Prešli ste celý ostrov Rab?

ryka2
10. júl 2014

chystame sa na dovolenku na Rab,nepoznam nikoho znamehoco by tam bol ,preto prosim o rychlu prehliadku ostrova,mam dve male deti --2,5 a5 rokov,dovolenku musimprisposobyt im.dakujemza akekolvek info

kvetka08
7. feb 2017

@selema Prosím ťa, môžeš dať informáciu, odkiaľ a ako ste cestovali, ako dlho Vám cesta trvala , kde ste boli ubytovaní? Čo počasie? Ďakujem pekne.

frisnica26
2. mar 2017

@klimovalucka ahojm prosím ťa ako tepla voda tam bola, ja chcem ísť s deťmi a sestra radi okolie biogradu pozerať. ale vraj je chorvátsko studená voda , tak nechcem aby mi deti ani nevošli. jedno bude mať 2 roky a druhé 4 . chcu ísť s nami kmotrovci tak niečo aj zábava pre nich ale aj pre nás, odporučate rajsku pláž ostrov rab lopar?

klimovalucka
2. mar 2017

@frisnica26 ahoj, my sme tam boli pred 3 rokmi a boli sme na prelome jún/júl. Voda bola ako-kde, aj teplá aj studená. Na tej veľkej rajskej pláži taká normálka...my sme tam ale nechodili, neboj sa žiadny hrozný dôvod sme na to nemali, ale my máme skôr radi také súkromné, niečo menej preplnené...Na tej "malej rajskej pláži" ktorá je hneď vedľa nej (alebo nad ňou keď to kukáš na mape) tam bola riadna ľadovica, deti nám tam ledva vliezli do vody, skôr sa člapkali v piesku na brehu, ale postupne sa aspoň trochu namočili alebo sme ich vozili na nafukovacom člne. A na opačnej strane Loparu, kam sme chodili na také "private" poschovávané plážičky, ku ktorým bolo treba trošku turistiky a sa tam schádzalo cez také lesíky alebo sme si požičali čln a sme ich pochodili za 1 deň aj viac, tak tam bola uuuplne tepla voda lebo naozaj nám bola dlho dlho po členky...

frisnica26
4. mar 2017

@lerinka môžem poprosiť aj ja fotku? lebo našla som ubytko v oblasti kompar - čo je ta pláž asi 500 m od nej, lacnejšie je to a potodom drahšie o dosť v oblasti 30 m od rajskej pláže, tak sa neviem rozhodnúť. radšej by som vzala to lacnejšie v oblasti kompar, ale bojím sa že tam nebude ihrisko pre deti ani bufety reštiky a tak, viete mam dve detičky 4 a 2 roky. ale chcu ísť s nami kmotrovci - mladý pár, tak aby sa tam nenudili, dakujem za každu radu