Kde je čisté more v Bulharsku?

nikolal
1. mar 2016

Je nejaká oblasť, kde je čisté more? Lebo v Bulharsku je more vraj spinave, nejaký hotel pre deti 1 a 3 ročné, ihrisko na hranie. Dik

pribinak
1. mar 2016

@nikolal to si ty s tou zahlieneniu dcérkou, vsak? Čierne more ma ken cca 18 percentnú slabonost, ci je dost malo oproti Jadranu ci Egejskemu moru
Vo vašom pripade uz radsej Chorvátsko ako Bulharsko, ked uz chces teda riediť zdravotne problemi dýchacích ciest

pribinak
1. mar 2016

@nikolal 18percentnu slanost, nie slanonost ci co to ten mobil zas prepísal

nikolal
autor
1. mar 2016

@pribinak manželovi práve Bulharsko pomohlo pri zahlieneni, Chorvátsko nie

alby2014
1. mar 2016

More nie je spinave, ma pieskove podlozie, takze nie je citunke modre ako jadran...skor mutnejsie...ale cim viac na juh a mensich letovisk, tym lepsie. Odporucam Kitten..

pribinak
1. mar 2016

@nikolal netvrdím, ze to tak nemoze byt, nam takto radila imunologicka a sme spokojní s výsledkami

nikolal
autor
1. mar 2016

@pribinak ako čo vám radila?

pribinak
1. mar 2016

@nikolal najlepšie pre dýchacie cesty je Egejské more, potom Jadran
Čierne je asi na pohybové ústrojenstvo

katrinka8
1. mar 2016

V Bulharsku more nie je vyslovene špinavé, je to Čierne more - ale je ozaj čierne - ja som si to všimla a plne uvedomila, keď sme sa viezli na lodi na výlete, že proste ono je ozaj čierne (napr. v Andalúzii bolo neskutočne modré - taká kráľovská modrá), tam je asi nejaké iné dno, či čím to je... ale na mnohých miestach sú riasy. Treba si nájsť pláže, kde to čistia.
Počula som, že oblasť okolo Kitenu je vhodná na liečenie dýchacích ciest.

karolinka2010
2. mar 2016

Uz som to tu niekde pisala,boli sme v pomori,plaz cista,more tiez,pre mna aj s detmi uzasna dovolenka. Jeden syn je atopik,pomohlo mu na ekzem liecive bahno. A druhy ma astmu,bol nonstop chory. A ked sme prisli z bulharska, osem mesiacov ani nezakaslal. Iste je,ze ak sa da a su financie,treba to opakovat kazdy rok,u nas neboli. Ale tento rok to daaaaamee 🙂

laurita285
2. mar 2016

Ja a súrodenci máme ekzem brat aj astmu a Bulharsko veľmi pomáha na toto. Chorvátsko určite nie i keď more je tam čistejšie. Čo sa týka Bulharska, my sme boli v Nesebare a okolí a bolo tam čisto. Tohto roku idem na Sunny Beach, uvidíme 🙂

mitsouko
2. mar 2016

Urcite nechod do Primorska. Su tam dve plaze-severna a juzna. Na severnej je more sice cistucke, ale 4 metrove vlny, plavcici cely pobyt ani nepustali do vody, strasne vela obrovskych kamenov ( cez tie vlny sa ani nedalo vidiet kam stupas). Juzna plaz bez vln, ale voda spinava, po okrajoch zelena zaborina, voda hneda... fuj. Bola som tam dva krat, a stale to iste.

luciferkax
2. mar 2016

Mi sme boli na slnečnom a tie verejné pláže boli dosť zariasené, no hotely mali svoje časti, tie dávali na noc siete, a tam riasy neboli. ale napr. pred pá r rokmi sme boli, práve v pomorí, a vôbec neboliriasy nikde, ono záleží asi aj od počasia a kadečoho in ého :D :D
ale nám omnoho omnoho viac pomohlo Chorvátske more, ako to Bulharské 🙂

nikolal
autor
2. mar 2016

@luciferkax a kde ste boli v chorvatsku, ktora oblast? a na co vam pomohlo teda na ake problemy?

luciferkax
2. mar 2016

@nikolal boli sme na Makarskej, deti bývali často choré, starší bral aj lieky na astmu, trápil oboch nočný kašeľ,záchvaty. .po chorvátsku mali jednu anginu a celý rok nezakaslali, pre nás hotový zázrak. ..ďalší rok sme boli v Bulharsku, boli chorí síce trikrát ale kaslove záchvaty sa vytratili

luciferkax
2. mar 2016

@nikolal. Ináč mňa osobné ale Slnečné pobrežie, ktoré malo byť luxusnejsie, dosť sklamalo, hotel na hoteli, síce dosť atrakcii, skakacie hrady, platené, ale veľmi mi tam chýbal park či detské ihrisko, ktoré sme mali na makarskej po ruke

bellaregaca
2. mar 2016

@nikolal My sme boli minulý rok v Svatom vlase, hotel Paradise beach, more krásne čisté, piesocnata pláž, detská postieľka na izbe, hotel hneď pri pláži, tam sme sa dostali výťahom, supeeeeer 🙂

nikolal
autor
2. mar 2016

@bellaregaca a ihrisko pre deti? Strava?

nikolal
autor
2. mar 2016

@bellaregaca nejde mi otvoriť ten link

bellaregaca
3. mar 2016

@nikolal strava allinclusive 🙂 A domov sme došli objedení, lebo bolo neúrekom 🙂 Vonku preliezky, škmýkalka, detské centrum s animátormi 🙂 http://www.satur.sk/hotel/paradise-beach?fullte...

nikolal
autor
3. mar 2016

@bellaregaca a ako ďaleko obchody alebo nejaká promenádu, nieco

ikiniki
3. mar 2016

V Primorsku je more tiez krasne ciste. 2plaze, severna je veternejsia, juzna ja pokojna (ziadne vlny). Krasna siroka promenada pri mori, ktora konci centrom strediska s obchodmi a stankami

bellaregaca
3. mar 2016

@nikolal supermarket je v Elenite asi 20 minút chôdze, sú tam aj kolotoče a iné atrakcie 🙂 To je napravo od hotela, a naľavo je chodník ktorý vedie do Sv. vlasu, a tam je všetko, alebo sa prechádzate po pláži 🙂

lastom
4. mar 2016

podla mojich skusenosti je to najskaredsie more v europe. Ak chcete nizke ceny, tak chodte do albanska, nizke ceny, krasne more, piesok....
Navyse tam dcera chytila nejaku pliagu z mora, ked sa napila vody, takze nikdy viac

modrofuzik11
16. mar 2016

pravdepodobne nikde, preto sa aj vola cierne more

kvetka08
16. jan 2018

@mitsouko Kde ste boli na Slnečnom pobreží? Ktorý hotel a ako ste boli spokojní? Ďakujem.

sentravel
28. jan 2018

Ahojte, sme nova cestovná agentúra. Boli by sme šťastní ako blšky keby ste si pozreli našu ponuku na stránke sentravel sk. alebo na facebooku casentravel. Máme tam skoro 100 hotelov v ponuke práve v Bulharsku, ktoré je našou srdcovkou, jeden z partnerov je dokonca Bulhar. Samozrejme, že ponúkame i iné krajiny. Píšem ako majiteľka cestovnej agentúry a zároveň delegátka práve v Bulharsku, tento rok budeme na Slnečnom pobreží. Radi poradíme...a ak by ste niečo kúpili práve od nás, tak sa veeeľmi potešíme 😃 Fungujeme prvý rok, takže je dosť ťažké pri veľkej konkurencii vybudovať si meno a klientelu. Ale skúsenosti máme, sme už 12 rokov delegáti. Videli sem ako to funguje z oboch strán a preto si trúfame poradiť a predať naozaj bez klamstiev. Môžete sa kedykoľvek ozvať na email - info zavináč sentravel bodka sk. Gabika

kvetka08
5. apr 2018

@katrinka8 Ahoj, kde v Bulharsku ste boli, aký hotel, boli ste spokojní?

kvetka08
5. apr 2018

@sentravel Dobrý deň, v Bulharsku som pozerala hotel Marlin Beach (Slnečné pobrežie). Môžete mi povedať osobné skúsenosti s hotelom? Aká strava, izby, bazén - pretože recenzie sú aj-aj. Ďakujem.

kvetka08
5. apr 2018

@nikolal Kde v Bulharsku ste boli? Aký hotel, čo strava, prostredie, izby? ďakujem.