Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Portugalsko - Algarve

gabika53
23. jan 2016

Prosim niekoho, kto ma skusenosti, ideme v septembri, co tam vidiet, na co sa pripravit..ocean chladny, s tym ratame, len strasne chceme vidiet tuto destinaciu 🙂 😉

heronka22
23. jan 2016

my sme boli v sept. pred 4rokmi a bolo uzasne🙂ubytko na sukromi-domcek s bazen (isli sme 7ludi) ,blizko plaze a aj ked je voda chladnejsia clovek si zvykne.my sme malu skor relax vela sme tam necestovali.

gabika53
autor
23. jan 2016

@heronka22 dakujeme 🙂 a mali ste tam teplucko bez zrazok? My budeme hned pri plazi, strasne sa tesim, cestovat moc tiez nebudeme s detmi, ale len najblizsie okolie preskumame..

katinam
23. jan 2016

@gabika53 september ešte býva počasie v pohode, väčšia pravdepodobnosť zrážok ako júl a august. Voda studená, ale deťom to väčšinou nevadí a piesok super jemný a čistý. Kam presne idete?

pallacinka29
23. jan 2016

celé Portugalsko je moja srdcovka 🙂 som tehotná a stalo sa to práve v PT, prvá cesta s malinkým bude opäť tam 🙂

gabika53
autor
24. jan 2016

@katinam ideme Algarve Albufeira Monica Isabel Beach Club 🙂

brankova
24. jan 2016

Odporucam delfinarium pri Albufeire, ak si priplatite, da sa aj plavat s delfinmi. Poblizku je aj vela krasnych, velkych aquaparkov. Vylety lodmi, urcite chodte. Takmer vsetci vedia po anglicky, pomarance su chutne a velmi lacne. Ak by ste sa predsa vybrali dalej pozicanym autom, dialnice su drahe... Ale odporucala by som plaze pri Fare plne krasnych musli a zapadojuzny cip, z kadial vyplavali moreplavci do sveta, daju sa tam kupit super vlnene svetre 🙂 a vyhlady na nezaplatenie.

gabika53
autor
24. jan 2016

@brankova super, dakujeme, urcite sa dame na vase rady 😉 no tie svetre fajn!! Na delfiny urcite, to deti asi najvuac zaujme, aj aquapark..aj lodou to urcite bude paradne..auto asi nepoziciame, pocula som, ze anu netreba.. 🙂

heronka22
24. jan 2016

nam neprsalo vobec- akurat dost fukalo ale priznam sa, ze nam to vobec nevadilo lebo teplota bola 35 takze prijemne osviezilo. boli sme rybarcit na lodi (bez deti ale keby boli starsie asi by sme ich vzali tiez, bolo to super) no a myslim, ze okolo mora v kazdom stredisku maju super zabavu aj pre deti- my sme boli v malej dedinke a boli tam preliezky, mini-golf a kopec inej zabavy 🙂 najlepsia bola aj tak voda a kooooopec piesku xixix urcite si to uzijete 😎

katinam
24. jan 2016

@gabika53 tak to nie je zla zona, ale treba ratat, ze je to v meste a v lete byva dost plno.
V septembri uz to bude lepsie. Urcite Zoomarine kusok od Abufeiry, je to akvapark spolu s morskou zoo, plavanie s delfinmi je fajn, ale priserne drahe, nam stacila sou. Potom su tam este dva akvaparky nie velmi daleko, Aqualand na jednu stranu a Aquashow smerom ku Faru, ten je podla mna lepsi a vacsi. Oplati sa ist do Silves, nadherne historicke mestecko na kopci s hradom, Faro. Jedna z najkrajsich plazi je São Rafael, kusok od pristavu Albufeiry, s nadhernymi utesmi, dalsie super miesto Ponta da Piedade, pri Lagos, tam sa da prenajat lodka a plavat popod utesy a do jaskyn, nadhera.

mirka0703
17. mar 2016

Baby natrafila som na tu vas ze sme boli v Portuglasku...my sa tam chystame koncom maja a chcela by som sa spytat ci maju DM drogeriu... dakujem

tenerifka
17. mar 2016

@mirka0703 Nemaju na 99,99%

mirka0703
17. mar 2016

@tenerifka dakujem...tak musim pribalit mlieko pre malu ... 🙂

katinam
17. mar 2016

@mirka0703 nie, DM tu nemáme, radšej zober mlieko z domu.

mirka0703
17. mar 2016

@katinam ved budem musiet urobit prehlad kolko vypije aby som mala dost..... dakujem.. 🙂

tanka33
18. sep 2016

@katinam ahoj,tiez sa chystam do portugalska,akurat vyberam ubytko,myslis ze albufeira je fajn?dakujem,

katinam
18. sep 2016

@tanka33 Albufeira je ok, ja osobne mám radšej kludnejsie časti Algarve, ale teraz už je kľud všade, školy začali tento týždeň.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli