Prosím poraďte mi vybrať destinácia v Chorvátsku

swwan
27. jún 2018

Ahojte,chceli by sme ísť tento rok do Chorvátska. Nikdy sme tam neboli a nemám ani len šajnu,akú destinaciu vybrať🙂. Vie niekto poradiť? Deti majú 11 a 14 rokov,takže detské atrakcie nemusia byť🙂. Niečo s čistým,teplým morom,vstup asi pozvoľný,nie nudný. Dakuuuujem🙂

hettinka
27. jún 2018

My ideme do www.crvena-luka.hr , deti máme 11 a 17, ideme teraz začiatkom júla, tak ak ti neponáhľa, dám recenziu.
Vyberali sme podľa toho, aby sme mali 2 samostatné izby, oddelené, nie nasáčkovaní v 1 izbe, takže máme rodinnú suitu, čo je vlastne apartmán s 2 spálňami a nejakými spoločnými priestormi. Mali by tam byť aj animácie a programy, vonkajší aj vnútorný bazén, pozvoľný vstup s pieskovým dnom. Pre dcéru bolo dôležité aj mať wifi (pubertiaci, no...), fitko, možnosť chodiť behať. No a ja som chcela jednoznačne polpenziu a nevariť.
Je to o niečo drahšie, ale tak dúfam, že bude fajne.

swwan
autor
27. jún 2018

@hettinka ďakujem,presne to isté potrebujeme aj my🙂 Chceli by sme ísť okolo 11.08.,no neviem,či nájdem ešte nejaké ubytko

pininka
27. jún 2018

@hettinka perfektne to vyzera, som zvedava ako vam tam bude. Kebyze este pojdeme do chorvatska tak urcite tam

hettinka
27. jún 2018

@swwan my sme to zajednávali cez českú Vítkovice tours, ale dá sa aj napriamo, alebo aj cez booking, len neviem, či tam nie je rozdiel v cenách, treba si to porovnať.
My sme do HR chodili pravidelne, vždy sme boli spokojní, je to európska krajina, takže ak píšu 3 a viac hviezdičky, spĺňa to isté štandardy.
Tento rok už sme boli v Umagu, hotel Sol Garden Istra, tiež spokojnosť s hotelom, len vstup do mora je tam veľmi skalnatý. To sme brali cez booking.

swwan
autor
27. jún 2018

prosím vás a nejakú overenú stranku-najlepsie konkrétny link😉,kde nájdem ubytovanie?

anjelik9993
27. jún 2018

@swwan my sme boli minuly rok az v druhej polovici augusta, sli sme na blink a s ubytkom nebol problem, vsetko sme si cez booking.com rezervovali. Presli sme celu Istriu. Je tam krasne.

swwan
autor
27. jún 2018

nie je to cez booking drahé? Na blink sa bojím

hettinka
27. jún 2018

@swwan v apartmáne sme boli na blink, ale je to rok od roka riskantnejšie. My chodievame cez SK a CZ cestovky, prípadne boooking. Možno drahšie, ale bez nervov.

anjelik9993
27. jún 2018

@swwan nie, viete si tam vyhladat ubytka podla ceny, poctu osob a vsetkeho, co chcete.. jedlo, vzdialenist od mora atd. My sme sli prvykrat a na blink a bolo super. Ked si dona uz zajednate ubytko, tak su mensie nervy, to ano. Ja booking odporucam. My chodime len cez to. My sme natrafili na velmi milych ludi tam.

79viktoria79
27. jún 2018

@anjelik9993 ako ste mohli ist na blink ked ste isli cez booking?

filiatko
27. jún 2018

Alebo skuste kastela travel zadat a pohladat.Su to 2 slovenky ktore maju tto cestovku.Ponukaju ubytovanie v Kasteli.Nachadza sa medzi Trogitom a Splitom.Zadate si podmienky co chcete a oni Vam najdu ubytovanie.Da sa i snimi volat alebo pisat.A mate to istejsie ak sa bojite cez booking.Skusim pohladat tu stranku.My sme osobne tam este neboli pozreli sme Zadar,Makarsku,Umag, este nevieme co dame tento rok.Ale zvazujem aj nad toutou variantou

filiatko
27. jún 2018
hettinka
27. jún 2018

Cez booking riešime tranzitné ubytko na 1 noc a krátke pobyty. Na letnú dovolenku sú lacnejsie bežne cestovky.

swwan
autor
27. jún 2018

@filiatko ďakujem,popozeram🙂

swwan
autor
28. jún 2018

@filiatko a kde bolo najkrajšie,respektíve najteplejšie more?

syja
28. jún 2018

Pekne a zive mestecka s peknymi plazami su napr. Primosten, Baska Voda, Tucepi. Su juznejsie tak teplota mora je tam zvacsa stabilnejsia ako hore. Pekne su aj ostrovy hvar a brac

lubiss
28. jún 2018

mne sa najviac pacilo biograd na moru a hvar, bola som este tucepi / krasne ale nuda / a crikvenica / mestecko pekne ale plaze nic moc a platene/ zajtra frcime do omišu tak som zvedava

swwan
autor
28. jún 2018

@lubiss nevieme sa rozhodnúť,podľa foto je to veľmi ťažko.Niekde ma odrádzajú tie betónové plochy,domy veľmi blízko.Tam,kde ste boli to bolo ako?

filiatko
28. jún 2018

@swwan no v Zadare sme.boli v pol.augusta more studene ale tam sa nam nepacilo nakolko mestska plaz tak sme nasli taku bokom detom stacilo.Umag to je cele skalnate skor pre takych co maju radi ticho,Opatia plaze hned v meste a mestom prechadzaju auta je tam hlavny tah ak idete dalej do blizkych dedin.Za mna ze nie a my sme chodili preto do Mostenicka Draga super tichucke miesto aj ked viac ludi ale kde teraz nebudu😉No a makarska tiez nie mala plaz.Kde sa nam pacilo bolo Tucepi vteda ked smw boli tak to nebolo take preludnene teraz je to tam des.Ale plaze kamienkove borovicove stromy na tien a plaz cca 1 km dalo sa tam prechadzat.No a naposledy Pula pekne mestecko je to par km od Tucepi.More teple ako bolo spomenute Makarska a hlavne tie super vlny😊Ono je tazko radit treba vyskusat😉lebo kazdemu sa paci nieco ine.Tu Kastelu ked som volala s pani povedala ak hladame luxus tak tam neist.Ak pohodicku chorvatsku vid.hranie kariet na ulici,spev a take domace prostredie je to ok.Tam je vela plazi takze si mozte vybrat na aku

swwan
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
29. jún 2018

@swwan skús pozrieť rezort Solaris pri Sibeniku.

Ono je to tak, že HR je veľmi plne a tam, kde je dobre, je aj plno. Preto sme aj my volili uzavretý hotelový rezort. Tam z vonku už toľko ľudí nepustia, aby bola hlava na hlave. Ale priplatiš si za to...

swwan
autor
29. jún 2018

nebol niekto konkrétne V Tučepi alebo Baška Voda?

eternity72
29. jún 2018

@swwan za nás určite Zaton holliday resort

swwan
autor
30. jún 2018

@eternity72 ubytovanie vyzerá super🙂. A čo more? Teplé? Studené? Čisté? Pláž? Večer nuda,či nočný život? Ďakujem🙂

eternity72
30. jún 2018

@swwan vsetko super na 1***, + perfekt animacie

sonik231
15. júl 2018

Ahoj my sme boli dva roky dozadu na Baske vode v chatkach pri mori. Bolo uzasne. A minuly rok v Tucepi na blink ubytko sme nasli ciste nove, za lacno. Tiez bolo super.