Do Španielska v septembri

ren76
4. apr 2014

Ahojte. Boli ste prosím vás niekto na dovolenke v španielsku v septembri? Je tam ešte teplo? Napr. na costa brava...

siska765
4. apr 2014

@ren76 ahoj ja som tam zila 7 polrokov,takze vzdy som tam bola az do nejakeho oktobra, a mozem s kludom povedat ze v septembri sice nie je este zima ale na kupanie uz zima je,uz skoro rovnake pocasie ako u nas ,dost fuci od mora a nic moc, no musela by si fakt chytit dobre pocasie co je otazne predpovedat takto skoro, ale vo vacsine pripadov skor uz sa moc kupat neda

lienka2407
5. apr 2014

Ahoj my sme boli zaciatkom oktobra a bolo super teplo,kupali sme sa aj v mori aj sme mali bazen pri vile a bolo perfektne isla by som opat 🙂 Urcite odporucam 🙂

nikuliak
5. apr 2014

Ahoj, ja som bola v Malage v polovici septembra na 5 dní a celých 5 dní bolo šialene horúco, až som si hovorila, že sme mohli ísť aj koncom septembra 🙂

nikawero12
5. apr 2014

My sme boli na Costa Brava pred pár rokmi začiatkom septembra a boli sme dosť sklamaní. Nebolo až tak teplo, ako sme si predstavovali, fúkal dosť studený vietor a jeden deň pršalo. More tiež nebolo veľmi teplé /my máme radi teplé moria/. Takže ja by som už v septembri na Costa Brava určite nešla, možno dole v Andalúzii je to s počasím v septembri lepšie.

katie555
5. apr 2014

my sme boli na costa del sol minuly rok prvy tyzden (tusim 7meho sme leteli) a pocasie okrem prveho dna ked bolo po nocnom dazdi tak bolo super ...teplucko do 30 , teple more takze bez problemov 😀 😀 😀 😀

prasiatko30
6. apr 2014

Zvycajne v septembri je este dobre pocasie - podla mna je to skvely cas na dovolenku- je menej ludi, teplota je este velmi dobra a da sa aj v mori kupat - je jasne ze po veceroch to uz nie je to iste ako v juli/ auguste a clovek si musi aj nejaky ten sveter natiahnut ale ako hovorim v septembri sa este da v pohode uzivat si slnka a vody na stredozemnom pobrezi