Dovolenka - letecky, all inclusive, piesková pláž

ariana_30
9. apr 2018

Prosím o Vase skusenosti (pozit.) zvazujem hotel na Slnecnom pobrezi , ale muz nemá rad vela ludí a to teda Slnecne je masaker v tomto..jedine ak by sme sli koncom juna tak mozno to bude kludnejsie...Dajte tipy ak máte ...nikdy som nebola napr, v Albene, Obzore...Zlate piesky...Primorsko , Kiten, Sozopol nie...nieco vhodne pre dieta.
.ale nemusí to byt vyslovene Bulgaria..môže byť aj Grecko,chorvátsko niečo do 1700eur
niečokde sa aj dieťa vyhráá( ihriská atd.)
Dakujeeeeeeem

telusikk
9. apr 2018

Veď hľadajte cez cestovné kancelárie, takto im popíš požiadavky a oni ti musia vybrať nejaké destinácie

33fialka
20. apr 2018

My sa chystáme do Bulharska Sveti Vlas , je to kľudna oblasť opak slnečného pobrežia 🙂

fokuska
20. apr 2018

@ariana_30 V Bulharsku by som neplatila all inclusive, neoplati sa to. Skus Turecko, tam AI stoji za to, do 1700 sa zmestite a dieta vyjde zdarma.

xisca
20. apr 2018

@ariana_30 , v Bulharsku hotel Kotva pre dieta. Do Bulharska stacia ranajky, zvysok sa da kupit za ceny skoro ako u nas.

ariana_30
autor
20. apr 2018

Bola som v bg 9x 🙂 takze viem ake su ceny, all tam budem.mat prvy krát, Turecko nie, je to dlhsi let, horuco uz v máji, more horúce..bola som a nic pre mna, tam som mala 1.a posl.krat v živote alergiu na slnko brutálnu 🙂
Nakoniec sme vybrali htl.priamo na plazi na Slnecnom , ultra all in, slnečniky a lehatka zdarma, bazén, 1500€ , dieta zdarma
Ked vyrastie Corsica to istí...niet nad dovolenku na Corsike 🙂
Pekne leto vsetkym

veverickav
21. apr 2018

@ariana_30 mozem sa spytat ktory hotel? Dakujem🙂

moni73
21. apr 2018

Ja musim pochvalit sunset resort pomorie. Boli sme, ked mali nasi 45 vyrocie svadby a posielali sme do hotela poziadavku na nejake "mladomanzelske" vyzdobenie izby. Vobec na to nereagovali. A ked ubytovavali, spytali sa na pana a pani xy a ze ci mali vyrocie sobasa. Zobrali nas nabok a namiesto 2 izieb nam na pobyt dali vilu hned pri plazi. Uzasni boli.

kikina84
1. máj 2018

@ariana_30 Malorka,Cala millor hotel.morito..alebo Tunis hotel thalasa sousse,alebo Bulharsko hotel kotva slnečné pobrežie.. vlastné skúsenosti s deťmi kde bolo fasa