Pláže v Toskánsku

angela200
5. jan 2015

Kočeny, prosím Vás ak ste boli v Taliansku v Toskánsku, proste tá druhá strana Talianska, nie ako Bibione. Ak máte typy, kde je pekne, čisté pláže, vhodné aj pre detičky budem rada za každú radu, každý typ. Láka ma to tam, len som tam nikdy nebola, tak neviem o tom nič. Ďakujem 🙂

katrinka8
5. jan 2015

@angela200 - ahoj, my sme chceli ísť v lete tiež do Toskánska (nakoniec sme nešli), ale zisťovala som si to u mojej kamarátky, ktorá je Talianka, býva vo Florencii a poradila mi tieto: krásne pláže sú južne od mestečka Grosseto, napr. tieto: Rosignano, San Vincenzo, Castiglion de la Pescaia, Baratti, Principina mare, Follonica, Marina di Bibbona - vlastne keby si kukla do mapy, kde je to Grosseto (to je vnútrozemie asi), tak pobrežie pod tým.

sazumak
27. jan 2015

@angela200 Boli sme vo Follonica...sú tam krásne pláže, aj piesok...alebo potom kúsok odtiaľ Punta Ala...nádherné pláže a prekrásne prostredie. Odporúčam ubytovanie https://www.facebook.com/profile.php?id=3969767..., je skvelé pre rodiny s deťmi. V Toskánsku sme toho precestovali veľa, ak chceš kukni do môjho albumu tu na MK, aj keď tam ešte nemám veľa fotiek...je tam nádherne, hneď by som sa vrátila, ale chceme ísť zase spoznávať niečo iné🙂

arasidka11
22. mar 2017

@sazumak ako daleko je to od mora?

momoqui
22. mar 2017

@angela200 ahoj, ak chces pekne plaze, skuste visc na juh (kalabria a puglia). Plaze aj more ako v karibiku 🙂

katrin21
22. mar 2017

krasne je aj vyssie od Toskanska, okolo Janova. oblast sa vola Liguria, napr. pekne je v dedinkach Cinque Terre, aj co sa tyka vyletov, keby nahodou nevyslo pocasie...je tam co pozerať ( Vernazza a pod.) ..tam su skor mensie plaze, ale su tam aj mesta, kde su take tie typicke velke plaze... ...

matrioska86
22. mar 2017

ooo to je dobra inspiracia na dovolenku pre mna 🙂

sazumak
22. mar 2017

@arasidka11 Asi 11km, v pohode sa dá ísť autom, aj tam zaparkovať, myslím, že tam bolo zdarma parkovanie. Po ceste máte aj nejaký supermarket 🙂

zafir01
4. mar 2024

@momoqui ideme do salenta na konci júna. Tak som zvedavá na tie pláže . V okolí Bari bol 12 ročný syn s mužom pracovne a z fotiek krásne more a v auguste prázdne pláže na mnohých miestach . 😍