Kúpanie s delfínmi Dubaj

vikusjk
12. feb 2019

Ahojte zienky, viete mi prosim poradit, kde sa mozu deti kupat s delfinmi?
Chceli sme ist v maji do Dubaja, kde sa to da, ale nebudeme moct, tak by sme niekam sli v lete a mala je uz taka navnadena na kupanie s delfinmi.
Dakujem za kazdu radu 🙂

luckamajkova
13. feb 2019

@vikusjk my sme sa kúpali s delfínmi na Bali, aj s detičkami tam boli😉🐬

vikusjk
autor
14. feb 2019

Sa to tu trochen zvrtlo... Ale spat k veci, dievcata prosim vas boli ste niektora na Mallorce? Tam sa tiez vraj da ist do bazena a pohladit delfina...

vikusjk
autor
14. feb 2019

@luckamajkova Bali ma ani nenapadlo 🙂 A to ste sa kupali v bazene, ci v mori prosim ta?

vikusjk
autor
14. feb 2019

@kovacikovajana prosim ta a tam ste boli osobne to skusit? Spokojnost?

luckamajkova
14. feb 2019

@vikusjk v mori, oni boli voľné pustené, a naučené prísť. Ale mali tam aj v Denpasare-hl.mesto Bali, možnosť ísť na výlet do bazéna ku delfínov. To sa nám ale nepacilo

vikusjk
autor
14. feb 2019

@luckamajkova aha, oki, dakujem 🙂 Lebo moja ma len 7r, do mnohych bazenov este nemoze, plavat nevie, cize v mori asi tiez nie este... preto vyzvedam 🙂

kovacikovajana
18. feb 2019

@vikusjk bohužiaľ my sme sa nekúpali. Pôvodný plán bol taky, že pôjdeme aj sme sa pred vystúpením zapísali do zoznamu, ale... Najprv bolo vystúpenie a až potom sa dalo ísť s nimi plávať, dcéra mala ani nie 2 roky takže vyčkať tam v tých horúčavách pred vystúpením, počas vystúpenia a ešte čakať na plávanie bolo nemožné 😪. Takže ti neviem povedať nič bližšie len to, že sa to dá aj v Egypte v Hurgade

evita860
18. feb 2019

@kovacikovajana aj v Turecku je najskôr vystúpenie a až potom sa pláve....

vikusjk
autor
19. feb 2019

@kovacikovajana dakujem za odpoved ;) Tak my ideme do tej Hurghady v juni, tak snad sa podari. V podstate tam ideme len preto plavanie :D

yellow28
19. feb 2019

@vikusjk je to vase rozhodnutie a prajem vam, nech ma dcerka zazitok... Aj ked ja osobne by som pre dieta radsej volila Turecko ako Egypt. Hotely v Turecku si ja osobne myslim, ze su viac orientovane na deti. V Egypte sme boli tiez, ale hlavne kvoli historii a pamiatkam....

vikusjk
autor
19. feb 2019

@yellow28 dakujem 🙂 ten hotel, ktory mame vybraty, ma velmi dobre recenzie a je hlavne pre rodiny s detmi. Osobne ma nelaka ani Egypt, ani Turecko. Sem ideme len kvoli tomu plavaniu s delfinmi, takze dufam, ze to vyjde, lebo ak nie, tak marna dovolenka 😂

yellow28
19. feb 2019

@vikusjk ale urcite to bude super. Dovolenka je vzdy o tom, akou si ju spravime my ludia 🙂 my mozno dame v maji Dubaj a potom mozeme porovnat...

yellow28
19. feb 2019

@vikusjk este maly dovetok....mna v Egypte necakane velmi ocaril vylet do beduinskej dedinky na dzipoch a robia to aj na stvorkolkach... Boli s nami aj deti vo veku tvojej dcerky a strasne sa im to pacilo... Tak mozno zazijete aj nieco ine, ako len plavanie s delfinmi 🙂

vikusjk
autor
19. feb 2019

@yellow28 neviem, ci si na nieco trufnem, ja sa dost bojim nejakych utokov, v tomto som sisi. Dubaj v dobrom zavidim, aj my sme chceli v maji ist, ale musime to odlozit. Potom urcite napis, som zvedava ;)

vikusjk
autor
3. jan 2020

@missdiva Ahoj, chcela by som sa ta popytat nieco viac na Dubaj, bola by si taka dobra zodpovedat mi par otázok? Kludne aj cez IP ;)

missdiva
3. jan 2020

@vikusjk Ahoj jasne kludne napis, poradim 🙂

mirkadena
14. feb 2020

@vikusjk ahoj mozem sa opytat,idete do toho Dubaja?

vikusjk
autor
14. feb 2020

@mirkadena tento rok nie, snad buduci. Je nejako prilis vela konfliktov okolo SAE (myslim staty okolo SAE) a este ten coronavirus, ja sa takých veci bojim