Kam na dovolenku v lete pri vode na Slovensku?

nik2211
15. feb 2021

Ahojte. Robím si menší prieskum na letnú dovolenku na Slovensku, niekde pri vode, jazere. Samozrejme, ak to situácia bude dovoľovať. Je nám úplne jedno či chata, hotel, penzión prípadne kemp. Kde by ste odporučili ísť? Uvítali by sme aj v okolí nejaké atrakcie, kde sa dá ísť na kratší výletík, ale prvoradé je aby sme sa mohli každý deň vyblázniť vo vode, keďže ju všetci milujeme 😀. Máme 2 deti, 11 rokov a skoro 3 budú mať cez leto. Ďakujem za každý postreh, inšpiráciu, odporúčanie 🙂

mamicka2005
15. feb 2021

@nik2211 ahoj mne sa veľmi páči v Nízkych Tatrách - Krpáčovo. Je tam jazero v lese, chaty, kľud. Je to neďaleko Tálov, Chopku, Mýto pod Ďumbierom.... ale je to skôr také zabudnuté miesto s 1 bufetom a 1 reštauráciou. Ale mne to miesto príde čarocné a kľudné 🙂. Nie je tam veľa ľudí. Aj posledné leto sme boli blízko, sme sa tam aj kúpali 🙂.

marci77
15. feb 2021

tiez som chcela napisat Liptov, Liptovska Mara, Liptovsky Jan
alebo aj Oravska priehrada

alebo co sa tyka aquaparkov Velky Meder, Dunajska Streda alebo wellness hotel Patince si pochvaluju ludia

pridajte sa do skupinky, je tam vela inspiracii aj recenzii https://www.modrykonik.sk/group/1906/

maamika
15. feb 2021

@nik2211 východ sr Domaša, hotel zelená laguna.. Alebo Banská Štiavnica - Hodruša hamre

nik2211
autor
15. feb 2021

@mamicka2005
@marci77
Skúsim si tie lokality prezrieť, či nájdem niečo čo sa nám bude páčiť.

@mamicka2005 ten pokoj ma aj celkom láka, fakt si potrebujeme oddýchnuť.

nik2211
autor
15. feb 2021

@maamika na Domaši sme boli minulý rok, a bolo super 😀

mamicka2005
15. feb 2021

@nik2211 my sme boli v auguste 2020,my sme chceli skôr turistiku. Bývali sme v Mýte po Ďumbierom v penzióne Adika - majú aj vmútornú vírivku, saunu. Do Krpáčova to bolo možno 10km. Boli sme na túre na Chopok- Ďumbieri. Vieš sa povoziť na lanovke ja na druhú stranu Chopka. Odporúčam krásny výlet a pokoj z Mýta pod Ď. cez Pohanské na Dedečkovu chatu. Po ceste viete zbierať huby, bylinky.... Ak by si mala záujem napíš, môžem Ti zajtra poslať pár foto do IP.

1aduliatko1
16. feb 2021

my máme radi štúrovo - kúpalisko vadaš, ale mám menšie detičky. je to tam pre nich raj 😀 inak chodíme radi aj na Liptov, na menšie túry.

nik2211
autor
16. feb 2021

@mamicka2005 na turistiku chodievame bežne, prevažne Tatry, Pieniny. Cez leto však chceme oddych pri vode 😀😍. A ako pozerám na Slovensku máme kopu možností, už len niečo vybrať 🙂

helen35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janeskaja
19. jún 2021

@1aduliatko1 prosím vás, viete mi poradiť, kde sa tam dá ubytovať s malými deťmi?

1aduliatko1
20. jún 2021

@janeskaja my sme boli zatial chata Adriana 2x a tento rok ideme vyskusat cez Elpaso apartman Paraiso.

1aduliatko1
20. jún 2021

@janeskaja my vzdy byvame v arealy, kvoli obednemu spanku.

janeskaja
20. jún 2021

@1aduliatko1 ok, ďakujem za info, idem to pokukať