Severný Cyprus - hotel Kaya Artemis 2017

anikka79
3. aug 2017

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či ste boli už niekto tohto roku v hoteli Kaya Artemis na severnom Cypre. Máme zakúpený zájazd ale ešte sme nikam necestovali a už sa začínam obávať sklamania skrz zlé recenzie, ktoré čítam na internete. Všetci sa sťažujú na plesnivé izby vo vilkách.

deltaa
3. aug 2017

nevetrane priestory, izby a zvlast kupelne by mali mat stale vetrane alebo aspon klimatizovane preto sa im robi plesen, ja som bola na dovolenke v Nitre jednom stylovom hoteli a kupelna okolo rohovej vane sama pliesen totalne cierne, ventilator chaby a male okno tiez nemoze byt neustale otvorene, nedostatocna starostlivost

cica1212
3. aug 2017

Chystame sa tam aj my, a tiez som trochu zdesena z recenzii na nete, ale mam dve
zname co tam boli a tie si to zase velmi chvalili....tak uvidíme.

kiwi3
3. aug 2017

no... nabuduce si asi tie recenzie treba citat pred kupou, po kupe uz si radsej necitat nic

dulius
3. aug 2017

nepoznam ten hotel, ja som bol v Acapulco Beach na severe Cyprusu a bola to paradka.
Krasne nove moderne izby, vsetko TIP TOP, mozem len odporucit.

sandrittka
3. aug 2017

(necitam komentáre predomnou) bola to nasa najlepsia dovolenka, rozhodne tento hotel odporucam je top, plesen na izbe som si nevsimla, ale ved v izbe sme len spali, piste mi v klude aj interne, pripadne poslem foto... nemusite sa nicoho obavat, ja som nikde nan zle recenzie nevidela, my sme boli tento rok na lindos princes na rodose a to bola hroza....

vanes123
3. aug 2017

my sme boli a všetko bolo super,žiadna pleseň,maximalna spokojnosť

luliu
3. aug 2017

Pred týždňom sme sa vrátili zo severneho Cyprusu hotel Noah Ark. Ľudia čo s nami leteli a boli ubytovaní vo vašom hoteli Arte is, boli spokojní, jedine na čo sa sťažovali bola masovka na plazí, pri lehátka ch problém dat uterak a masovka v jedálni. Ubytovanie a všetko ostatné chvalili

matusica
3. aug 2017

Boli sme tam minuly rok a pleseň som si žiadnu na izbe nevšimla.... akurát počas pobytu nám v izbe robili postrek proti mravcom.... ale to v celom komplexe robia každý rok.... aspoň to tak zamestnankyňa vravela. Ináč to bola pekná dovolenka.....

anikka79
autor
3. aug 2017

@kiwi3 zájazd sme kupovali skor. Zlych recenzii pribudlo uz od dovolenkujucich z tejto dovolenkovej sezony. Minuleho roku sme boli v Noah Ark a bolo nam odporucane vyskusat aj tento hotel. Preto som teraz velmi sklamana z recenzii ktore citam ☹

luliu
3. aug 2017

@anikka79 s tými co sme sa rozprávali že boli aj tam aj tam. Tak boli spokojní s Artemis. Neboj. Naozaj jedinou výhodou bolo ze v Noah to bol veľký komplex, mnoho lehátok, na nič sa nečaká a v Artemis väčšia masovka. Inak boli so všetkým spokojní. Uvidis bude dobre, nestresuj.

sandrittka
4. aug 2017

@dulius prve dve fotky co som si pozrela, taka ta korozia, tak nemaj strach to nieje bazen, to je take jazierko okolo ktorého sa prechadza od hotela k bazenu, ostatne fotky co sa tyka toho umyvadla a podlahy, sa mozem zarucit ze som take nikde nevidela... ale ved ked sa ti nebude pacit chod sa stazovat na recepciu vzdy vymenia 🙂 toto bola nasa najlepsia dovolenka.. more krasne ciste az neuveritelne priehladne, s morom pri hoteli noahs ark co je cca o dva km dalej sa to nedalo porovnat, ano more je rovnake vsade ale nie pristup k moru... nemate sa coho obavat, vsetci co mate deti budete byvat vo vilkach, oni v hoteli ubytovavaju len ludi nad 18 rokov, nam dali vilku blizko hotela- cize daleko od mora, avsak na uplne vrchnom poschodi, bez vytahu, kedze sme mali kocik a ja som bola tehotna, prisli sme na recepciu si vypytat inu izbu ze v 7 mesiaci nemozem chodit tolko vysoko po schodoch, zmenili nam bez problemov hned na druhy den, dostali sme vilku hned na plazi,a na prvom poschodi resp prizemi... taktiez odporucam animacny tim, je bezkonkurencny.... ak by ste sa chceli nieco spytat, piste

maminecka2
29. mar 2018

Ahojte, tiez pozeram tento hotel ale teraz som citala ze sa lieta s medzipristatim v Turecku alebo na Juzny Cyprus a odtial sa ide cez hranicny prechod kde ludi vyzenu z busu, pozeraju pasy... Neviete ako to je? Mame let dost neskoro, tak toto ma dost odradza. Dakujem pekne.

luliu
29. mar 2018

@maminecka2 my sme boli bez medzipristatia, neviem si predstaviť hodinu sedieť v odparkovanom lietadle. Z južného Cyprusu sme šli busom na severný. Z busu sme nevystupovali. Normálne prišiel dnu colník a skontroloval pásy. Zdržanie pár minút. Späť nás ani nezastavili na hranici

maminecka2
29. mar 2018

@luliu Dakujem pekne. A pamatas si este kolko trvala cesta busom? Mame male deti tak hladam optimalnu ponuku.

luliu
30. mar 2018

@maminecka2 to záleží kam presne idete, my sme boli v Noah Ark a šli sme cca hodinu

maminecka2
30. mar 2018

@luliu Mame ponuku na Kaya artemis. A prosim Ta, s akou cestovkou ste sli? Dakujem

luliu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
30. mar 2018

@maminecka2 satur

maminecka2
30. mar 2018

@luliu Dakujem

julkal
16. apr 2019

@anikka79 Dobrý deň, stara diskusia, ale skusim sa opytat.
Chystame sa tento rok na Cyprus, kedže ste boli v Noahs aj Kaya, ktorý bol lepši? Rozhodujeme sa medzi tymito dvomi. Mame detičky 5 a 1 rok. Dakujem.

luliu
16. apr 2019

@julkal z týchto dvoch určite Noah

222lucia
16. apr 2019

Concorde Luxury Resort nový a skvelá cena

anikka79
autor
16. apr 2019

@julkal Noah je rozľahlejsi a viac orientovaný na dospelých. Kaya ma všetko poblízku. Lepšia zábava pre mladých a deti. Živšie, hlucnejsie. Tento rok mi tam ide kolegyňa. My sme minulý rok vyskúšali aj Limak. Top. Ale tento rok po dvíhali ceny.

sandrittka
17. apr 2019

Noah ma horsi pristup pri mori a horsia plaz s detmi jednoznacne kaya dlho plytke more a krasna plaz ja jednotnacne odporucam kayu najlepsia dovolenka a to uz sme vseliake pochodili

didka01
24. júl 2019

@julkal ahoj, chcem sa spytat, ci ste uz absolvovali dovolenku a co ste si vybrali 🙂 deti mame cca rovnako stare, ale mensia je hrozny cestovatel..... :-/

julkal
26. júl 2019

@didka01 ahoj, boli sme v Kaya a bolo super 😊

didka01
26. júl 2019

@julkal napisem ti spravu 😉