Punta Cana - poznáte overený hotel?

betka269
6. jan 2019

Dievčatá overený hotel v punta Cana ?
Ďakujem

aduska3232
6. jan 2019

@betka269 boli sme v 2013,v marci, bolo super,aj hotel musím pozrieť do albumu ako sa volá

tanuuulka
6. jan 2019

Bavaro Princess all suites resort - my sme tam boli na svadobnej ceste, mali sme platinum a nemôžem povedať krivé slovo. keď nás ubytovali, apartmán sa nám nepáčil (nebol úplne čistý, ale zase v dominikánskej znamená 5 hviezd naše 3), hneď nám ho vymenili. keď sa dozvedeli, že sme na svadobnej, poslali nám na izbu dominikánsky rum a nejaké iné pozornosti, pozvali nás do nóbl reštiky (jediná platená, ale mali sme to nakoniec 2x zadarmo), všetci sa na teba usmievali, zdravili ťa, upratovačky fičali každý deň.. bolo tam super, a to sme tam boli týždeň po tom veľkom hurikáne! u nás bola spokojnosť na 100%, často si spomenieme, že by sme sa tam radi vrátili... 🙂

aduska3232
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduska3232
6. jan 2019

@aduska3232 club hotel Riu bambu

tenerifka
6. jan 2019

@betka269 pozri, budu ti tu pisat nazvy hotelov, v ktorych boli, a mozno to boli super hotely a mozno uplne otrasne, co je pre niekoho top je pre druheho hnus. Tie hotely su tam do radu vsetky podobne, ale samozrejme cim drahsi a viacej *, tym luxusnejsi a lepsie sluzby. Na nete (napr.u Neckermann alebo FTI) najdes uz aj cenove ponuky, vyber si favoritov podla tvojho rozpoctu a potom si hotel preklepni na Tripadvisore, samozrejme zaklikni tam recenzie-vsetky jazyky, lebo ak si tam das len slovenskych/ceskych dovolenkarov, bude to mat nulovu vypovednu hodnotu, kedze su vacsinou spokojni vsade

betka269
autor
6. jan 2019

Ďakujem dievčatá
@aduska3232 tén mame aj v cenovej ponuke z cestovky firo
@tanuuulka ten sme tiež pozerali vyzeral v pohode
Najhoršie že pozrieš jednu stránku hodnotenie 8,9 a iná stránka 7,5 tak som ostala úplne zmätená z toho a bojím sa, keď vysolim toľké peniaze za dovolenku tak mech to stojí fakt za to

betka269
autor
6. jan 2019

@tenerifka ten neckerman sa mi fakt pozdával ale nemala som overenú jeho dôveryhodnosť tak ďakujem budem vedieť 😉

tenerifka
6. jan 2019

@betka269 aj TUI pozri, ja kupujem hotely v exotike cez Neckermann,TUI alebo FTI, obcas Dertour a Meiers weltreisen

aduska3232
6. jan 2019

@betka269 my sme leteli z Londýna -thomson, Tiež som čítala recenzie na trip advisor, no pred nami tam boli aj naši známi z Uk Angličania a na ich odporúčanie sme sa rozhodli pre tento hotel, bolo fakt super.

veroni_21
21. jan 2019

MELIA