Najlepšie last minutes? Ktore sa oplatia?

vikusjk
17. jún 2019

Krasny den prajem maminky, chcela by som sa opytat na vase skusenosti s last minute dovolenkami. Cez ktoru cestovku sa oplatia, alebo je to jedno a je to len o hladani? Chcela by som nejaky LM v auguste, idealne samozrejme co najviac muziky za co najlepsiu cenu. Destinaciu nemam vybratu, ale kedze mame 7r dceru, idealne nieco, kde je aquapark a moznosti vecer ist von, t.j.nebyt len zatvoreni v rezorte. Dakovala 🙂

3009
17. jún 2019

@vikusjk Treba si vopred pozrieť kam chcete ísť - vybrať 2-3 ponuky a čakať. Zájazd kúpiť 2-3 dni pred odchodom, vtedy je zľava aj 70 %.

mima172
17. jún 2019

@vikusjk Ahoj. My zvykneme chodiť len na last minute. Nahlásime si naraz dovolenku v práci a deň pred začiatok dovolenky ideme do INVIE a zatiaľ vždy TOP ponuka, prístup, cena.
Kupujeme vždy s odletom v ten deň alebo najneskôr na druhý deň.

vikusjk
autor
17. jún 2019

@mima172 fiha, to az takto ze ultra last minute. A kam chodis do invie prosim ta? Ja som min.rok bola s Inviou v Taliansku, ale neviem, cez net vybavovane a vzdy mam pocit, ze ti operatori su ochotni do chvile, kym si zajazd kupis. Potom uz ich len obtazujes. Tot moj pocit, tento rok to iste s Fischerom, sice pani zodpovie, ale neviem, mozno je to len pocit.

vikusjk
autor
17. jún 2019

@mima172 presne tak si to predstavujem, ale mam z toho trochu obavu, lebo zatial sme takto na LM nesli, praveze vzdy pol rokav opred vsetko naplanovane aj zakupene. Mam obavu, ze ked budem takto cakat, tak uz nebudu volne izby v danom hoteli, teda sa vypreda a ziadny LM :D

mima172
17. jún 2019

@vikusjk pišem SS 🙂

mila23
17. jún 2019

najlahsie sa riesi LM dvojici...ked uz su tam deti - uz to dost komplikuje vyber. Najma ked mate urcite poziadavky na dovolenku / ubytovanie. A najma chcete ist v sezone.
My sme praveze vzdy nechavali dovolenku na LM,ale tento rok sme si zajednali uz v marci, lebo chceme ist do Grecka a tam je ta ponuka dost obmedzena - uz v marci bol problem vybrat.
Ak su dvaja dospeli a je im jedno kam pojdu.......tak mozu cakat do posledneho dna...

vikusjk
autor
17. jún 2019

@mila23 ano, suhlasim, presne preto sa zaujimam o tipy a recenzie ;) my ideme na dovcu teraz v sobotu, to sme mali zajednane uz v januari, ale este by sme nieco dali v auguste a to by som chcela skusit cez LM, aj kvoli rozpoctu.

mila23
17. jún 2019

@vikusjk my sme to robili tak,ze sme si vyhliadli 2-3-4 ponuky co nam vyhovovali a cakali sme kym pojdu ceny dole...vacsinou sme kupili tak tyzden dopredu, uplne den vopred sme neriskovali - kedze sme chceli nieco z tych nasich vyhliadnutych. Ale zase tie zlavy neboli ze 70%.....lebo co je dobre sa preda skor, len to co zostalo - to zlacnovali stale dalej a dalej.....

eliaska101
17. jún 2019

Osobne sami páčia ponuky cez Inviu alebo cez Travel.sk. Ako doporučujem aj ja si vybrať miesto, kam by ste chceli ísť a jednoducho je najlepšie číhať priamo na ten dátum, v ktorý by ste chceli ísť

vikusjk
autor
17. jún 2019

@mila23 hej presne pre toto sme kupovali dopredu. No tak asi si vytipujem zo dve-tri destinacie a budem striehnut ako jastrab :D Dakujem kocky ;)

pupi14
17. jún 2019

@vikusjk treba tak, kamoška tak super dovolenky každý rok vychytá, ja by som tiež chcela to tak toho roku skúsiť, dúfam, že sa nám pošťastí niečo, ale dosť teraz Turecko a Tunisko chvália, že za málo peňazí veľa muziky 🙂

vikusjk
autor
17. jún 2019

@pupi14 neviem, ako Tunisko, ale keď som pozerala Turecko, tak tie komplexy ako ok, ale nejak tam niet kam vybehnúť. Vieš o niečom dobrom? My máme radi večer prechádzky niekde mestom, po promenáde, kde sú obchodíky a tak, zmrzka alebo niečo do ruky a špacírovať, zastaviť v lunaparku, proste poflakovať sa po západe slnka ešte.

pupi14
28. jún 2019

@vikusjk no po včerajšku, čo som videla v správach, tak Tunisko hneď zavrhujem na tento rok. Neviem práveže, tiež hľadám zháňam, sedím nad tým 🙂 Na také prechádzky mestom je podľa mňa Chorvátstko ideál, tam to milujem, tie uličky, tie vinárničky, obchodíky 🙂

vikusjk
autor
28. jún 2019

@pupi14 nam sa takto pacilo v Taliansku. Ale tam su teraz tie sproste nakazene komare. Terorista moze byt hocikde... to asi zostaneme pekne krasne doma. Inak laka ma Mallorca, ale neviem, ake je tam more? Teple?

oli_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
20. júl 2019

@pupi14 čo v tunisku? dcéra tam ide o pár dní,mám sa báť?

eliska13
20. júl 2019

@vikusjk čo je dobré to sa do LM nedostane zlacnejú sa drahé hotely, alebo slabé.Ale vždy som si vyhliadla 3hotely a kúpila týždeň, dva pred....ja nemám nervy čakať do poslednej chvíle a, keď máš predstavu, dieťa nie je to také ľahké.Inviu neznášam vždy problém 100 x telefonat, kým overia, volajú do ČR na mail pošlú ponuku mne ten ich chaoticky štýl nepasuje.Kolko x som do vecera čakala, kým to prezistia potom iné ponúkajú.Ale cenovo a výberom dobre, ale mňa to obťažuje toľko telefonátov chaosu 2x sme s nimi išli.

eliska13
20. júl 2019

@vikusjk to čo píšeš aquapark nech je čo robiť Taliansko, Turecko....Turecko máš zaručene pocasie, stravu...Taliansko väčšina hotely s polpenziou nič moc, počasie môže byť nestabilné koniec augusta, ak teda nechceš apartmán úplne bez stravy.Riskla by som Turecko, Egypt....

vikusjk
autor
22. júl 2019

@eliska13 dik za tipy, v Egypte sme uz tento rok boli a ako druhu dovolenku sme sa nakoniec rozhodli len pre stvordnovy vylet do Legolandu 🙂 Turecko skusime mozno buduci rok, tam sme este neboli.

pupi14
31. júl 2019

@janinah keď som to pozerala, tak v hlavnom meste bol nejaký útok, ale tak neviem no, je asi pravda, že to sa môže stať bárskde :/