• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

27. júla 2017 
Dievcatka, ako je to s pasom dietata s ktorym cestujete do Turecka? staci ak je zapisane v cestovnom pase, alebo musi mat vlastny cestovny pas? Koli vizam , alebo tak....? poradte prosim.... :wink:
13. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 - staci, ked je zapisane v pase rodica :wink:
13. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik Dakujem, aj som si myslela ale pre istotul....
13. jan 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 Do Turecka musí mať vlastný pas len dieťa od 5 rokov :wink: ak idete s vašim malým MIŠKOM stačí, keď je zapísaný vo vašom pase, víza sa platia aj za neho, takže do svojho pasu dostaneš 2 vízové nálepky :dizzy_face:
14. jan 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 Ano, s Miskom, dakujeme...)))
14. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer,

chcem poprosiť o info o hoteli Kumkoy Beach resort v Side,
ak ste tam niektorá z Vás bola.

Ďakujem
15. jan 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika07 - my sme tam boli, aj som o tom pisala par stran dozadu, super hotel, odporucam :wink:
15. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik ďakujem, skusim pohľadať
15. jan 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, je Turecko vhodné pro 10 -11 měsíční dítě? :wink:
15. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krobi určite áno,aj my sme s malou chodili do Turecka od jej 10 mesiacov,neodporúčam však pre tak malé dieťa v hlavnej turistickej sezóne, keď je tam v tieni 35°C, skôr v máji-júni,alebo septembri-oktobri :wink:
16. jan 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 - díky :slight_smile: taky si myslím, že květen,červen bude fajn. :wink: Jen se bojím,aby malá něco nechytla,myslím průjem...atd.
16. jan 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte potrebujem radu. Tento rok sme sa rozhodli..alebo skor by sme radi šli už koonečne prvý krát pri more.
Vyhráva Turecko.....ale z vyberania hotelov už mám hlavu ako balon.
Máte niekto skusenosti s týmto?

http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2011/turecko/antalya---side/kumkoy-beach--spa.html

povodne som chcela iný..ale tu sa nam páči pláž, ideme so 6 ročnou dcerkou tak jednodznačne piesok a pozvolný vstup do mora.
Poprípade máte tipy na nejaký iný komplex? Na nete je toho hromada..ale určite nechcem ísť cez nejakú Noname cestovku.

dííík
16. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate prosim skusenosti s tymito hotelmi?
Cesars Hotel,
Evren Beach,
Hemera Side resort& Spa
Kumkoy beach

@katty1 tiez mam vybraty tento rok tento hotel, 10 rokov sme chodili len do Grecka tak by sme chceli zmenu.
18. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odporucam kamelya beach vilage a ali bey :wink:
18. jan 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty1 , @danu - kumkoy odporucam, je to velmi dobry hotel, boli sme tam v 2007 a evren patri v podstate pod manazment kumkoy, tam som nebola, ale ma super recenzie a je novsi a uz aj trosku modernejsi :wink: ale zase mensi..
18. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik dakujem :wink:

Este mam jeden Oleander
18. jan 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danu z tychto asi oleander.....alebo evren...kumkoy je popularny na slovensku,ale zahranicne cestovky vravia,ze su ovela lepsie hoteli.....ako nevravim ze je zly...
my sme boli v iberotel serra palace a alba queen a v obidvoch bolo uzasne.....
keby osm mala vyberat teraz...tak asi to co odporucala @tilly :slight_smile:
18. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danu - treba pozriet na www.holidaycheck.com, vyhladat hotel a aj ma hodnotenie nad 5,3, tak je to ok :wink:
18. jan 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este to zavisi aj od oblasti, najblizsie je lara, len nejakych 10 km od letiska, takze za chvilku ste v hoteli, vsetky hotely su tam pekne a aj plaz je dobra pre deti.. potom este belek je blizko, asi 40 km, tam su tiez dobre hotely, zamerane na golf, ale aj pre deti vhodne - tam som nebola, tak neviem potvrdit.. side je fajn, ale uz dost daleko, s detmi sa dalsiu 1,5 hod. trepat autobusom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v beleku, hotel vera mare, spústa malých detí a personál má deti rád. ja som bola tehotná, zač. tretieho trimestra, no pre mňa raj ako ma obskakovali. teraz plánujeme laru, v septembri bude mať malý 9 mesiacov tak sa teším. z vody je nadšený už od narodenia, plánujem aj kurz dojč. plávania a v tureckých hoteloch majú krásne bazény. ešte prečítam, ako to riešite s dojč. stravou...
18. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
belek- hotel vera mare mozem potvrdit fakt super, boli sme koncom septembra :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,má niekto skúsenosť s hotelom Club Belinda Beach?Ďakujem za každý príspevok :wink:
19. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zase turecko :grinning: už sa teším na 23.8., s kým sa tu stretneme: :wink:
http://medina.sk/hotel/Sea Sight
19. jan 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 jeeej , tam som bola pred 2 rokmi, ale este ako slobodna a bezdetna.....))) vyborna strava, jeden hotelovy bazen, len more v blizkosti nebolo az take skvele.... :frowning2:
19. jan 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doporučujem hotel Blue collection v Beleku,max. spokojnost a hlavne tam neubytovávajú rusov,takže skvelá dovolenka ,cez rakuske cestovky,u nas v ponuke nemajú tento hotel :slight_smile:
19. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. jan 2011 o 21:47 • eximka

@adinam osobnú skúsenosť s hotelom Belinda club nemám, ale kamoška bola cca 3 roky dozadu a nevedela si vynáchváliť! skús si prečítať recenzie :wink:
19. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 no my sme tam boli v 2008 a 2009, minulý rok sa nedalo, narodil sa nám druhý synček, tak tento rok do tretice ideme znova, bolo tam úžasne a druhý rok aj more už bolo viac upravené, takže sa tam dalo v pohode kúpať :wink:
20. jan 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcatka, neviete mi poradit, hladam na tento rok v Turecku, v Beleku, alebo Alanyi nejaky hotel, ktory ma dobry a velky aquapark.... :slight_smile:

@babatko88 tak super ze sa takto este zlepsili s tym morom....Bolo tam inac naozaj uzasne.... :slight_smile:
20. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok