Poraďte hotel v Turecku pre rodinnú dovolenku

lienka55
10. máj 2012

Ahojte maminky,
mate skusenosti s konkretnym hotelom vhodnym pre male deti??Chystame sa tam na dovolenku s detmi ,pozerala som aj katalogy cestoviek,ale neviem sa rozhodnut.Ide mi hlavne aby hotel zahrnal rozne atrakcie pre deti a aby tam bola kvalitna,primerana strava pre deti a kvalitne sluzby hotela.dakujem za kazdu odpoved.

luala
10. máj 2012

Ahoj, my sme boli minuly rok v Side, hotel Evren Beach, je novy, vyborny, kvalitny a super aj pre male deti, nasa mala 18 mesiacov, druha 10 rokov, starsia sa prebavila cele dni s animatormi ( su aj slovenski z Hydrotouru), s mladsou som travila cele dni v detskom bazeniku, ktory bol aj ciastocne tieneny. More vyborne, plaz pieskova, s pozvolnym vstupom do mora, tiez vhodna aj pre malicke deti. Strava bola uuuzasna, aj pre malych, dokonca hotel poskytoval aj Nutrilon 1,2 a 3, takze naozaj nic nechybalo 🙂))))) a samozrejme boli aj tobogany. odporucam 😎

tanika
20. júl 2012

takže bola ste spokojná uvažujeme o ňom pôjdeme s 10 ročným a 4,5 ročnou ....je tam teda aj zá´bava pre deti vyzerá byť menší ale to by nám nevadilo a čo izby akú ste mali ? a kde bola si umiestnená a ozaj čo naši animátori venovali sa deťom ? ďakujem za radu budem rada ak mi napíšete mám zatiaĺ na tento hotel predbež. rezer. a neviem či tento alebo Kumkoy ? dík za radu Táňa

trixi
20. júl 2012

@lienka55 ahoj, tu je velmi rozsiahla tema o Turecku, zienky tam odporucaju vela rezortov, mozno najdes co hladas.

https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/dovolenka-s-detmi-v-turecku-ake-mate-skusenosti/

tanika
20. júl 2012

@trixi ďakujem ...

gallinusa
20. júl 2012

Ahoj, my sme boli min. rok na jeseň v Side- Club Belinda Beach. Okolie Side, aj ďalšie strediská ako také majú veľa výhod, hlavne ,ked cestuješ s deťmi...blízko letisko, nádherné piesočnaté široké pláže...atď..., v areály Belindy je niekoľko bazénikov pre deti, malé šmýkalky , jeden veľký bazén, tobogán + pieskové ihrisko pre deturence s preliezkami. Milý personál, samozrejme animácie. My sme cestovali z UK, ale myslím, že som tento hotel videla aj v ponukách slovenských ck.

cine
13. apr 2014

Pozri tento hotel v Alanyi, je super:
http://www.lacnehotely.sk/Hotel/Hotel_Botanik.htm

isabel11163
7. sep 2014

Ahoj baby, vidím že táto téma je už dlhšie neaktívna,ale idem sa vás opýtať či ste niektorá nebola v hoteli Onyria Claros beach a spa resort v Turecku,je to egejská riviéra my sa tam chystáme teraz 23.9 už sa teším no je veľmi málo recenzií na tento hotel tak som sa chcela opýtať aj tu či tam niekto nebol.ďakujem za info 🙂

nefertitka
12. sep 2014

@isabel11163 Ahoj, my sme sa tam chystali tento rok v juni, ale mala nam ochorela, tak sme to stornovali a sli neskor inam, lebo do tohto hotela uz nebol volny termin, mali sme ist s mojou mamou, ta nakoniec isla a chvalila si, strava super, more kludne, pozvolny vstup daleko, animacie cely bozi den, hlavne o deti sa tam vela starali co sa tohto tyka a ze este tolko deti na ziadnej dovolenke pokope nevidela;) akurat co ona povazovala za minus bolo to, ze sa tam chodi vsade do kopca alebo z kopca, ale vraj tam premava aj auticko, ktore vozi po rezorte. Vraj by sa tam este vratila

isabel11163
12. sep 2014

@nefertitka ďakujem pekne za odpoveď,nám sa to už kráti za týždeň letíme 🙂 jasné pre starších ľudí je to určite nevýhoda taký veľký resort ale mne nezaškodí chodiť aj do kopca 🙂

nefertitka
12. sep 2014

@isabel11163 za malo🙂
budem rada, ked mi napises aj svoj nazor na ten hotel,ked sa vratite, lebo rozmyslame, ci tam niekedy ist, kedze nam to nevyslo tento rok...
prajem super dovcu, uzite si to tam🙂

isabel11163
1. okt 2014

@nefertitka ahoj tak sa hlásim po dovolenke 🙂 je tam naozaj krásne cítila som sa tam ako v raji.bývali sme vo vilke na prízemí a mali sme aj čiastočný výhľad na more.izba sa skladala z veľkej chodby kde bolo obrovské zrkadlo a skriňa so sejfom.kúpeľňa bola taká akurát pekná čistá s vaňou a izba bola tiež obrovská pekná s balkónom. v izbe sme mali veľký kozmetický stolík s minibarom a telkou - tiež veľké zrkadlo,posteľ a ešte taký gauč. zariadenie naozaj pekné ale keď si všímaš detaily ako môj chlap tak prídete na kadečo 🙂 ale nič také čo by bol problém 🙂 resort je naozaj obrovský všade je to dosť ďaleko ale to nebol pre nás vôbec problém,chodia aj také mini autíčka ale tie sme nejako extra nevyužívali. pláž je krásna piesková a more pekné čisté vodička bola ako zdrkadlo.bolo tam aj dosť rybiek. k dispozícii sú vodné bicykle,kajaky - v cene. ďalej stolný tenis,minigolf,šípky,lukostreľba a kopec iných hier.pre deti naozaj raj krásny aquapark tobogány,preliezačky všetko možné,detské ihrisko... všade samé bary, bufety .. reštaurácia na hlavné stravovanie bola obrovská takmer cez celé jedno poschodie. dosť málo mäsa bolo ale to mne teda neprekážalo. obrovské množstvo zeleniny,šalátov,ryby,kebab,pečivo všetko možné,na raňajky lievance,praženica,omelety,vjíčka na tvrdo,saláma,šunka proste všetko možné kadejaké špeciality. koláče...balená voda vo fľašiach bola v dostatočnom množstve na pláži aj v hoteli.mali sme trošku žalúdočné problémy priateľ jednu noc grcal a ja jeden deň hnačkovala myslím si že ten ľad nám nerobil dobre lebo sme pili všetky nápoje s ľadom.. určite by som ten hotel odporúčala všetkým bolo tam naozaj dosť detičiek ale aj starších či mladších párov. ak budeš mať ešte nejaké otázky kľudne sa pýtaj

nefertitka
1. okt 2014

@isabel11163 ahoj, dakujem za podrobny rozpis🙂 tak vidim, ze predsa tam len asi pojdeme niekedy 😉

Ten lad my si radsej nikde nedavame, aj ovocie supeme a co sme boli 3 krat v Turecku, tak iba raz manzel tiez grcal, to bolo pred troma rokmi, odvtedy co si na to dava aj on pozor, tak uz v pohode.

A more bolo este teple?

isabel11163
2. okt 2014

@nefertitka áno more bolo fajn ale určite by som si vybrala termín o týždeň skôr ako sme boli lebo už dosť aj vietor fúkal. mne to moc nevadilo ja som otužilec ale predsa pre rodinku s deťmi to môže byť problém.

nefertitka
2. okt 2014

@isabel11163 tak super, ze ste si uzili;) a este raz vdaka za recenziu

trinity333
2. mar 2015

Baby asi otrepana otazka, ale venujte mi par sekund a napíšte mi najlepšiu dovolenku v turecku pre deti 2 a 12 rokov ja fakt neviem vybrať, nechcem by sklamana , ked zaplatim tolke prachy ale tak aj cenovo aby to nebolo ničo hrozne tých 2,200e ratam max.. na 8 dni... a **** dakujem

olivetree
3. mar 2015

@trinity333 odporúčam hotel Lonicera World**** v Avsallare pri Alanyi. Rozsiahly areál priamo pri pláži, s all inclusive službami, bazénmi, tobogánmi, perfektnými službami, hotel má veľmi dobré recenzie. Na tých 8 dní ťa to vyjde cenovo cca 2.300e, závisí kedy chcete cestovať. Deti sa tam určite vybláznia, a všetci budete spokojní, v ponuke ho má FIFO, pozri: http://www.fifo.sk/letne-dovolenky/letna-dovole...

alenanr
4. mar 2015

@lienka55

Určite si prezri tieto hotely. Ten prvý je dobrý pre deti, užijú si vodné atrakcie.
Večer možete zájsť do mesta, je tam fest rušno, život.
http://edovolenky.sk/zajazd/eftalia-aqua-resort... All inclusive je 24 hodín 😀
Tento druhý je tiež v Avsallari, blízko je mega tržnica, kde sa pekelne vyblázniš.
http://edovolenky.sk/zajazd/eftalia-splash-reso...
Veľkou výhodou oboch hotelov je, že majú apartmán s dvomi samostatnými izbami. Večer to isto oceníte.
Nemusíš lietať cez verejnú chodbu do druhej hotelovej izby kontrolovať decká a veselo si budete hodovať na tej svojej. je tam vynikajúci all inclusive.

majkacoke
12. mar 2015

@trinity333 odporucam Paillon Belvil Tuecko oblast Belek-stvoreny pre rodiny s detmi a cez Kartago super cena pre vasu zostavu;)

simvansof
17. mar 2015

Ahoj prosím vás chcem ísť s deťmi koncom septembra,alebo v októbri na dovolenku.Baby majú 11 rokov-dvojičky.Hľadám niečo, kde sa poriadne zabavia,ale ja si užijem aj svoj pokoj.Hotel,aby bol čistý,strava perfektná a hlavne za normálnu cenu....poradí mi niekto prosím?

olivetree
18. mar 2015

@simvansof neviem čo považuješ za normálnu cenu, no ja odporúčam, ako som písala vyššie,hotel Lonicera World**** v Avsallare pri Alanyi. Rozsiahly areál priamo pri pláži, s all inclusive službami, bazénmi, tobogánmi, perfektnými službami, hotel má veľmi dobré recenzie. V ponuke ho má CK FIFO, pozri link:
http://www.fifo.sk/letne-dovolenky/letna-dovole...

ketthrin25
18. mar 2015

Ahojte baby ideme do Turecka na dovolenku s deti 2 rodiny, a chcem sa spýtať či ste niekto boli v hoteli Rubi *****.. a či máte skúsenosti s Orex travel... Ďakujem za info

radka2512
18. mar 2015

My ideme do hotela MERYAN na 12 dní..rezervovali sme si to ešte v decembri..dali nám 36% zľavu a malú máme za 1€

gm
28. mar 2015

Hotel Rubi je super, ale pre deti radšej nie. Je tam jeden bazen menší a ten je skoro stale obsadený Ináč je super ale pavilon A izby na more to je super pavilon B pri ceste

ketthrin25
29. mar 2015

@gm dakujem 🙂 mi mame izby v pavilone A tak sa tesime ..a tobogany su tam tiez?lebo je pisane ze ano ale nikde som nic nevidela?ale sak idem tam kvoli moru 😀

gm
29. mar 2015

Tak sa teš ,nám sa páčilo, ale minuly rok okrem maleho bazenu tam nič iné pre deti nebolo.Je super to že si ozaj priamo na pláži vybehneš výťahom a si na izbe. Strava obžerstvo, progran aj pre deti.My sme si hned rano položili na lehatko osušku a mala si podla seba miesto. Vyskušaj tam take palacinky čo pečie pani priamo na terase su fantasticke aj sladke aj slene. My sme to zistili asi po 3 dnoch ale potom sme na ne chodili aj 2x denne.Delfinarium bolo tiez super, to sa oplatilo.peknu dovolenkuMy ideme znovu do Turecka hotel starlight convection myslim,že by som to už inde nemenila. V Turecku máš všetko pod nosom a aj počasie zaručené

ketthrin25
29. mar 2015

dakujem no uvidime,teraz mam dietu 😀 aby som potom nemala vycitky 😕 no palacinky milujeme .tak si uzite aj vy peknu dovolenku potom dam vediet

gm
29. mar 2015

My ideme od 3.7.do 14.7. Minuly rok sme boli koncom jula boli tam riadne horučany od 38-40C a more bolo super teplučke tiež.Tak peknu dovolenku aj vam

ketthrin25
30. mar 2015

...my ideme 11.7 to je tak akurat si myslim ...potom este tyz doma veget ... 😝

simvansof
30. mar 2015

A v oktobri už niekto bol?Vraj je tam ešte veľmi teplo

gm
31. mar 2015

Bol niekto v hotely Starlight v Side? Dufam, že nebudem sklamana ideme na 12 dni dííík
😨