Hotel na romantiku

13. sep 2021

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradiť nejaký super hotel, kde je wellness a fajn dobrá romantika? Chceme ísť s mužom, nie sme ockovani. Dakujem za rady 🙂

princess59
13. sep 2021

Najlepší wellness má podľa mňa Permon. Ale s ostatným neporadím.

brumbrumbrum
13. sep 2021

Fuuu to už si treba odsledovať skrz covid mapu 😅 ale popravde mňa osobne do wellnessov nikto nedostane, ani sauna, ani vírivka ani bazén, lebo keď si spomeniem,ako s robila v jednom nemenovanom hoteli, a ako sa tam čistil wellness 🙈🤣 ale nejdem kaziť idilku :( vážne, to že bol jeden na prd, neznamená,že budú aj iné.
Skús napríklad Grandhotel Praha, alebo Kempinski,sú to lepšie hotely,takže aj tie služby by mali byť lepšie

janai1
13. sep 2021

Zochova Chata
My sme boli minulý víkend v Hotel Senec - mali sme balík Len pre nás dvoch a nám sa veľmi páčilo

Inak väčšina hotelov funguje v OTP

evaachesa
13. sep 2021

Odporúčam hotel Partizán. Zatiaľ najlepší wellness aký sme s mužom zažili.
@brumbrumbrum môžeš napísať o aký ide? Nech sa mu oblúkom vyhneme 😅

autor
13. sep 2021

Permon som pozerala a zaujal ma veľmi. Dakujem za typy idem pozrieť tie ďalšie hotely 🙂

number19
13. sep 2021

@brumbrumbrum Ved povedz meno.

merrysa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkazba
13. sep 2021

Zochova chata je hotel bez detí, takže pre pár ideálne. A potom spomínaný Grandhotel Praha alebo Kempinski High Tatras.

autor
13. sep 2021

@ivkazba Dakujem

number19
13. sep 2021

My sme boli pred Koronou na Hotely Patria Strbske Pleso (vynovene Spa v zime super atmosfera) a este ma napadli Kaskady pri Zvolene (ale to bolo pred cca 4 rokmi?).

bluemoon24
13. sep 2021

Hotel Permon má podle mě nejlepší wellness na Slovenku, můžete si zakoupit i romantický pobyt, zarezervovat koupel v kádích, partnerské masáže, pro mě je to nejlepší hotel ❤️ ale je třeba myslet na to, že je to rodinný hotel, který má spoustu pokojů a do wellness můžou i děti, sice už zakázali vstup neubytovaných hostů do wellness, ale stále je tam spousta lidí.
Velmi dobré wellness a pouze pro dospělé má Tri Studnicky v Demanovske doline, ale nevím, jestli už mají otevřeno pro jednotlivce.

katulienocka999
13. sep 2021

My sme boli v Permone v zime ked sme boli este dvaja a mega, úžasný welness pre dvoch 😊

zooeynka
13. sep 2021

...alebo druzba v demanovskej doline. Ale od dnes su uz oranzovi. Strava, wellness, okolie....moc fajn. je to rovno pri lanovke na chopok

simca06022011
13. sep 2021

mne sa strasne pacil grand hotel v Tatrach, ale napr. ten Permon vychvaluju wellness velmi 🙂 Ale mne sa to naviac paci v zime, v snehu. Vila Marina je krasna tiez pri strbskom plese, ale tam nie je wellness (ona patri k hotelu vedla, tam je welness ale teda ja som tam nebola) - ale zase hned vedla Kempinski so vsetkym a krasny vyhlad.

betty_image
13. sep 2021

Oponice, apartmán Mária Terézia, majú top wellnes aj reštauráciu 🙂

stanislavicenka
13. sep 2021

Ja iba podotknem, ze pre mba hotel na romantiku je taky, kde nepocujem za stenou kazdy suchot.
Takze ak mate aj take tipy, sem s nimi☺️

matus7030
27. sep 2021

Hotel Permon, Partizán, Lomnica, Panorama

jankaruzova
1. okt 2021
Používateľ jankaruzova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankaruzova.

Ja môžem veľmi odporučiť hotel Zochova chata, strašne sa nám tam páčilo a chceme tam ísť aj nabudúci rok. Ubytovanie, prostredie proste všetko topka 🙂 My sme sa ubytovali v apartmáne Komfort v ktorom sa nám veľmi páčilo. https://www.hotelzochovachata.sk/apartman-komfort-dvojlozko/