Termálne kúpalisko Miskolctapolca

lenkasz
5. sep 2015

Ahojte zenicky, boli ste niektore v termalnych kupeloch miskolctapolca madarsku, vedeli by ste mi povedat ake je to tam, hlavne pre deti, na nete vela informacii nie je a neviem najst ani ich oficialnu stranku ☹...a aj tak vzdy je lepsie info od niekoho kto tam naozaj bol 🙂 dakujem

stepanka274
6. sep 2015

To su tie jaskynne kupele, nedavno som citala na zoznam.sk tam je taka sekcia dromedar a vzdy je tam dost zaujimavosti, vela vychvalili, ze pre deti super, unikatny zazitok kupanie v jaskyni, welnes trochu horsi ale ten deti moc nezaujima, ja by som sa tam urcite vybrala, pre nas z ba je to dalej

ivuska027
6. sep 2015

My sme tam boli viackrat, ale pre mna nic moc. Ak sa tam ide v lete, ked viete byt na slnku vonku, tak celkom dobre, ale ked pojdete len do vnutra, tak nic moc, lebo je tam tma, vlhko a zima. V bazenoch celkom ok, su v skale, cize ozvena riadna, medzi bazenmi sa presuva po chodbach, kde je zima a prievan, cize pre deti urcite zupany. Podla toho, co ocakavas, ale uz ked do Madarska, tak pre mna Egerszalog Saliris resort 🙂

katinka71
6. sep 2015

@lenkasz pre deti v jaskyni toho nieje vela,uz po 3 hodinach chcel ist odtial prec,potom sme boli aj v Egerszalok Demjen na sposob jaskyne ani tam sa nam nepacilo,fakt najlepsie bolo v Saliris resort v Egerszaloku,tam ked vyjdu z vody da sa ist hrat do herne na poschodi nad detskym bazenom,my sme boli vo februari a chodili sme aj do vonkajsich teplych bazenov vonku,a cez leto sme chodili do Egru

henikav
6. sep 2015

My sme tam boli raz a nikdy viac, pre mna to plavanie v jaskyni bolo velmi neprijemne, tma tam bola, to ja nemam rada, len take minisvetielka. Tmave chodby, cele take zvlastne. Co nehovorim o tom ze kazdom kute jaskyne nejaky parik v ufucanej akcii .... mala som dojem ze plavam v spermiach, fuj. Teply bazen bol narvaty dochodcami a tie vonkajsie obycajne bazeny boli fajn, ale takych mas dost aj na slovensku. Takze ja som tam bola hned 2 krat, prvy aj posledny 😉
V Egry je ovela lepsie, ale samozrejme to je len moj nazor

lenkasz
autor
6. sep 2015

@ivuska027
@katinka71
@henikav kocky dakujem vam velmi pekne, velmi si vazim tak skoru odpoved a naozaj ste mi pomohli v rozhodovani...saliris rezort pozname, chcela som vyskusat nieco nove, aj v demjene sme boli, ale nepacio sa mi vnutro, prilis ponure, dcerka sa normalne chvilu aj bala, a hlavne strasne dusno a hluk, citila som sa ako v ponorke, teda tak si predstavujem ponorku 😀
v salirise ma len hnevalo ze furt bola velmi studena voda v detskom, neviem ci sme mali len take nestastie zrovna, a potom mimo bazena sa mi zdalo vnutri zima a prievan...
tak v kazdom stredisku je nieco fain ale i nieco horsie
velmi dakujem za postrehy...🙂

katinka71
6. sep 2015

@lenkasz aj nasz Demjenu utekal domov po 2 h co ho nevieme dostat ani na zaverecnu domov z kupaliska tak ist skusit Hajduszoboszlo ak prideme v zime domov tak pojdeme tam alebo Budapest

lenkasz
autor
7. sep 2015

@katinka71 uhm kukala som aj to,ale je to od nas dost daleko len na otocku☹ak vyskusate, a nezabudnes na mna, budem rada ak napises svoje postrehy....lebo laka ma to s tym ze spojime najake ubytko....citala som na to pozitiva 🙂