Šnorchlovanie na dovolenke - tip

24. feb 2024

Ak viete poradiť- miesto na letnú dovolenku. Kritériá: Pozvoľný vstup do mora -čistého a podmorský život blízko brehu-čiže nemusí byť piesková pláž. Cez cestovku a ak viete poradiť aj hotel- tak
cenovo premer, nie najdrahší. Okrem Egypta a Chorvátska. Vďaka

sasa1310
24. feb 2024

najkrajšie šnorchlovanie je v krajine, ktorú si zatrhla. Egypt. Iné ti neviem poradiť, nakoľko s cestovkou sa v Turecku nenašnorchluješ, to môžeš ísť na Liptovskú maru a budeš to mať rovnaké. A Tunis má síce krásnu pláž v Mahdii, ale život v mori tam nie je žiadny, keďže v celom Stredozemnom mori nie sú koraly. S cestovkou jedine potom ďalej niekde, kde sú koraly. Maledivy, Kuba, Zanzibar, aj to si musíš naštudovať, ktorá oblasť. Takže ak chceš naozaj šnorchlovať a niečo vidieť, treba ísť do Červeného mora - Egypt

minenkak
24. feb 2024
jaja20
24. feb 2024

V septembri sme boli v Jordánsku v hoteli Grand Resort Tala bay a tam bolo krásne šnorchlovanie. Písala som aj recenziu s fotkami v skupine Cestujeme na dovolenku k moru.

kiki68
24. feb 2024

Maldives, Philippines, Seyschelles, Thajsko, potom niekde okolo cerveneho mora, takze tam Jordansko, Emirates,Oman ma tiez vraj pekne casti na snorchlovanie. Egypt je cenovo super a krasne veci clovek uvidi. Este ma napadlo Gozo, Comino na Malte. Potom Karibik a Mexiko by tiez splnalo tieto veci.

lakebabe
24. feb 2024

Skôr exotika Maledivy sú raj na potápanie a snorchel alebo Thajsko niektore miesta v Grécku a určite Egypt tam boli ryby uplne všade , ale Turecko, Tunisko, Djerba, Bulharsko určite nie štandardne dovolenkové miesta nemajú žiaden podmorský svet

elief
24. feb 2024

Grécko - Rodos _ hotel Porto Angeli... V pešej dostupnosti Grande blue beach....
Tu sme boli, pošnorchlovali sme. Na pláži bola aj potápačská škola
Na foto je Grande Blue beach

mironka
24. feb 2024

Cyprus všetkými desiatimi. Dome beach hotel priemer...najkrajsie plaze pod nosom...doslova...na snorch stvorene...Boli sme minule leto....Rada by som sa vratila...miesto i hotel...