Parkovanie v Bratislave

annie89
18. jún 2018

Kočky, zúfalosť najväčšia... :(
Hľadám parkovanie v Bratislave, nakoľko rodičia na moju svadbu (ktorá je mimo SR) musia niekde nechať zaparkované autá.
Priznávam, neskoro som sa zbadala a teraz neviem o žiadnom stráženom parkovisku, ktoré by malo ešte voľné miesta na tento víkend.
Neviete mi zo skúseností povedať, či bol problém s hľadaním voľných parkovacích miest priamo na parkovisku letiska?
Píšu, že je kapacita 970 miest, online ani nijako inak sa rezervovať nedá... neparkovali ste tam niekto v poslednom čase? Ďakujem za každú skúsenosť.

jasminet
18. jún 2018

o parkovisku neviem, ale nemoze ich niekto znamy doviezt na letisko a potom naspat z letiska domov?

pribinak
18. jún 2018

Parkovisko pred Ikeou

modrava
18. jún 2018

neviem kolko aut, ked pises ze rodicia.. a ani neviem odkial. ale z prispevku vyznelo ze idu z bratislavy. to parkovanie na strazenom ich vyjde isto viac ako taxik na letisko

annie89
autor
18. jún 2018

@jasminet
@modrava
Rodičia cestujú zo Žiliny a zo Sniny, takže budú dve autá, ktoré potrebujeme niekde nechať. :(

martina2ve
18. jún 2018

@pribinak to neni parkovisko k letisku. Ja by som nerizkovala ze ma odtiahnu po par dnoch statia ✌🏻

modrava
18. jún 2018

a toto:
http://www.airport-bratislava.sk/sk/pasazieri/p...
hodi ta to na zoznam strazenych parkovisk

martina2ve
18. jún 2018

Myslim,ze lacnejsie ako nechat auto na strazenom parkovisku je docestovat vlakom

yvana74
18. jún 2018

@annie89
parkovisko blizko oc korzo(oproti ikea), hned ako k nemu zabocite tak po pravej strane. strazene, mali sme tam chvilu odparkovane vacsie auto.

rainee
18. jún 2018

Najprv som myslela že zhanas parking aspoň pre 20 aut. Veď 2 auta necháš v hociktorej platenej garáži,tie sú väčšinou aj strážené.

vienala
18. jún 2018

@annie89 je aj strazene parkovisko blizko letiska - myslim, ze nepatri letisku. Neviem presne adresu, ale ked sa zide z dialnice/obchvatu smerom na letisko, tak je po lavej strane. Nie je to ani velmi drahe a priamo odtial ich odvezu autom priamo na letisko.

zuzanka.zuzu
18. jún 2018

@annie89 čo presne chceš vedieť? parkovisku pri letisku nie je strážené, len je za rampou, čiže je platené. s miestom problém nie je žiadny. neodporúčam využiť tú službu, že zaparkuješ blízko letiska a na letisko ťa odvezú (to parkovisko je pri sconte, zbytočne drahé, nie je to komfortné). to keď už, tak radšej zaparkuj niekde na sídlisku a normálne 61 sa dostaň na letisko 😂 ale ne, žartujem, špz SN by to nemusela prežiť v zdraví ak tam bude nepohnutá stáť nejakú dobu 😉

akinomeg
7. okt 2019

Ak bude niekto potrebovať zaparkovať blízko BA 15 min. od letiska, kľudne sa ozvite. Parkovanie za polovičné ceny ako v BA aj s odvozom na letisko.

stela444
2. apr 2023

@akinomeg vybehlo mi to tu, neviem, ci to este plati, ak ano, pls napiste mi na perhacovam@gmail.com, dakujem pekne