Kde je čisté more v Bulharsku?

nikolal
1. mar 2016

Je nejaká oblasť, kde je čisté more? Lebo v Bulharsku je more vraj spinave, nejaký hotel pre deti 1 a 3 ročné, ihrisko na hranie. Dik

netswan
5. apr 2018

@mitsouko my sme boli vlani a ta juzna bola cistucka. lepsie bolo ako v pomori

eeffka
5. apr 2018

@kvetka08 na slnecnom je spinave more, slate daka burina v nom, popozerajte streisko Obzor, o 45min severnejsie, cistucke more, boli sme v hoteli cassablanca, mozem len a len odporucat ( nemecky standard aj klientela) animacny program kazdy den, nie je priamo na plazi( je v 2.hej rade hotelov peso asi 5min)) ale ma vlastnu ohradenu plaz upravenu aj so slnecnikmi v cene cize sa netreba trepat s rarohami

katrinka8
5. apr 2018

@kvetka08 - my sme v Bulharsku boli sami s mužom ešte pred cca 11 rokmi, boli sme v Careve, to už je blízko tureckých hraníc (aj sme boli na výlete v Istanbule), hneď vedľa bol aj ten Kiten. Ale názov hotela si ozaj už nepamätám. Akurát tým, že to nebolo Slnečné pobrežie ani Zlaté piesky, ceny tam boli vtedy o dosť nižšie ako u nás, takže sme mali ubytko vari len s raňajkami a zbytok sme sa úplne v pohode vedeli prestravovať po reštikách, čo nám vyhovovalo, keď sme napr. šli niekam na celodenný výlet.

nitusiak
5. apr 2018

Podľa mňa sa to nedá takto určiť, lebo v bulharskom mori je príliv, odlív, veľa chaluh, vlny, medúzy. Bola som 14x 🙂 Obzor, Sozopol, Achtopol. Boli sme aj mesiac a za ten mesiac sme zažili rôzne počasie, rôzne more. Najšpinavšie more bolo v Novom Sozopole, ale jeho pláž Green life - tam bolo ako v raji. V Obzore som zažila aj úplne krásne čire, pokojné more, bolo vidno duny, ale aj také hnusné, že sme sa nekúpali. Achtopol to isté.

nitusiak
5. apr 2018

Domáci hovoria, že na prelome júl august je more burlivé a je aj "špinavé". Vraj si vtedy more vyberá svoje "obete". Teda to nám povedal jeden domáci. Sú veľké vlny, riasy, chaluhy, medúzy a pod. Neviem, naozaj som zažila aj aj 🙂

janicka83
5. apr 2018

My sme boli pred 3 rokmi na Slnečnom pobreží a už by som tam nešla. Boli sme hotel Kotva, mali sme polpenziu a na mňa príliš málo domácej kuchyne. My na dovolenkách vyskúšame radi nové veci čo sa týka jedla, boli sme aj s deťmi, ale veľmi málo ich kuchyne. Reštika čo sa týka obeda bola v blízkosti iba talianská, nie zrovna najlacnejšia a keď sme chceli niečo domáce, tak to bolo dosť ďaleko od hotela - cez obed určite nie v takom teple (prelom júl-august). Pláž bola fajn, dali sa nájsť aj miesta, kde bolo menej trávy, len sa to menilo s morom. Pred 13 rokmi sme boli v Prímorsku, ale tam sa to tak veľmi pomenilo,že už by sme to tam nespoznali, ale vtedy tam bolo dobre. Určite sa do Bulharska vrátime, ale určite nie na Slnečné pobrežie.

kvetka08
6. apr 2018

@netswan Kde presne ste boli? Aký hotel?

amenka77
6. apr 2018

Dievcata,my sme boli v primorsku tam sice boli vacsie vlny ale na urcitych miestach, bolo tam super aj s hotelom sme boli spokojni, minuly rok sme boli vo svetom vlase je to tam take pokojnejsie ,ale velmi sa nam to tam pacilo isla by som tam znovu...mame vyskusane aj zlate piesky a tiez mozem odporucit... Neviem ,ale my sme nanarazili ani na riasy, meduzy...takze bulharsko by som zopakovala kedykolvek

dakota14
6. apr 2018

V Primorsku je krásne čisté more som sa cudovala že napriek piesky je pekne úplne bez tráv meduz a vselucoho iného za to slnečné pobrežie má dosť špinavé more o meduzach ani nehovorím malo sme sa kúpali samé vechte trávy keď Bulharsko radšej by sme sa vrátili do Primorsko

jarka52
25. apr 2018

Ahojte rodinky, ak ešte nemáte vybraté a zajednané miesto, môžem Vám poradiť nejaké miesta blízučko pláže.

bubinkaaa
25. apr 2018

@amenka77
@dakota14 v ktorom hoteli ste boli??my sme boli v Prímorsku,v r 2008,a minulý rok tiež po druhýkrát...a tiež veľká spokojnosť...more krásne,čisté...

amenka77
25. apr 2018

@bubinkaaa hotel b quenn nelly a bol vynikajuci

dakota14
26. apr 2018

@bubinkaaa
neboli sme v hotely boli sme v apartmanovom dome mal alae tri poschodia a bol oproti nejakému hotelu ale už neviem názov obišli sme jeden alebo dva boli ešte vedľa nás a už sa išlo cez duny na pláž dokonca sme videli z balkona aj na kúsok mora

sjusiquatro
1. máj 2018

@bubinkaaa
Aj my hotel queen nelly a super ;)

kikina84
1. máj 2018

@nikolal my me boli na slnecnom pobrezi minuly rok 2017, hotel kotva, vela aktivit pre deti na hoteli aj v okoli a more krasne 🙂 odporucam

ibrunova
1. máj 2018

Tak v Primorsku na južnej pláži sme my zažili kopu medúz, takže asi ako kedy..