Ostrov Krk a komáre

hennicka
13. júl 2017

Ahojte, prosím Vás je to pravda, že na ostrove KRK nie su komáre? Susedia tam boli pred par rokmi, dole na baške a vraj tam neboli komáre, a nepotrebovali ani repelent. Je to pravda? Chystame sa na dovolenku v septembri ak to vyda, ale dostala som boreliozu, mam nasadene atb a ak to bude ok tak by sme isli na dovolenku ale hmyz nechcem ani vidiet. Minulý rok sme boli na Istrii bolo super, ale tam nas isli zožrať komare tak hladam miesto , ak take existuje kde tie komare nebudu. Dakujem

cloviecka
13. júl 2017

My sme sa vrátili pred týždňom a neboli tam,presli sme si celý ostrov. No, v septembri neviem...

alena76
13. júl 2017

My sme sa vratili z Krku teraz v pondelok (Vrbnik )a ziadne komare🙂

alami
13. júl 2017

@hennicka my sme zažili vlani komáre v HR po prvýkrát, to sme boli v Zadare. Nikdy predtým sme nezažili ani komáre, ani žiadny iný hmyz, to sme chodili okolo Makarskej - Tučepi, Podgora, prípadne Vodice. Nikde nič.

hennicka
autor
13. júl 2017

dakujeeem. tak mozno je tu nadej, že ma tie svine nenajdu 🙂 my sme boli minuly rok nas tam žrali, ale mna maju celkovo komare radi a dcerke ani nehovorim tak uz chodila tak ze si na elastaky natiahla ponozky 🙂 aj teraz ma niečo stiplo, že mam z toho boreliozu ☹ a ak ideme tak prvy sept. tyzden tak to je take skoro leto este

lucka_ke
14. júl 2017

mňa komáre nájdu vždy všade... teraz sme sa vrátili zo Španielska, prvé dni neboli ale ku koncu pobytu ma už našli 🙂

lucinocka
14. júl 2017

myslim ze komarte si nevyberaju podla mesta :D vsade su komare..

l3yla
15. júl 2017

My sme sa vratilit teraz z Crikvenice, oproti Krku, a ako pise @lucka_ke ku koncu ma riadne dostipali 🙂

lucialucianka
18. júl 2017

pred pár rokmi sme boli v Zadare a tam ich bolo dosť, riadne sme boli doštípaní, teraz v Rijeke sme nič nepoužili, to čo sme si na nich pripravili ostalo v kufri 🙂

hennicka
autor
20. júl 2017

no ja musim vyberat lokalitu podla hmyzu, mam na mesiac atb a nemam chut si to zopakovat, aj ked viem ze je to asi takze doma od pocitaca tak preto zistujem 🙂
@lucialucianka aka je rijeka? videla som obrazky a celkom sa mi to pacilo a je to blizko

lucialucianka
22. júl 2017

@hennicka boli sme na viacerých miestach v chorvátsku a nám sa tam páči všade, také komáre vedia znepríjemniť aj to najkrajšie miesto....