Disneyland Paríž 2013

dubeke
10. okt 2013

Ahojte bol niekto tento rok v Disneylande v Paríži?Chcem vedieť vaše skusenosti a ceny hlavne 🙂

abbey1
17. jan 2014

@pstros33 Pozri priamo na stránke letiska.Vždy ponúkajú dopravu aj priamo k a od hotela.Je to o niečo drahšieako vlak, cči bus, ale máš to presne vcas a až po dvere.Ak váš ide viac, máš to za rovnakú cenu.

pstros33
17. jan 2014

@tortelinka super, dakujem 🙂 . Ak len metro, tak sa hadam prepravime v pohode 🙂

pstros33
17. jan 2014

@abbey1 Presne toto som potrebovala 🙂 , dakujem krasne! Radsej zaplatim o 20 € viac, ale mam to bez stesu a bez hladania a nosenia tam aj spat. 🙂

pstros33
17. jan 2014

@abbey1 uz som to čekla.....vychadza to cca 16,-€/os., to je super! Mozno to budeme moct vyuzit aj na cestu za pamiatkami. Za rozumnu cenu a bez stresu.

abbey1
17. jan 2014

@pstros33 Je to spoľahlivé, vyzdvihnúť váš na letisku s menovkou a späť priamo pred hotelom na presne stanovený čas.ZABOOKUJES ich pekné vopred doma.Uzite si.Dismeyland je súper.

diorka
17. jan 2014

@pstros33 ahoj, ked si tu vyplnis objednavku, tak ti hodi ceny 😉

pstros33
17. jan 2014

Dievčnce srdečná vďaka vám obom, pomohli ste veľmi 🙂 . Ostatné veci už poriešime na mieste, len kým sa zorientujeme tak transfer bude super vec. Ešte keby sa tak dalo objednať počasie a bolo by to dokonalé 😀

diorka
17. jan 2014

@pstros33 nemas za co, toho sa aj ja bojim 😒 a kedy idete?

diorka
17. jan 2014

Dievcata, este som zabudla, ze ti, co sa ubytuju v disney hoteloch, ten link, co som vyssie pridala, tak maju vstup do disneylandu 2 hodiny skor ako verejnost

lienka2407
17. jan 2014

My sme boli s manzelom v 2010 a urcite odporucam bolo perfektne az na ten hotel teda bol 3* ale skor mi to prislo ako ubytovna 🙂

pstros33
18. jan 2014

@diorka my ideme prvy septembrovy tyzden. A vy? Pariž je udajne velmi stabilny co sa pocasia tyka a v lete ma priemernu teplotu cca 26°C. Tak dufajme, ze nas neprekvapia lejaky, ktore sa tam obcas prezenu.

pstros33
18. jan 2014

Este by ma zaujimalo, ci si mozem zobrat do parku nejaku drobnost pod zub pre maleho a nejaku vodu, neviete niekto? Kdesi som citala, ze sa moze a kdesi, ze sa nemoze a pri vstupe vsetko zoberu. Neviete ako to tam najnovsie funguje?

diorka
18. jan 2014

@pstros33 my sme boli raz v oktobri, vtedy bolo super pocasie, myslim si, ze v septembri tiez bude. Teraz ideme uz v maji, tesim sa velmi, zatial aj za deti 😀

pstros33
18. jan 2014

@diorka Aj ja sa tesim aj za maleho, on totiz o tom este nevie 🙂 . To bude mat odo mna darcek za vysvedcenie 🙂 . Jaaaj, tak vy to tam uz poznate ked ste tam uz boli! To je super, tak daj nejake tipy a ako to tam je s tym jedlom? Kde sa najlepsie prestravujeme? Mame tam sice prenajatu vilku kde je aj kuchyna, ale ja sa teda varit v Disneylande nechystam!

tova
19. jan 2014

@pstros33 urcite si mozes doniest svoje jedlo a pitie. najlepsie sa naranajkovat vo vile kde budete, na obed si nachystat sendvic a pitie, keksy a nie do kabelky ale do vaku... podla toho ako dlho budete v parku veceru si potom kupit v parku alebo znova zjest na izbe. Z parku mozes odist pocas dna a potom sa vratit , plati ten isty listok ak by ste boli ubytovany blizko a potrebovali ste pauzu, bolo by dobre okolo 3-5 ist na izbu, najest sa oddychnut a znova do polnoci do parku.

pstros33
19. jan 2014

@tova dakujem pekne za info. Tak to je super. Nepotrebujem si brat jedlo na cely den, len pitie a pre maleho nejaku drobnost. Len som nevedela, ci nam to pri vstupe nezoberu 😉

tova
19. jan 2014

@pstros33 vaky prehladavaju ale to koli zbraniam a nie jedlu Jedla su dost drahe okrem fast food, prvy den si vezmi viac jedla a v parku zistis kolko co stoji, podla toho sa zbalis na druhy den. Pozri co je to Fast Pass, su to casenky na atrakcie mozes kazdu myslim 1,5 hodinu si orazit listok s casenkou alebo po kazdej jazde ked je skor ako 1.5hod. a nemusis cakat v obycajnom rade ale vo fast pass rade kde do 5 min. ides na jazdu. ked sa vyznas v tablete a stiahnes si appt tak aj cez to sa daju objednat casenky. Najlepsie je ist hned rano ako otvoria na najpopularnejsie atrakcie, vyhladaj si na nete a zakruzkuj v mape, my sme cakali na niektore len 2-3 minuty a isli sme na jazdu 3 krat za sebou. ta ista jazda okolo 11hod obeda mala cakaciu dobu 45 min. Moja najkrajsia jazda je It's a small world,

https://www.youtube.com/watch?v=_S69I-YOWOU

parady su vecer okolo 9hod ked mas mladsieho syna je lepsie ist naspet na hotel poobede oddychnut si na 2-3 hod. a vratit sa. oplati sa ich vidiet.

pstros33
19. jan 2014

@tova Dakuejm krasne za info! Super! O casenke som uz citala, tu si asi zoberieme. Ja na atrakcie urcite nepojdem, ja mam strach. A maly ma len 7 rokov a tiez nie je v tomto z tych najodvaznejsich 🙂 . Takze asi budeme skor vyhladavat tie kludnejsie atrakcie. Ja si vychutnam to okolie a paradu aj bez atrakcii a maly nech si sam vyberie. Este sa opytam, daju sa listky aj nejakym sposobom kupit lacnejsie online, alebo stoja rovnako?

pstros33
19. jan 2014

@tova a este sa opytam, ako je to s fotografovanim? Myslim s postavickami. Odchytime ich niekde v parku alebo su na to stanovene casy?

tova
19. jan 2014

@pstros33 na jazdy urcite pojdes aj syn, ja som bola so 4r. detmi a na jazdy sme chodili non stop kazdy den, boli sme 7 dni v parkoch. Vela jazd je len takych, ze sedis v lodke alebo nejakej musli (Nemo) a pozeras, alebo su to 3D filmy, Nasi sa bali ist k postavickam, tak som fotila ich len z boka, ale ked chces sa fotit s postavou, treba cakat v rade, nam sa stalo ze sme cakali 20 min. a boli uz len 4 ludia pred nami, zahlasili ze postavicka ide na prestavku a pride o 20 min, tak bud dalej tam cakat alebo ist prec. a na nete sa da najst cas o ktorej kde bude aka postavicka. V tych drahsich restauraciach v parkoch si mozes vopred objednat ranajky alebo obed s postavamy, potom pocas toho ako jes chodia a mozes sa s nimi fotit. Ked su postavy von tak su dlhsie rady ale casto su postavy aj v budove vo vnutri ludia o tom moc nevedia a tam su rady kratsie aj do 5 min. listky su priblizne rovnake vsade, na cierno v uliciach predavaju s velkou zlavou listky ktore boli pouzite rano ale listok plati az do konca dna.

pstros33
20. jan 2014

@tova A v akej budove su postavicky? Nedavaju pri vstupe aj program dna? Ze kde kto bude a o ktorej? Aha, takze listok sa da kupit lacnejsie uz pouzity.....chapem. Dakujem za info, pomohlo 🙂

tova
20. jan 2014

@pstros33 tu najdes kde budu postavicky klikni na Meeting locations.... http://www.disneylandparis.co.uk/parks-and-acti...

tova
20. jan 2014

aha tu maju dobu zlavu ked kupis do konca januara a cestovat budes medzi 3 april - 31 august, v Disney hotely kupis 3 noci a 4 dni, dostanes zadarmo 2 dni hotel a vstupenky do parkov navyse zadarmo pre vsetkych, plus deti do 7 rokov maju zadarmo hotel a vstupenky do parkov. http://www.disneylandparis.co.uk/offers/special...

pstros33
21. jan 2014

@tova dakujem, si zlata 🙂 . My uz ubytko mame a letime az 3.9., takze to nevyuzijem. V kazdom pripade velka vdaka za vsetko info a tipy 😉

tova
21. jan 2014

@diorka teraz je zlava, Disney hotel 20 min. pesi z parkov za rovnaku cenu pre 4 so vstupom a ranajkami. deti do 7r. zadramo, plus ked zaplatis 3+noci, su 2 noci a a 2 dni pre vsetkych zadramo so vstupom.

diorka
24. jan 2014

@lmwoman ahoj, prosim ta, budeme byvat v disney hotely, nevies ci je tam v blizkosti Disneylandu nejaky obchod /supermarket alebo aj nejaky maly obchodik s potravinami? Dakujem

diorka
6. feb 2014

@tova ahoj, prosim ta, budeme byvat v disney hotely, nevies ci je tam v blizkosti Disneylandu nejaky obchod /supermarket alebo aj nejaky maly obchodik s potravinami? Dakujem

tova
6. feb 2014

@diorka sorry, nie neviem, skus dat do google adresu obycajne ukazje nakupne centra, alebo si precitaj recenizie na hotel, obycajne ludia pisu co je v okoli, aky hotel to je?

diorka
7. feb 2014

@tova ahoj, dakujem, je toDisney´s hotel Santa Fe, idem skusit pozriet do googlu

tova
7. feb 2014

@diorka v referenciach jedna pise ze 2 min. pesi od hotela je obchod, kupovali tam pitie a sladkosti, stuple do usi do lietadla atd. Nezabudnite na prsiplasti, su tam 4 nasobne drahsie ked prsi.