Dovolenka v Turecku

ketuska
30. aug 2016

Ahojte, chystame sa na dovolenku do Turecka, viete mi poradit nejaky overeny hotel, s ktorym ste boli spokojny? Mame 10 mesacne babatko. Dakujem za tipy 🙂

hettinka
30. aug 2016

ty si teda adrenalínový turista ... ešte aj s bábätkom...

ketuska
autor
30. aug 2016

@hettinka nemyslim si, ze je to nebezpecne. Samotny let je urcite bezpecnejsi ako soferovanie auta, ktore absolvujeme kazdy den niekolko desiatok km, no a ak myslis pobyt, tak...kde je dnes bezpecne?
Turecko je uplne ok 😉

maja11nr
30. aug 2016

Dobry vecer, my sme sa v sobotu vratili...uz sice nemame babatko ale 7-rocneho syna, ale Turecko odporucam. Vo vacsine rezortov je menej ludi ako po ine roky...

hettinka
30. aug 2016

No prečo asi... žeby kvôli tomu, že sú prakticky vo vojne so Sýriou? Alebo kvôli denným teroristickým útokom? Kvôli vojenskému prevratu? Ťažko povedať, ale keďže im návštevnosť klesla o polovicu, dôvod to asi má...

ketuska
autor
30. aug 2016

@maja11nr menej ludi je super 🙂 a kde presne ste boli? A pacilo sa?

ketuska
autor
30. aug 2016

@hettinka dnes je uz kazdy vo vojne s kazdym. Je jedno kam clovek pojde, teroristi su vsade a stat sa moze hocico, hocikde.
Ale to nie je podstatne, podstatne je, ze hladam hotel a recenzie a nie dovod preco neist 😉

somavi
30. aug 2016

@hettinka musím súhlasiť , určite by som nešla

hettinka
30. aug 2016

@ketuska naši boli so synom pred 2 rokmi v hoteli Arcanus cez Satur, chválili si ho veľmi ... ale tento rok som povedala, že oni su dospelí, svojprávni, ak chcú, nech idú ... ale dieťa s nimi nepustím.

syberia
31. aug 2016

Club calimero sierra palace v Side....mi sme tam boli zaciatkom augusta a bolo super....krasny hotel...prostredie a aj sluzby....hotel je trosku na samote ale nam to vyhovovalo boli sme s dcerkou tak sme nepotrebovali zurovat....ale naozaj len odporucam....a nedaj sa odradit recami o vojne a teroristoch...boli sme tam tyzden po prevrate a bolo super ani malickostou sme nic nepocitili....

andreaa1981
31. aug 2016

Ahojky vratili sme sa z Calimero Serra Palace a teda pre 10 mes babo neodporucam. Dodnes mam z toho 3 dnovu migrenu. Cesta na letisko 2 hodiny v teple, na letisku same kontroly a rady 2 hodiny a let este 2 hodiny. Hotel celkovo velky chaos, prilis vela ludi, tobogany pre tak male dieta uplne zbytocne, voda v mori rychlo hlboka a vlny sa obcas zdvyhli tak ze moj syn 3r mal co robit aby to ustal (hoci on je zvyknuty aj na horsie tak toto mi nevadilo). Vela vciel vsade poletuje po hotely, lebo zbytky jedal neodpratavaju tak ako by mali, restiky su velke a vela sa nachodis medzi jedlom a stolom, problem vobec najst volny stol v case hlavnych jedal. Celkovo je hotel dobry pre starsie deti, moj si to sice uzil ale aj na neho tie masy ludi boli vela, vsetkych nas to viac vycerpalo ako posilnilo. Stale sa delis o vsetko s xy inymi ludmi, bojujes o miesto pri stole co v divadle a necistia to tak rychlo ako by mali. Iba priemer by som dala ako hodnotenie. Pozitivum velke izby a pomerne dobra strava. Na druhej strane hrozne napoje - mam pocit ze vino riedili s vodou, miesane drinky zbrnda co sa nedala pit, alhohol ani nebol alkohol co nalievali....kava, caj, voda, kola a pod boli ok

n0mi
31. aug 2016

My sme boli v Antalya-Kemer, orange county hotel. Velka spokojnost.

maja11nr
1. sep 2016

My sme sa vratili z Sunis kumkoy beach...transfer z letiska nase dieta prespalo...hotel ma uuuuplne bombovu pieskovu plaz, kde este 300 m od brehu je voda po kolena...more vyplavuje aj musle...ak sme neboli v mori, boli sme pri niektorom bazene...sutam asi 4 🙂 a aj pre uplne malinke deticky...celkovo musim priznat, ze sme tentoraz dobre vybrali....