Dovolenka Bol Brač- skúsenosti?

sasha07
4. máj 2019

Ahojte, máte niekto skúsenosti s touto dovolenkovou destináciou? Nejaké recenzie..? Rozmýšľame nad Tučepi a Bol..

mariannka123
4. máj 2019

@sasha07 ahoj. My sme boli minulý rok v Tučepi.. Je tam pekne ale druhýkrát by som už nešla

sasha07
autor
4. máj 2019

@mariannka123 my sa chystáme do Chorvátska tento rok prvý krat .. takze nemáme skúsenosti s nijakou destináciou ale rozmýšľala som nad týmito dvoma destináciami.. preco druhý krat nie?

salome123
4. máj 2019

Nam sa v Tucepi velmi pacilo a vraciame sa na to iste miesto.... budeme byvat na okraji Tucepi, kde nie je az tak vela ludi. Boli sme aj na vylete na Braci, na Bole ale vobec sa nam tam nepacilo....navyse zaciname mat fobiu z ostrovov, lebo zakazdym ked sme sli na nejaky vylet na ostrov sme mali problem dostat sa odtial naspat (trajekty boli preplnene a museli sme cakat az na tie dalsie....velmi neprijemna situacia)

ivkus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkus
4. máj 2019

@sasha07 Bol studeny preplneny drahy ale za mna urcite Supetar boli sme tam 3x a parada na konci plaze vzadu je pozvolny pieskovy vstup do mora idealny pre deti ,vecerne vyzitie v meste super,nafukovacie atrakcie v mori

yellow28
4. máj 2019

@sasha07 krasny je aj Primosten, odtial je kusok do Sibeniku aj Trogiru - krasne mestecka... Na Braci, konkretne na vychyrenej plazi na Bol me boli na vylete lodou z Basky vody a tiez by som tam uz nesla... Obrovske mnozstvo ludi, premrstene ceny a velmi veterno. Na fotkach to vyzera nadherne, realita ma dost sklamala... Baska voda je dobry vyber, aj ked ceny tam tiez velmi porastli a aj ludi je tam na plazach kvantum, plus ta cesta...je to dost daleko.. Ale more nadherne...

nelinqua
4. máj 2019

Bol? Urcite nie 😬 preplneny stale. Ja by som tam nesla. Ved tam chodia turisti a lode z celeho okolia na celodenne vylety. Ale zas ak mate radi takuto rusnu dovolenku 🤷🏼‍♀️ My sme boli miluly rok v malickom meste Sumartin na konci Bracu - jeden kostol, jeden obchod, 3 restiky, sukromna plazicka a bozske ticho - pre mna je toto dovolenka 😊 do makarskej odtial chodil trajekt, takze ked sme mali chut, vybehli sme si tam...

queen_mary
4. máj 2019

@yellow28 presne, to je moje naj. Stredna dalmacia. Ky chodime do Razanje. Mala dedinka, v strede namestia obchodik, bar a 3 restauracie. Je tam aj kamienkova plaz pre deti, v starej razani. Na vylety chodime do Rogoznice, Primostenu, Trogiru. A nie je tam vela ludi 🙂 skuk kuk

sasha07
autor
4. máj 2019

Aj o tucepi píšu že preplnený.. tak neviem hovorím ešte sme neboli nikdy v Chorvátsku tak sa mu tazko vyberá lebo každý hovorí iné 😀

kristina2412
4. máj 2019

@sasha07 Tučepi je dost vyhľadávane,čiže tam v sezóne bude dost ludi,ale za mna urcite ovela lepsia volba ako Brač. Na Braci dosť fuka, sú tam vysoké ceny oproti pevnine...pozri aj Podgoru,je to podobné miesto ako Tučepi,zdá sa mi že tam byva menej ľudí v sezóne.

katalinka33
4. máj 2019

Bol je niečo ako Tesco pred sviatkami, boli sme sklamaní. Máme toho pochodeného veľa a tam kam sa vraciame radi aj viac krát do roka je Zadar - family Hotel Diadora. Deti sú spokojné a my potom tiež. Treba však kupovať skôr, kvôli obsadenosti a cenam.

hettinka
4. máj 2019

@sasha07 skús napisat svoje preferencie, čo očakávate, či ste akční, alebo máte radi kľud, ale máš deti, či hotel alebo apartmán, či chceš variť... Chorvátsko tu má veľa ľudí pochodene (aj ja), možno ti poradíme lepšie.

Bol za mna nie, na výlet super, ale na celu dovolenku tam skôr nie.

somavi
4. máj 2019

@sasha07 Na Braci trávime každé leto , ak teda môžem poradiť , Bol je dobrý na výlet , ale na niekoľko dňovú / týždňovú dovolenku by som nešla . Je to tam strašne preplnene. A keď čakáš piesok , budeš sklamaná , lebo je to taký jemný strk. My tam sem tam vybehneme ale len na výlet- keď chceme zmenu . My bývame v jednom malom “mestečku “, ale ešte by som na Braci odporučila Superar. Skôr ako Bol.

sasha07
autor
5. máj 2019

Mame tri deti dve staršie a najmenší má 5 rokov. Hľadám apartmán sme zvyknutý si varievat sami takze s tým problém nemám.. doteraz sme chodili skôr Taliansko .. tam to žilo, ale zasa na druhej strane nevadí nám ani kľudnejší miesto- nie však úplne vymreté 😀 pozerám ešte Makarsku.. skúste ešte dať typy.. ďakujem zatiaľ za názory

dominika110
5. máj 2019

Za mna Supetar na Braci boli sme tam 2 krat a boli sme velmi spokojní. Je tam pozvolny pieskovy vstup do mora vhodný aj pre deticky.vodne atrakcie,a nezdalo sa mi to tam drahe. Boli sme aj na vylete na Bole no to bola hlava na hlave tam.