedovolila takéto správanie k pacientovi / klientovi ( a ver že strasne veľa ľudí neovláda ani len základné pojmy), verím že do tvojho života vstúpia lepšie dní a začneš byť viac "ľudský , empaticky" , pretože nakoľko nepracujem v žiadnej cestovke, ani v agentúre nedisponujem ( čo je pochopiteľné) informáciami v tomto smere .

Nebudem už mrhať mojím časom odpisovať na tvoje komentáre, ktoré vôbec niesu plnohodnotné.
Pekný deň

wheel
5. okt 2022

V juni je na cypre spickova dovolenka, pretoze tam este nie je sezona v plnom prude a zaroven su tam aj tak 30tky a voda je tepla. Ja som bol v stede juna a nebolo o com. Jul august je ciste peklo a miliony ludi. Takze jun za mna vysoko odporucam.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luliu
5. okt 2022

Satur, Hydrotour a nenapísala si či chcete ísť na južný či severný Cyprus

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. okt 2022

@athom k tebe už len toľko, citujem ""inteligentny clovek v nich vie plavat a dozvie sa to co potrebuje"".. a hádam nemusím sem hádzať všetky Tvoje vyjadrenia v tejto diskusii . Pre mňa si zakomlexovany človek, stačí si pozrieť ako reaguješ aj v iných príspevkoch .. Boh vie čo si vlastne zač , či muž žena možno obojživelník... bez chrbtovej kosti, riadne si si sem na MK prišiel "uvoľniť " svoje komplexy. A žiadam ta, aby si sem už nereagoval/ la, ja to nepotrebujem / nežiadam...

@luliu ďakujem veľmi pekne za komentár, južný cyprus, konkrétne by sme chceli oblasť Larnaka , Protaras.

autor
5. okt 2022

@wheel ďakujem, aspoň niekto chápe že chceme ísť mimo hlavnú sezónu, ešte pred začiatkom letných prázdnin. Ďakujem za postreh , pekný deň 😊

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. okt 2022

@athom a ty sem hádam píšeš inak ako anonymne ? Mýlim sa hádam? 😅 nebuď smiešny , smiešna, smemiešne či kto , čo si.
Hlavne vďaka tebe sa táto diskusia zvrtla smerom, ktorí som neočakávala ... s tvojimi radami , ako prepáč , ale ani v tom najhoršom sne sa nimi riadiť nebudem, radšej sa budem riadiť informáciami od ludi ktorí majú reálne názory a informácie. Ty k nim totiž nepatríš.

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sem akokoľvek prispeli. Ospravedlňujem sa aj za danú osobu @ , ovplyvniť tieto komentáre bohužiaľ nedokážem.

UKONČUJEM TUTO DISKUSIU

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz