Mallorca - Cala D´Or, východné pobrežie

jahodastr
5. jan 2014

boli ste? ake mate skusenosti? bol niekto ubytovany v Globales america ? dakujem za akukolvej info 😉 potešia aj foto

svano
5. jan 2014

My sme boli blízko Palmy, bolo tam super. More blízko,stačilo prejsť cez cestu (pešia zóna) a boli sme na pláži. K dispozícii detské ihriská,bazén... Kto mal záujem o nočný život prišiel si na svoje. Hotel bol odhlučnený, klimatizovaný, strava super, blízko autobusom aqua park. Na pláži bufety,požičovne člnov,byciklov,paraglaiding...... Išla by som znovu. Nepríjemnou stránkou je veľa vreckových zlodejov,všade na to upozorňujú. Aj mňa okradli, našťastie som nemala pri sebe veľký obnos peňazí. Letenky a pas si tiež treba radšej nechať v hotelovom trezore.

luciaalex
5. jan 2014

@svano ahoj. A kde presne ste byvali? Ja mam skusenost len s magalufom (kusok od palmy) a s alcudiou (severne pobrezie). magaluf super, mozno trochu hluk, alcudia pokojnejsia. Aj tak sme odtial cestovali dole do palmy a akvarka. Keby
Sme isli, tak znova na juh. Vychod nepoznam (viem ze sa pytas prave na to), vraj je tam pekne ale dost pokojnne, ale ved to niekomu prave vyhovuje. Sama som zvedava ci sa niekto ozve. Inak je tu myslim diskusia mallorca 2013, skus pozriet tam

jahodastr
autor
5. jan 2014

my sme boli minuly rok v paguere, tento rok skusame vychodne plaze...tak ak by niekto vedel nieco o vyletoch okloli potesi ma :*

tenerifka
6. jan 2014

@jahodastr

Tu su recenzie od viac ako 1000-ky ludi roznych narodnosti, ktori tento hotel navstivili + 841 totografii, snad to bude stacit

http://www.tripadvisor.es/Hotel_Review-g580292-...

jahodastr
autor
7. jan 2014

oooo, dakujeeeeem 😉