Hotel vhodný pre deti na Mallorce

🙂 chceli by sme isť tento rok na Mallorcu máte skusenosť ?

katrin31
9. jún 2015

Calas de Mallorka - hotel Amerika

kladina
9. jún 2015

Mallorca s detmi, 100% odporucam. Krasne more, plaze s pozvolnym vstupom do mora. My sme boli v oblasti Sa Coma v hoteli Playa Dorada. Ziaden luxus, ale stacilo. Hotel cisty, animacie pre deti aj v slovencine,cestine, skvala strava a mily personal. Este by som chcela ist do oblasti Alcudia, Playa de muro😉 ja som si Mallorcu zamilovala a to som tam bola 8 dni 😀

oliverceky
9. jún 2015

Pláže sú hotelové alebo verejné a musí sa prejsť cez cestu?

kladina
9. jún 2015

Vsetky plaze su na Mallorce verejne. My sme mali na asi 1km dlhu pieskovu plaz asi 5min po promenade okolo mora.

bacula
9. jún 2015

Ja na druhej strane musim povedat ze by som tam uz viac nasla s detmi... Boli sme tam pres 2 rokmi, oblast Cala D Or , hotel Nic moc, more a plaze hroza, smeti, spina, boli Tam len male plaze v tej oblasti... Plne ludi samozrejme .. ( co by nebol AZ taky problem) ale plavajuce zvysok jedla, sacky, flase, kondomy...

kladina
10. jún 2015

@bacula fuuu, tak to ma velmi prekvapuje. Vobec nic take som tam nevidela. No asi plati aj na Mallorce to, co na Slovensku. Je to o ludoch... Aj na Slovensku mame krasne kuty a vsade sa povalujuce smeti☹ je mi luto, ze mate takuto skusenost. Viem ze na Mallorce najviac navstevuju rodiny s detmi oblast Cala Milor.

lubomiramartecikova
autor
10. jún 2015

Dakujem popozeram 🙂

karlova_ves
10. jún 2015

Ako je to s dopravou ak ideme invidualne letecky.Odlet Z Palmy do Bratislavy byva skoro rano 6:45.Aka je najspolahlivejsia doprava. Autobusy podla cestovného poriadku jazdia do Palmy od cca 8 rano.Su okrem taxíkov aj nejake specialne busy,hotelove mikrobus ktore jazdia od rana medzi letoviskami a letiskom?

huginko
10. jún 2015

my sme boli v oblasti Cala d Or, tento rok,koncom apríla. Nádhera, max.spokojnosť.krásne prostredie, čistúčko, apartmány fakt pekné a upratované....more čistučké,rovnako i pláže.odporúčam

karlova_ves
10. jún 2015

Ktore casti Malorky su podobne ako v Chorvatsku najviac zalesnene borovicami, Nechceme sa cely den skvarit pri mori iba na slnku ale aj poprechadzat sa niekde v tieni.

niika21
10. jún 2015

My ideme tento rok do oblasti Cala Millor,hotel Morito,podla recenzii vyzera, ze to bude fajn dovolenka 🙂

lucik194
10. jún 2015

pozri si cislo 1 to mas letisko - stred mesta tam prestupis na linkovy autobus, prve busy chodia od 6:00, neviem kde si vycitala ze od 8:00?
http://www.emtpalma.es/EMTPalma/Front/listadoli...

linkove autobusy
http://www.tib.org/portal/web/ctm/cerca-teva-linia

taxik do mesta z letiska ta vyjde tak na 30€ moznoze viac, je tam specialna tarifa, nie ako v meste
@karlova_ves

alesta
10. jún 2015

my sme boli tiez tento rok, hotel calas park, velmi sa nam pacilo 🙂

karlova_ves
10. jún 2015

@lucik194 Viem z mesta Palma na letisko nie je problem ale dostat sa do Palmy pred piatou.

lucik194
11. jún 2015

karlova_ves jaj prepac opacny smer, no tak to jedine taxikom, ale sama odporucam prist vecer na letisko, niekde hore deti ulozit, trocha pospite, odovzdate batozinu a nasadnete....