Moon jet r versus novinka moon resea, skúsenosti s týmito kočíkmi?

cypercanka1
2. okt 2018

Ahojte mate niekto skúsenosti s kočíkom moon jet r? Aký je v teréne, ako zvláda sneh? Zaujíma ma má jeho ovládateľnosť, udrzba, šedivenie poťahov... Ďakujem za každý názor skúsenosti príp. Foto poteší..

livevera
25. nov 2018

@cypercanka1 ahoj, ja som včera skúšala novú reseu. Je krásna, štýlová ale zdala sa mi veľmi tvrdá. Vaničku nemali k pozretiu co ma mrzí lebo sa bojím ze bude malá. Najviac sa však bojím ci nevyklepem malého na ceste, som z dediny takže tiež by som rada ak by dáka mamina mala bližšie info...

naninka23
23. apr 2019

@livevera Ja ho mam uz mesiac 😉

naninka23
23. apr 2019

@livevera Mam len športovú verziu ale kočík sa mi velmi páči. Mam 15 mesačného synčeka a kočík sa mu páči. Aj v ňom spinkava 😊 .. Ide potichu vdaka fajn kolieskam ... Dajte viac otázok ak chcete.

bobula46
23. apr 2019

@naninka23 prosím ťa strieška je ok? Teda dĺžka a materiál :D a či je dostatočne pevná :D kolieska nehrkajú? Brzda "nechrapčí"? :D tiež sa mi veľmi páči tak zvažujem 🙂 keď v ňom synček sedí má ešte rezervu pod nožičkami?

naninka23
23. apr 2019

@bobula46 Strieska je dobra. On mi ju uz ani nechce nejak nad sebou. Chce mat prehlad. Pevna je.Material je podla mna super a vyzera luxusne. Kolieska absolutne potichu idu aj po kockach a brzda je v strede pevna. Dajte mail ...poslem Vam fotky.

zuzi12345
5. máj 2019

@naninka23 mozem sa popytat, aj mne padol do oka a uz by som ho najradsej objednala, ale nevidela som ho nazivo...zaujala ma vsak najmä moznost, ze sa da zlozit so sedakom aj ked je sedak v protismere, lebo maleho vozim prevazne tak... chcem sa opytat ci je po zlozeni v protismere spratny a vojde v pohode do kufra auta..a ste teda spokojna?

zuzi12345
6. máj 2019

@naninka23 a este by som sa chcela spytat na velkost , akurat som nasla recenziu ze je dost maly..jedna mamicka pise ze pre 12 mesacneho je akurat a hlavu ma uz po striesku...to ma teraz odradza..syn bude mat uz 13 mesiacov a neplanujem.ho mat len na chvilu :/

naninka23
6. máj 2019

@zuzi12345 co sa týka spratnosti do kufra je super. ja ho vcelku teda neskladam. davam dole športovú cast a tu pokladam na poskladanu konštrukciu. Je ozaj spratny.
C o sa tyka veľkosti tak je fakt ze sa radi medzi mensie kociky. Moj syn ma 15 mesiacov ale vojde sa pod striesku este pekne ale ono väčšie dieťatko aj tak uz pod strechou nechce byť. Môj malinky vykukuje spod nej alebo ju chce dat rukami preč. Na spanie úplne postacuje. Poslite mi mail a poslem Vam fotky.

elizabethh
21. máj 2019

@naninka23 Dobrý deň.Mozem poprosiť fotky aj ja uvažujem nad kupov tohto kocika. Janeska1206@azet.sk ďakujem

naninka23
21. máj 2019

@elizabethh Máte ich tam 🙂

lmakanova
22. máj 2019

@naninka23 dobrý aj ja by som poprosila foto rozmýšlam nad kúpou tohto kočíku 🙂 ďakujem pekne

22021987
22. máj 2019

môžem poprosiť aj ja foto zvažujem kúpu kočíka.

elizabethh
23. máj 2019

Už mám kočík doma .V skutočnosti je oveľa krajší. Manipulácia s ním je perfektna,ľahko ovladatelny ,sklada sa úplne jednoducho .Časom dam recenziu ako sa mi kočík osvedčil v praxi. Zatiaľ som nad mieru spokojná.

naninka23
23. máj 2019

@elizabethh Dajte určite vedieť ci mame rovnaké skúsenosti 😉

havranocka17
2. sep 2019

@naninka23 dobrý deň, zvažujem tento kočík a rada by som videla reálne fotky kočíka. Prosím, ak ešte máte pošlete? ĎAKUJEM

22021987
10. sep 2019

@elizabethh môžem poprosiť foto zvažujem. Kúpu. Dakujem

naninka23
11. sep 2019

@havranocka17 poslite mi Vas email.

elizabethh
13. sep 2019

@22021987 Zdravícko poprosím e-mail pošlem Vám foto

elizabethh
13. sep 2019

Keďže máte záujem o kúpu kočíka moon resea tak moja skúsenosť po nieakom čase ja takáto .Som spokojná s kocikom je menší čo mne vyhovuje dcéra má teraz už 1rok a vôbec nie je malý pre ňu. Ja som ju vlastne ani nepriputavam keďže sedí ni krásne a tým že je to menší kočík.Lahko sa skladá je šikovný do mesta na nákupy .Ma jedinú nevýhodu keď je v smere jazdy je problém dať veci do kosika .Inak aj na to že je čierny vôbec v horúcich dňoch nebol kočík rozpaleni to som bola prekvapená. Takže ak chcete niečo malé šikovné určite odporúčam.A ešte kúpila som si tašku a takto som to vyriešila.

naninka23
13. sep 2019

Tu je náš. Synček má 19 mesiacov a kočík je úplne super.S tym košíkom v smere jazdy je to pravda ale vzdy som tam vsetko dala.

evicka1309
8. nov 2019

@naninka23 Dobrý večer, môžem sa spýtať, toto je ten resea? A prosim, naozaj je chrbtová opierka taka kratka? Citala som u jednej mamicky, ze jej 12 mesacny syn si oskiera hlavu o striesku. A je strieska dostatocne dlha? A prosim, dobre sa s nim manipuluje? Prepacte, ze tak vela otazok, budem vam velmi vdacna za odpoved. Dakujem 🙂

evicka1309
8. nov 2019

@naninka23 Resp. Teraz máme cybex balios s a je to super kocik len je uz akosi malý, nie úplne, ale chcela som niečo väčšie. Mám 14 mesačného synčeka a je celkom väčšie dieťa, má 12kg. Myslíte si, že tento kočík bude malý?

naninka23
9. nov 2019

@evicka1309 Dobrý večer. Ano .. moon resea je menší .. dokonca by som povedala ze je menší ako cybex balios. Sedenie mozno nie ale strechu ma velmi nízku.Môj syn ma 21 mesiacov a nemozem mu dat čiapku s brmbolcom lebo mu zavadzia a nemôže sa dobre opriet ale bez brmbolca v pohode. Ja som s ním ale aj napriek tomu spokojna. Dam do neho aj skolsku tašku keď s dcerou chodim do skoly. Ide sa s nim krasne. Nic nehrka a nevrzga .. v tomto je na jednotku.
Dnes sme boli po obchodoch a pekne sa v nom vyspinkal. Strieska mne vyhovuje.Vacsie dieťa uz nad sebou ani striešku nechce takze jej dlzka pre mna nebola podstatna. Ak máte ešte nejake otazky kľudne sa pytajte.

naninka23
9. nov 2019

@evicka1309 A podla vlastnej skúsenosti viem ze čím väčšie dieťa, tym menší a skladnejsi kočík treba .. samozrejme treba prihliadat aj na prakticku stranku.

evicka1309
10. nov 2019

@naninka23 Ďakujem veľmi pekne, ste zlatá, že ste si našli čas na odpoveď 🙂

kikusinna
7. mar 2020

Je tento kocik aj pre zenu s vyskou 175cm ?? Nie je nizky??

naninka23
9. mar 2020

@kikusinna ja mám 174 a je super na moju výšku

jajaja47
25. mar 2020

@naninka23 prosim ta kupovala si nejaky nanoznik k sportovej casti? Alebo ako si to riesila. Nie je vanicka prilis uzka? Ja budem mat augustove babo a bojim sa, ci v zime nebude na tesno aj s fusakom

naninka23
27. mar 2020

@jajaja47 vaničku som ja nemala .. kupovala som čisto športový iba. Čo sa týka nánožníka tak som využila čo som mala do športovej časti na Espiro next .. tam bol taký super že vyzerá prakticky ako fusak zvnútra s fleecom .. takže sa nesmyka keďže ho má dieťatko pod sebou vlastne úplne až hore za chrbátikom. A do neho som bez problémov zazipsovala teplý fusak. Jediný problém ktorý som mala že madlo pred dieťaťom je dosť blízko takže keď som tam mala oboje tak už to bolo dosť na tesno. Našťastie táto zima nebola taká silná .. takmer žiadna .. takže som dávala iba fusak. Do mailu môžem poskytnúť aj fotku. ☺️