Hotel Medena, Trogir - Chorvátsko

durikovajana
28. júl 2020

Zvažujeme tento hotel, lebo ma naozaj super cenu ale recenzie sú hrozné. Bol tam niekto tento rok?. Ako čistota - chceme sa ubytovať v izbách superior, obsluha, jedlo, bar, vonkajší bazén a čistota okolo bazéna, more - komentovali, že smrdí od benzínu.
Za všetky príspevky vopred ďakujem.
Poprosím tých čo sa chystali komentovať, že prečo nevydržíme tento rok bez mora a cestovania, nech sa zdržia svojich komentov. Tiež ďakujem.

queen_mary
28. júl 2020

Skus si pozriet na tripadvisore fotku od ludi, co tam boli

lenuliatko84
28. júl 2020

@durikovajana ak je cena super, to znamena ze recenzie budu naozaj pravdive.neriad sa cenou ale recenziami.nikdy by som nesla do hotela co ma menej ako 8 bodov z 10

hettinka
28. júl 2020

@durikovajana pod do skupiny o Chorvátsku, tam nájdeš ľudí, čo tam boli. Ja dom tam bola 2x, ale dávno. Je to veľký komplex, plaz pekná, odvtedy to vybudovali. Zvažovala som ho aj tento tok, ale kvôli covidu som nechcela do takého veľkého hotela a vybrali sme tichšie miesto.

ladka2012
28. júl 2020

@durikovajana ahoj boli sme tam minuly rok a nam sa pacilo.Ale boli sme v tej izbe najdrahsej myslim superrior.A vobec tam nesmrdelo pri bazene.Boli sme spokojni

veronka0593
28. júl 2020

Tento hotel u nás v Chorvátsku odporúčam 🙂

fatima30
28. júl 2020

ja som bola minuly rok a bola som velmi spokojna,troska mensie izby,ale vsetko ostatne super aj strava.

durikovajana
autor
29. júl 2020

Ďakujem

amanuta
10. aug 2021

Pred pár dňami sme tam boli, odporúčam tento hotel. My sme mali all inclusive superior ubytovanie. je to 50 ročný hotel, no izby sme mali vynovené. Malé. ale postačia. Strava výborná, okolie zanedbané, nestarajú sa o zeleň. Pláž môže byť, kamienky sú dosť ostré, treba karimatku a papuče do vody, sú tam ježkovia. Na pláži sú aj lehátka so slnečníkmi, no stojí to cca 10 EUR na deň. Bolo tam veľa rodín s malými deťmi, veľa schodov, tak sa pripravte na prenos kočíkov do jedálne ktorá je pod recepciou aj na pláž je ich veľa. Na izby sú z recepcie výťahy. Pre deti detský bazén s morskou vodou, šmýkalkami a rôznymi atrakciami, vedľa hlbší bazén so sladkou vodou. Pozdĺž pláže píniový les s lehátkami, rodiny s malými deťmi to využívali, sú tam aj lehátka zdarma. Každý večer hrá živá hudba,. Aké ubytovanie je u polpenzie alebo tie lacnejšie verzie neviem možno je to ešte pôvodny stav.

jurka2907
2. apr 2023

Ahojte chcem sa opýtať, ti co ste tam boli, možno aj trosku neskor, viem ze to je už starý príspevok, ako hodnotíte pláž, stravu, dovolenku, hotel...
Chystáme sa s deťmi 2 a 3 r. Ďakujem. 😊

skusihu
2. apr 2023

@jurka2907 my sme boli dva roky po sebe v Medene. Pre nenáročných - stačí. Strava super. Vždy sa dalo vybrať. Na večeru sa stali dlhé rady, lebo obmedzenia pre kovid a ľudia zvyknú večer dlhsie sedieť a piť vino ci pivo. K moru ide skoro sto schodov, ale dá sa to prejsť aj takou klukatou cestičkou. Keď sme nieco zabudli, tak sme späť na hotel nešli 😄 sú tam aj slovenskí animátori, ktorí zabavia detičky a robia program aj pre dospelých. Super je aj ten mini vodný park pre detičky hneď pri bare.

jurka2907
2. apr 2023

@skusihu super, ďakujem🤗.. Áno čítam o tých schodoch, to nám nevadí. A pláž je pekná, nie preplnená a dá sa aj prechadzat popri mori alebo večer?

skusihu
2. apr 2023

@jurka2907 pláž je pekná, dá sa tam vždy nájsť miesto na ležanie. More čisté a je tam aj par jezkov, ale až ďalej od plaze. Je tam aj mini promenáda s obchodmi, reštauráciami, zmrzlinou. Ale celkovo kľudne miesto vhodné pre rodiny. Loďou sa dá prejsť do Trogiru a tam to bolo hlava na hlave.

jurka2907
2. apr 2023

@skusihu ďakujem ešte raz🙂🙂🙂

miriama11
24. júl 2023

@jurka2907 zdravim uz ste tam boli? Aj my sa chystame .

jurka2907
25. júl 2023

@miriama11 nakoniec sme boli v Biograd na Moru.

yvanka62
10. sep 2023

Leto/2023: apartmány Medena - typ Superior, 4 osoby, z toho 2 deti: 5 rokov, 4 roky) prostredníctvom cestovky koala, doprava individuálna. Dovolenka úžasná, pre rodiny s deťmi. Apartmán do 50 M2, dve spálne, kuchyňa, chladnička, mikrovlnka, kávovar, indukčná doska, komplet vybavenie. Všetko nové čisté. Na pláži lehátka zadarmo. Jedlo polpenzia vo forme švédskych stolov. More čisté ako slza. Najlepšia dovolenka na akej sme boli. K dispozícii tenisové kurty, futbalové ihriská, detský bazén so slanou vodou, veľký bazén so sladkou. Každé tri dni výmena uterákov. Ochotní ľudia, na druhý rok ideme zas. Sú tam aj apartmány nižšieho štandardu, viem, že sa sťažovali ale rozdiel bol 500e, my sme si priplatili. Prostredie čisté, starali sa. Sem tam macka. Určite menej, než sme boli v Turecku, kde boli všade tie mačky, dobre že nie na hotelových izbách. Animátori, každý deň nový celodenný program pre deti aj dospelých. Pre nás super dovolenka, odporúčam. Na druhý rok si dáme Repete ♥️

miriama11
11. sep 2023

@yvanka62 my sme boli a za mna nikdy viac🤷🏻‍♀️ubytovanie fajn aj strava . Ale za mna cely areal zanedbany, mne prislo ze macky su vsade, bezdomovec v susedstve. A naviac schatrane stanky na plazi, kazde druhe lehatko bez srubiek, a teda ak clovek nejde do trogiru tak zdochol pes. A naviac sme chytili rotavirus. To bola bodka