LAST MINUTE dovolenka 🌴

misellka_23
25. júl 2018

Prosím Vás, poznáte nejakú dobrú stránku kde zoženiem lastminute dovolenky aj také že s “odletom zajtra “? Nie Invia 🙂 Nejká dobrá, prehľadná stránka ideálne s cenami už aj s poplatkami... Kde si nemusím za každým kalkulovať aby som sa dostala k reálnej cene . Existuje taká vôbec 😁🙏🏼?? ĎAKUJEM 🙃

jarhal
25. júl 2018

toto leto je to bieda...dovolenky sa dobre predavaju tak cestovky nemaju co nukat na poslednu chvilu...

mirien22
26. júl 2018

@jarhal tiež som si všimla, chceli sme tiež tak kúpiť, ale ako som pozerala, tak v takej normálnej cene iba Bulharsko alebo Egypt... Uplna katastrofa tento rok, a to pozeravam na 7 stránkach rôznych cestoviek...
@misellka_23 pozri si ešte tuireisen, tam myslím dávali cenu aj s poplatkami

smajlik9
26. júl 2018

@misellka_23 na FB majú stránku Karibik cestovná agentúra, uvádzajú konečné ceny a www.fischer.sk majú tiež konečne ceny

hettinka
26. júl 2018

@smajlik9 fischer neodporúčam, rodičia s nimi boli 2x a 2x nespokojní. Majú lacné zle hotely a aj tam horšie izby, v lietadle žiadne občerstvenie pri 3-hodinovom lete ani keks, mali AI a v deň odletí im už nedali obed, leteli až večer a začínali večerou, z iných CK obedy normálne mali, fischer nie.

smajlik9
26. júl 2018

@hettinka my sme tiež boli 2x s fischerom a všetko ok vždy výhľad na more, super izba

misellka_23
autor
26. júl 2018

Ďakujem žienky 🙂 Áno tento rok na poslednú chvíľu to akosi neide :D no uvidíme 🙂

truthy
26. júl 2018

Sestra a uz aj ja pozerame na stranke dovolenka365.sk... Maju tam fajn ponuky...