Počasie na Kréte na prelome augusta - septembra

flower24
14. aug 2017

Ahojte, tie co mate skusenost - ake je pocasie v tomto obdobi na severe Krety? Je este dost teplo na kupanie s dietatom? Zvykneme chodit koncom juna a viem, ze more je vyhriatejsie koncom sezony, no zaujima ma teplota vzduchu. Dakujem.

katkakovac
14. aug 2017

Boli sme, Hersonisos, hotel Creta maris. Bolo 30-33 stupnov, horko. Voda 28 stupnov. Boli sme spokojni. Prelom august september, presny termin si uz nepametam. Skor bol sok navrat na slovensko, tu bolo 15 stupnov, tak to treba brat do uvahy.

katkakovac
14. aug 2017

Inak pozri si predpoved pocasia. Daj si do googlu kam chces ista a ukaze ti predpoved na dva tyzdne dopredu.

martinka13
14. aug 2017

Na Kréte v tomto zvykne dosť fúkať. Keď ísť tak Creta Maris. Má veľmi dobrú polohu akoby v zátoke. Nefuka tam.

mirage
14. aug 2017

pozor na ten vietor, je tam naozaj veterno /oblast Agios Nikolaos/ - prelom jul/august.

flower24
autor
14. aug 2017

Ano, viem, ze na Krete fuka, boli sme aj minuly rok. No nam to prave vyhovuje, ked je horuco, je to prijemne osviezenie 🙂 Zvlast ked je tak vyhriate more. Hotel mame tiez akoby v malom zalive, malo by to byt ok. Creta Maris je vypredana 🙂 Horsie je to na juhu Krety, tam fuka vraj ostry vietor prinasajuci obcas aj piesok zo Sahary. Zlakla som sa prave len tej predpovede, pri mieste kde mame byt, mi ukazuje len 28-29C, ale to je 2tyzdne vopred.

natalka13
14. aug 2017

Podla mna zalezi aky je rok, my sme mali teplo koniec septembra aj voda bola OK. Ale je to uz vela vela rokov.