Dovolenka 2018 - Turecko

summerlili
25. okt 2017

Pekný deň všetkým,

viem, možno skoro, ale začínam riešiť dovolenku na budúce leto. Nikdy sme ešte neboli v Turecku a našla som toto:
https://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2018/ture....

Boli ste niektorá v Side, hotel Kumkoy Beach Resort and Spa ?
Ak áno, spokojnosť ? Alebo ... ?

ĎAKUJEM.

fokuska
25. okt 2017

@summerlili Boli sme v inom hoteli, cca 8 km od vasho. Plaz je super, pozvolny vstup do mora, liahnu sa tam korytnacky.
Popozeraj si hotel a okolie, plaz atd cez google earth, prepni si street view, na tripadvisor.com si najdi hotel a citaj poriadne recenzie, pozri si realne fotky, tak isto na booking.com a podla toho sa rozhodni ;)

katkakovac
25. okt 2017

Boli sme teraz v septembri v hoteli turqoise v side. Cestovali sme ale cez airstop.sk a raksku cestovku. Slovenske cestovky maju taku uzasnu vec, ze vacsinou sa cestuje vnoci alebo nadranom. Z malymi detmi posusnanicko. My sme odlietali o 2 z viedne, o 5 sme boli v turecku a o 7 na hoteli. Vecera a deti isli pekne spinkat. Hned sme mali izbu. To ti maloktora skovenska cestovka zabezpeci. Tu si vies pozriet odletove casy a rozhodnut sa.

katkakovac
25. okt 2017

@fokuska aky hotel? Ked tak IP. Dakujem

danula2
25. okt 2017

bola som v nom pred 5timi rokmi
chodime kazdy rok do turecka, boli sme uz aj v lepsich
akokolvek vzdy by som sa tam rada vratila keby som mala moznost
super sluzby velky hotel, sice starsi ale cisty
plaz pieskova
za mna tak 7-8 z 10 bodov

fokuska
25. okt 2017

@katkakovac My sme isli cez Hydrotour a hotel bol Trendy Aspendos Beach, bola to nasa svadobna cesta - mali sme izbu vyzdobenu, zive kvety, sampanske, ovocie :P
A sluzby fantasticke, jedlo, obsluha, bary, restauracie, plaz, naozaj krasa. Je tam 90% nemeckej klientely, rusov sme asi ani nestretli, potom turci a bolo aj zopar slovakov. Z personalu kazdy hovori nemecky, s anglictinou je to horsie, ja som s nimi vzdy hovorili po nemecky :D

kvetinka29
25. okt 2017

Aj my sme boli v lete v Trendy Aspendos Beach a bolo super, cim dalej tym viac Slovakov tam chodi a je to super tam stretnut niekoho kto hovori po slovensky, aj slovenske animatorky boli super, jedlo super, pre deti vela zabavy