Sardínia - Rezort Baia Dei Pini

chavierka
26. aug 2015

Bol tu niekto? Alebo sa sem chystá? potešia ma vaše názory,odporúčania, rady, varovania....vďaka

syvafe
30. aug 2015

👍👍👍👍👍👍

giugia
3. jan 2016

@syvafe Ahoj. ....ty si bola V resort baia dei pini?ak áno. ...Ako bolo,lebo recenzie sa dosť líšia. .....

giugia
9. jan 2016

@korytnacka81 Ahoj. ...bolo to až také hrozné V baia dei pini....práve hľadám nejaku peknú dovolenku na Sardínii. ..len slov.cestovký neponúkajú nič moc....Najlepšie recenzie mala baia dei pini....preto sa pýtam na tvoj názor, keď si tam bola. ...chcem ísť S dvomi deťmi 2 a 5rokov...nerada by som ich zobrala na nepekne ...miesto.....budem vďačná za každú radu .....

korytnacka81
9. jan 2016

@giugia je tam pekne, more uzasne ale zbytok za tie € nestoji, mozno sa polepsilibp, ja hovorim 2 rocky dozadu.. Bola by som aj ja zvedava

giugia
10. jan 2016

@korytnacka81 tomu velmi neverim,že sa polepsili.....cez ktorú cestovku si bola....Ešte by ma zaujímalo či ste boli ubytovaní V hlavnej budove alebo V tých vilkách, lebo cestovka čo som pozerala má V ponuke len ubytovanie V hlavnej budove,že či to neni odveci. ...no neviem budem musieť asi ešte niečo pozrieť. ...m

chavierka
autor
10. jan 2016

@giugia mna teraz zaujala ponuka od saturu, majú nové v ponuke,san stefano...pozri 🙂

giugia
10. jan 2016

@chavierka Ahoj. ...chcem sa spýtať či si nakoniec bola na Sardínii...m A ak áno,na ktorom mieste....práve hľadám nejaký hotel ...tak ocením každú radu...

giugia
10. jan 2016

@chavierka .....idem to pozrieť. ..takze ešte si nebola V Sardínii. ..kamoškA čo žije V Taliansku mi povedala že V tej oblasti Budony sú pekné pláže. ...

korytnacka81
10. jan 2016

@giugia tam su take mini bytovky so 4-5 bytmi, neviem aku hlavnu budovu mas na mysli, tam bol ubytovany personal predtym. Bola som cez Satur. Inac bola som aj na Calaserena a bolo to ovela lepsiee, na plaz je to tiez riadny kus peso pre deti ale ked beries kociar tak to zvladnete 🙂

chavierka
autor
10. jan 2016

@giugia nebola, ale e to môj cestovateľský sen.....a táto nová ponuka od saturu sa mi dosť páči...to miesto

giugia
10. jan 2016

@korytnacka81 A calaserna sa ti páčila viac....Tiež som pozerala cez Satur ....tam sa mi zdá že som to čítala, že ubytovanie V hlavnej budove....musím to pozrieť. . .lebo recenzie na ubytovanie boli dosť zlé. ...

giugia
10. jan 2016

@chavierka pozrela som si video.....tá pláž sa mi zdá úplne malinka ....A ten vodný taxík S dvomi deťmi absolvovať no neviem sI to predstaviť. ....hmmmmm

korytnacka81
10. jan 2016

@giugia ano pacilo sa viac, ubytovanie je o tom koho mas za suseda, my sme mali mladu partiu ktori pili do rana takze veselo.. Ale rezort bol urcite lepsi

janka279
10. jan 2016

@giugia a cez ktore cestovky si pozerala? My sme spokojni s Tui. Chodievame cez nich Dokazu nam vyskladat dovolenku na mieru, ked zadame poziadavky.

giugia
10. jan 2016

@korytnacka81 ....A more bolo krajšie kde....bolo niečo aj V okolí kde sa dalo ísť peši na takú večernú prechádzku. ...

giugia
10. jan 2016

@janka279 najčastejšie cez hydrotour....

janka279
10. jan 2016

@giugia my uz dlhe roky nechodime cez slovenske. Na vyber vyuzivame portaly ako tui.sk, airstop.sk. Predavaju dovolenky prevazne rakuskych a nemeckych CK. Casto krat vyjdu lacnejsie a tym, ze su to vacsie CK, ako tie nase, beru si v hoteloch viac izieb a tym padom dostavaju aj lepsie izby v rezortoch, ako slovenske CK. Nieco podobne je este tusim aj verne.sk. Cez tych chodi nasa znama, my sme este neboli. Skus si cez napr. Tui dat do vyhladavaca Sardinia. Mne to vyhodilo par hotelov. Potom by som si to pozrela na tripadvisore. Si tam realne fotky od dovolenkarov a ak rezort dosiahne minimalne 4 hviezdicky od dovolenkarov, oplati sa nad nim rozmyslat.

giugia
10. jan 2016

@janka279 O. K.Ďakujem. ...skúsim to pozrieť. ...Keď budem mať trosku viac času. ..

karkulka1
2. feb 2016

@giugia aj mne sa to zda zvlastne, pretoze Calasarena Village nema dobre recenzie na ubytko a praveze si chvalia Baia dei Pini (na www.recenzie-hotelov.sk). Co sa tyka tripadvisora, tam som nejake zle recenzie nenasla. Hotel Baia dei Pini ponuka aj tui (rakusky), ale ta cena vychadza o dost viac ako cez satur, tak neviem ☹

giugia
2. feb 2016

@karkulka1 .....no ja som zatiaľ rozhodnutá pre baia dei pini....V callaserna sa mi páči iba to detské ihrisko...inak nič....počnúc plážovým kreslom až po plastové stoly pre 9 ludi v jedalni.....A vadí mi aj to že najbližšie mesto je vzdialené 28km a predsa V Bai je Budoni kúsok na pešo aj keď tam skoro nic nieje,ale aspoň niečo a potom aj San Teodoro12km zvládnem aj busom s ročným dieťaťom. .....môj názor je takýto. ....

giugia
2. feb 2016

@karkulka1 a kedy plánujes ísť. ...hmmmm...

karkulka1
2. feb 2016

@giugia my uz ideme tento rok na Kretu, povodne sme chceli ist na Sardiniu do tohto hotela (Baia dei Pini), ale tento rok zdrazel cca. o 250 eur (na celu dovolenku) oproti minulemu roku a ked sme kupovali Kretu, tak este neboli v ponuke 11-dnove pobyty pre tento hotel, 8 dni ubehne ako voda, preto sme dali prednost tej Krete.
Takze Sardinia zrejme o rok, ak budeme zdravi a vsetko bude OK. Este sa pohravam s Mallorkou, ale tam su tiez hlavne 8-dnove pobyty.
Prajem peknu dovolenku, potom daj prosim vediet, kam ste nakoniec isli.

giugia
2. feb 2016

@karkulka1 Jasné dám vedieť,ak vyhrá tento hotel...Tento rok som zameraná na Sardiniu koli nepokojom mi príde najbezpečnejšia....Mallorku už mám za sebou....V pokojnej časti je tiež krásna...tak peknú dovolenku aj vám. ....

giugia
26. feb 2016

@chavierka Ahoj.....len sa chcem opýtať či si nakoniec vybrala nejaku dovolenku na Sardínii ....

luciaalex
26. feb 2016

@giugia no neviem aké nepokoje máš na mysli, migrantov? Vlani som bola na Sardínii, pozerám správy, a kto že sa to na juhu vylodil? Áno, uhadla si. Ale pre pokojnú dovolenku som O tom pomlcala 😀 my sme boli na severovýchode (olbia) a tam nedoplavali

giugia
26. feb 2016

@luciaalex migrantI sú to najmenej.....ty asi veľmi nesledujes čo sa deje vo svete,ale nevadí máš recht....

luciaalex
26. feb 2016

@giugia veru nie. uz dva dni som mimo. sledovat co sa deje vo svete je moja praca, ale dva dni som si ukradla aby som bola s detmi, mali prázdniny. teraz ked zaspia si pretocim v telke spravy a uvidim co sa stalo kym ja som bola mimo . na totalku.

chavierka
autor
26. feb 2016

@giugia ahoj,nakoniec sme vyberali medzi baia a calaserenou.ideme v juli do calaserena vilage.tazko sa nam rozhodovalo, s vyberom nam pomohla levandula247 s cest.agentury.aj ona osobne tam bola,odporuca.ideme s ck hydrotur.calaserena nas inak vysla lacnejsie ako baia de pini.

giugia
27. feb 2016

@chavierka Ahoj. ...no ja sa tiež rozhodujem medzi nimi....A neviem sa rozhodnúť ...Čo ťa presvedčilo. ....mňa ti to viac láka do tej baia. ...vôbec neviem čo spraviť

chavierka
autor
27. feb 2016

@giugia ani nevieme,asi aj to odporucanie z ck...ale tak pozerala som aj videa a bude sa tam snad pacit malemu.myslim ihriska,je tam nejaka mini zoo...no a viac menej asi cena.mala som obmedzenu sumu do ktorej sa vtesnat,s tym,ze som to chcela platit na 2x,teraz a pred dovolenkou mesiac.bola som este v januari v sature a ked som to chcela takto financovat,tak mi tam o dost navysila cenu (oproti internetu,co ti vyrata kalkulaciu zajazdu...)tuto cez hydrotur platime tiez na 2x,ale cena bola prijatelnejsia,tak aj to....uz ani nad tym nejako netozmyslam,len nech sa nam dovolenka vydari...napis potom,kam ste sa vybrali...