Môžu mať deti vodu vo fľaši cez kontrolu na letisku?

endzika1
8. máj 2018

Ahojte mamičky. Tie ktoré cestujete lietadlom. Povolia vodu v zatvorenej fľaši cez kontrolu na letisku? (Lucku)

spermodar
8. máj 2018

Nie max 100ml tekufiny

endzika1
autor
8. máj 2018

Ďakujem. Aj v termoske?

endzika1
autor
8. máj 2018

@spermodar a za kontrolou sa na našom letisku sa dá kúpiť lucka? 🙂

liligreg
8. máj 2018

@endzika1 aj keby sa nedá, dieťaťu neublíži ani obyčajná voda či Ina neperliva voda vo flaši. Aj tak tie vody vo flaši majú v sebe z tých fliaš rovnaké svinstvo

ibrunova
8. máj 2018

@endzika1 Termosku asi už vôbec nie.

ivuska027
8. máj 2018

Max 100ml v malej priehľadnej fľaši. Za kontrolou kúpiš všetko.

spermodar
8. máj 2018

@endzika1 da aakupit mineralka neperliva. Btw lucka ako lucka. To je voda v iba v detskom obale

mirkaaak
8. máj 2018

Co sa tyka jedla a napojov pre deti, maju vynimku, nemusi byt 100ml. Vzdy som brala viac, ale v originalnych baleniach, nie v termoske a nikde s tym nemali problem 😉 https://supermama.joj.sk/clanky/zo-zivota/6216-...

sense
8. máj 2018

Mne dovolili v zeneve na letisku pre 4rocu evian 330ml original zabalenu, za kontrolou kupis ale vsetko...

buba1993
8. máj 2018

Áno dovolia ti aj väčšiu fľašu len originál zabalenu 🙂

bosorkabb
8. máj 2018

@endzika1 termosku nie. Originál zabalenú vodu áno. Mne v Londýne kazali ochutnať. V BA za kontrolou kúpiš Lucku ale jemne perlivu ale majú aj neperlive ale iné značky. Voda ako voda.

tina1988
8. máj 2018

Cestovali sme do USA, dcera mala vtedy 7 mes. Mali sme tasku, kde mala vyzivy, mlieko, termosku s horucou vodou na pripravu UM do lietadla, dojcensku vodu a dovolili nam zobrat do lietadla vsetko. Ani na jednej jedinej kontrole s tym nemali problem. Len skontrolovali tasku, otvorili termosku a sli sme dalej.

elzena2
8. máj 2018

Podla toho, ake letisko. V kazdom pripade vacsinou plati vynimka na tekutiny, ktore prezentujes ako detske jedlo. Cize nemusi byt vzdy striktne 100 ml v original baleni. Na bratislavskom letisku mi presla voda v takom detskom pohariku na pitie, asi 150 ml, aj minule 3 ks (detsky pohar Mam, flaska, flaska Rajec 750ml s cucakom napol plna), jedna pani za nami tam povedala, ze pre deti ma na pitie Fantu (urcite viac, ako litrova flasa a bolo z nej aj odpite) - v pohode. V Bologni tu vodu v detskom pohariku cez nieco preskenovali, v Berline neriesili nic, ani ochutnavat som nikde nemusela. Takisto mozes zobrat hocijake jedlo, ktore sa podla obalu tvari ako detske - banany, presnidavky, ovocne "kapsicky"/plastove vrecka, HiPP Spaghetti Bolognese... - je jedno, ze je to tekute a viac ako 100ml. Len to treba mat v osobitnej tasticke a vybrat na kontrolu, podobne ako kozmetiku.

lenqua_12325
8. máj 2018

Mali sme v klasickej fľasi s cumlom a mala Lucka. Prešlo to bez problémov. No Lucka bola v kabelke s liekmi 🙂

lenqua_12325
8. máj 2018

Zabudla som ze to bolo bráne pre dcérku 2,5 ročnú. Aj jogurty a kapsičky a dzusiky a v pohode.

evitka83
8. máj 2018

@endzika1 mna pustili v pohode s 1,5l flasou lucky, ked mala dcera 3r. Isli sme z BA aj zi schwechatu

janaaaaaaaaa
8. máj 2018

Nás pustili bez problémov s dvoma fľašami s vodou na slovenskom, košickom, viedenskom aj chorvátskom letisku. Nikto nemal žiadny problém

babi81
8. máj 2018

@endzika1 povolia ak mas dieta do 6 rokov max 500ml malu flasku.

petrakl
8. máj 2018

Pre dieťatko robia výnimku.
My sme bez problémov preniesli 3 malé Lucky minule leto do Grécka aj späť. Malinky nemal ani 2 roky.
Vezmi a ak neprejdú.. necháš tam

kacusik69
28. máj 2018

dovolia, precitaj si medzi clankami u mna na blogu...