Letná dovolenka v Štúrove

ewusha01
22. jan 2017

Ahojte, prosím Vás o rady, ktoré ste boli na dovolenke s deťmi v Štúrove. Chceli by sme v lete vyskúšať, minulý rok sme boli v Podhájskej. Ak by ste mohli odporúčať nejaké ubytovanie priamo v areály Vadaš alebo veľmi blízko. Pozerala som rôzne ponuky na nete, ale všade ma odrádzajú tie vonkajšie schody. Mám 2 deti, v lete budú mať takmer 4 a 2r3m. Problém je, že my doma nemáme schody žiadne - bungalov a tak mladšie dieťa po schodoch moc chodiť nevie a bojím sa, že ju nedokážeme ustriehnuť stále aby na tie schody nechodila. Tak ak máte nejaké miesta kde ste boli a spokojní sem s nimi. Nemusí to byť nič nóbl, taká klasika na týždeň 2 dospelý, 2 deti bez stravy, nejaké veci pre deti na vonku. Dik

cvikla12
22. jan 2017

@ewusha01 skúste kuknúť elpasso majú apartmány za dobré ceny a hlavne keď nechcete schody dá sa s nimi dohodnúť na prízemí. Máme s nimi veľmi dobré skúsenosti.

ejbyk
6. feb 2017

@cvikla12 prosím vás to elpasso je v areáli? A nie je to ďaleko od bazénov? Pozerala som fotky ale keďže areál vôbec nepoznám neviem sa vyznať.dakujem

cvikla12
6. feb 2017

@ejbyk áno je to v areáli a podľa mňa bazény nie sú ďaleko. Nám sa tam vždy páčilo.

bobthebuilder
Odpoveď bola odstránená
Zobraz