Letenka na Cyprus

jespera
4. feb 2017

Dobrý deň,j prosím všetkých o radu, ktorí majú skúsenosti s objednávanim leteniek na "vlastnú pasť"..Potrebujem letenky do Larnaky v júly, známa išla minulý rok a kúpila za 99 eur - obojsmernú. Takúto cenu chcem aj ja 🙂 pochopiteľne, len aktuálne sú ceny 250 eur..je možné že ešte ceny klesnú...prípadne koľko dopredu ...či ešte pozerám skoro alebo je to už konečná cena ktorá sa nebude hýbať.......pozerala som aj pelikan aj studency..letenky . sk...poradte,

mia265
4. feb 2017

@jespera Pelikán určite nie, pozri priamo z viedne letenku,to budeš mať najlacnejšie. Lacné sú buď v akcii dlho dopredu,alebo potm cca 1,5 týždňa pred odletom

gabika87
4. feb 2017

take lacne budu nizkonakladovky bez podpalubnej batoziny

jespera
autor
4. feb 2017

@gabika87 cize pozerat a hladat kde..

gabika87
4. feb 2017

Tieto najdes aj na pelikane alebo chod priamo na stranky dopravcov , napr wizzair, ryanair...

bobik77
4. feb 2017

Ahoj, lietala som za manželom na Cyprus veľa krát, najvýhodnejší je WIZZAIR, alebo RYAINAR. My sme na leto t.j jún objednávali letenky vo februári. A myslím, že som mala cenu tak okolo 120 eur ale už aj s batožinou. Ceny väčšinou idú hore, ale keď nemajú rozpredané tak môže cena klesnúť tak mesiac alebo pár týždňov pre odletom. Ale to by som neriskovala. Iné spoločnosti boli vždy drahšie. Ryainair ale lietal iba do Paphosu nie do Larnaky