Dovolenka Lignano - all inclusive hotel

michala11111
11. máj 2017

Ahojte začínam pomaly rozmýšlať nad dovolenkou a rada by som skúsila lignano no nikde neviem nájsť hotel s all inclusive pri pláži za normálny peniaz. Lebo 1800 bez dopravy sa mi zdá hrozne veľa... Neviete niečo odporučiť? prípadne cestovku ktorá sa špecializuje na lignano ale nie apartmány.

anieli_1
12. máj 2017

@michala11111 ahoj myslím si že lacnejšie moc nenájdeš Taliansko je drahé na hotel....My sme boli v septembri ale v apartmáne a 100% spokojnosť ....

kahh
12. máj 2017

Presne, Taliansko je dost drahe. My tam chodime ale iba do campov. Taliani maju dost pekne vybudovane campy ale my nechodime stanovat ale do tych ich bungalovov a tam je super a vyjde to pomerne lacno. A vela takychto campov je aj priamo pri plazi

alusha
12. máj 2017

my sme boli cez Piestanytour, stravovanie formou plnej penzie, varia slovaci a bola to fajn dovolenka

nyusika
12. máj 2017

slusme ubytovanie v Taliansku je drahe ako fras.
lacne je katastrofa.
a plaze na severe (cest vynimkam - ja som nenasla zatial ziadnu) su horsie, ako v Bulharsku.
spinavy piesok, hlava na hlave, voda mutna od dna.

sisaka
12. máj 2017

@michala11111 all inclusive je na Taliansko škoda. Nikdy nebude tak dobre navarené v bufete, ako v normálnej restike a jedla sa budú opakovať. AI sa oplatí v rozvojových krajinách, kde nie sú hygienické pomery na úrovni a človek sa boji niečo na ulici zjesť, keď vidí skladovanie, prípravu... Taliansko ma úžasnú kuchyňu + množstvo možnosti na stravovanie, v rôznych cenových skupinách, nie sú predsa len 2 možnosti - buď apartment alebo AI, je z čoho vyberať.

sisaka
12. máj 2017

@alusha varili Slováci v Taliansku? To som prekvapená, že si niekto takú možnosť zakúpi 🙃

michala11111
autor
12. máj 2017

@sisaka áno aj to je názor... no mne veľmi vyhovuje že sa nemusím o nič starať, že celý deň mám nápoje, na pláži občerstvenie, že nemusím dopredu myslieť na to že treba kúpiť vodu, ktorá bude po chvíli aj tak teplá... ale každý má na vec iný názor 🙂

tenerifka
12. máj 2017

@michala11111 100% suhlas so Sisaka, AI v Taliansku je hriech a sedlacina(rovnako ako v Grecku ci Spanielsku), nie je tam tradicia AI, v miestnych restikach naokolo je vynikajuca kuchyña a AI nikdy nebude mat tu uroveñ.Ak chces AI za dobru cenu a primeranej kvality, zmeñ destinaciu, alebo teda pocitaj s vysokou cenou a nizkou urovñou

sisaka
12. máj 2017

@tenerifka si mi to z klávesnice zobrala, len som nechcela byt až taká expresivna

momoqui
12. máj 2017

@michala11111 skus pozriet nejaky hotel s all incl kde chodia najma taliani...tam urcite bude kuchyna skvela a kvalitna pretoze oni si potrpia a co sa tyka sluzieb v taliansku su urcite na vyssej urovni ako grecko a tieto lacnejsie destinacie.

zuzkamark
12. máj 2017

@michala11111
V Taliansku je malo all inclusive hotelov, skus pozriet plnu penziu, to je podla mna aj tak lepsie, casto krat cerstvejsie a kvalitnejsie a vyjde to aj lacnejsie.
Skus ceknut booking:
https://www.booking.com/searchresults.sk.html?a...

tenerifka
12. máj 2017

@sisaka no niekedy to treba povedat narovinu polopate, lebo.....

tinule
4. júl 2017

Prosim vas boli ste niekto v hoteli Vittoria v Lignane? Stoji za tie hriesne peniaze? A ked tu tak vychvalujete taliansku kuchynu v restikach, kolko asi cca mam pocitat za obed alebo veceru? Aby som bola pripravena😀

lenkald
14. júl 2018

my prenajimeme nas apartman tohto roku prvykrat v Bibione presne preto, ze sme chodili roky do IT a bud to boli shitaky za 500 alebo potom palky nad 1000 za tyzden...kto mate zaujem najdete na FB Apartman Zodiaco Bibione