Dovolenka v Tunise - Mahdia

mateska01
10. jún 2013

Bola niektora z Vas na dovolenke v Tunise,Mahdia,hotel Nour Palace...ake mate skusenosti?dakujem 🙂

yollanda
26. jún 2017

Ja zasadne nechodim cez slovenske cestovky, ktore sa snazia cloveka len odrbat.

mikavo
25. júl 2019

Ahoj, tie, ktoré ste boli v Mahdia palace, treba striktne dodržiavať dress code? Jasne, že nepôjdem v plavkách do restiky, ale napr. šaty s odhalenými ramenami po kolená by bol problém? Alebo u mužov tričko a šortky? Viem, že niekde sa na tom veľmi zakladá....

hefo
25. júl 2019

Ja som bol síce v Nour Palace (ktorý je veľmi podobný) a to už pred dvomi rokmi, ale čo si pamätám, hlavná zásada bola, nechodiť v plavkách po spoločenských priestoroch hotela (na to boli vedľajšie vchody od pláže/bazénov priamo do časti s izbami).

Ja osobne som zástanca decentnosti (aspoň občas), tak som do reštaurácie/jedálne chodil v dlhých nohaviciach a košeli, ale mám dojem, že za to, čo spomínaš, tam nikoho nevyhadzovali. Obvykle, čím viac hviezdičiek, tým "slušnejšie" oblečenie sa očakáva (tento rok v 4* v Zarzise, tam sa chodilo v kraťasoch na obed/večeru bežne). Niektoré hotely (ale u tých v Tunisku som taký videl tuším len jeden - Mövenpick) majú dokonca v popise u cestovky "počas večere je vyžadované formálne oblečenie" (som to teraz skúmal, znamená to konkrétne v tom Mövenpicku "smart casual", čiže asi tak to, čo som nosil ja, u žien sa mi nechce hľadať, čo to presne znamená)...

blondi2
25. júl 2019

@mikavo nie, my co sme boli, tak nebol problém s takym oblečením ako pises. Iba v plavkach sa nesmelo do restiky, ale vo vonkajsej restike sa mohlo.

blondi2
25. júl 2019

@mikavo my sme boli v Nour Palace.

margot72
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kulumulu123
11. máj 2023

Ahojte bol niekto cez vianoce/novy rok? Ake je tam podnebie a more? Da sa kupat? Vdaka

hefo
11. máj 2023

@kulumulu123 Tunisko nie je tropická krajina, v zime kúpať rozhodne nie.