Vaše skúsenosti s hypnózou

milagrosss20
25. apr 2018

Bol niekto na hypnoze? Aké máte skúsenosti? Ďakujem

ifava
25. apr 2018

Ja som na to tiez vzdy hrozne chcela ist ale ani neviem koho by som vlastne mala oslovit..

milagrosss20
autor
25. apr 2018

@ifava na nete sú. Ale neviem ci je to správne ísť a riešiť to tak.

ivka225
25. apr 2018

Riesit CO???

milagrosss20
autor
25. apr 2018

@ivka225 to si nechám pre seba. Ja sa pýtam ci niekto už bol na niečom takom... Skúsenosti....

marusia12
25. apr 2018

Ja sa venujem autohypnóze. Iným by som sa hypnotizovať nenechala.

milagrosss20
autor
25. apr 2018

@marusia12 prečo? Ani doktorom ktorý to robia? Psychológom?

kubko111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milagrosss20
autor
17. máj 2018

@kubko111 cize nemusim sa bat? Tej hypnozy?

takaakoty
17. máj 2018

Bola som, pomohla. Nebála som sa, pani som verila, nejako podvedome. Veľa vecí sa mi vyjasnilo, nikdy by som neverila, ake veci sa dokážu z podvedomia vydolovat

missguerlain
17. máj 2018

@milagrosss20 Nemala si tu podobny prispevok pred par dnami? Lebo niekomu som na to reagovala, aj sme si o tom pisali sukromne s 2 babami... Treba vediet co od toho ocakavas a ci je tvoj 'problem' riesitelny hypnoterapiou...

eliska13
17. máj 2018

@milagrosss20 prečo báť?sú veci, ktoré máme v podvedomí uložené a bojíme sa ich a ani o tom nevieme, ale si to nechceme pripustiť.staci nejaký bezvýznamný problém strach z detstva....
Mňa zaujal ten hyponoterapeut čo bol prednedávnom v Markíze v teleráne a aj bol v relácii o 10 r mladší zbavolal strachu so zubára.
Možno nájdem papier s jeho menom hneď som si to zapísala je z Ba
Súhlasim s Kubkom

rainee
17. máj 2018

Mňa by to tiež zaujímalo,len neviem kde by som zohnala kvalifikovaného lekára čo to robí. Lebo čo som pozerala,väčšinou sú to súkromné centra a robia to ľudia co na to majú len kurz a tam sa dá podľa mňa viac uškodiť ako pomôcť.

rainee
17. máj 2018

@eliska13 Martin lajprik to je myslím.

eliska13
17. máj 2018

@rainee áno ďakujem🙂mal šmrnc ten chlap

rainee
17. máj 2018

@eliska13 on mi príde skôr showman ako seriózny hypnotizer. 😁By ma zaujímali skúsenosti ľudí s konkrétnymi lekármi najlepšie v ba.

milagrosss20
autor
17. máj 2018

@missguerlain nie neviem o tom

milagrosss20
autor
17. máj 2018

@rainee presne tak mne to prislo ako naucene.

milagrosss20
autor
17. máj 2018

@rainee a ja mam najdene centrum kde je lekar psychiater terapeut. Kt robi tieto hypnozy. Cize takto

missguerlain
17. máj 2018

@milagrosss20 Ja som chodila k hypnoterapeutke minuly rok a ked porovnam kde som bola pred rokom a kde som teraz, tak znacna zmena. Za mna jednoznacne odporucam, ale treba ist fakt k odbornikovi... lebo mam pocit, ze na SK niektori ludia za tym uvideli sancu na ryzovanie penazi, nieco si nastudovali a hned poskytuju 'sluzby'.

kubko111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
17. máj 2018

@milagrosss20 Hypnóza nie je cestovka. Treba si dobre premyslieť o čo ti ide.

@kubko111 Show v TV nie je o hypnóze ale o podprahovej manipulácií so znakmi NLP techník. Tých "hypnotizérov" by som fackala. Raz som takto bola na SHOW, ktorá sa tvárila ako hypnoza, cesty do minulých životov a bla bla bla. Vyliezlo z toho bohapusté NLP manipulovanie s následkom, že jedna pani po tom zážiku sedela na WC dve hodiny a revala, revala a revala. Nemalo to s hypnózou nič spoločné. Vychcanci sa nájdu všade a tej pani je mi úprimne ľúto, že si tento zážitok ponesie celým životom.

marusia12
17. máj 2018

@kubko111 u teba to vyzerá na NLP, že? Hypnóza sa vyučuje na zdratovnej VŠ, nie kdesi na kurzoch. Na to si treba dávať skutočne pozor. Púšťať si do hlavy nejakého chytráka by som neriskovala. Len odborníka s papierom.

marusia12
17. máj 2018

@milagrosss20 Písala som, že sa venujem autohypnóze a cestám do minulých životov cez binaurál. Určite by som si nepustila do hlavy nikoho, nech je to odborník aký chce. Každopádne ten, kto to potrebuje, nech vyskúša... ale klasického klinického hypnotizéra a nie NLP podvodníka s pofidérnym kurzom. Viď tých hlupákov v tv show.

marusia12
17. máj 2018

@milagrosss20 Ak si si našla odborníka, tak choď. Klinický psychiater je ideálny, ten vie čo robí. Nejakých šuplikantov v rôznych centrách treba vynechať... fakt to nie je bezpečné, keď sa ti niekto "šprtá" v hlave.

kubko111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kubko111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
18. máj 2018

@kubko111 Nikdy nevieš, akú silnú dušu hypnotizuješ... takže by som toto zahrávanie s osudom iných nerobila. Ale skúšaj, skúšaj.

marusia12
18. máj 2018

@kubko111 Minulé životy sú a ty neveríš aj napriek tomu, že robíš hypozu? Neuveriteľné 😀

missguerlain
18. máj 2018

@marusia12 Ja som si ta vsimla uz v inej diskusii, kde si raz lajkovala moj prispevok... Myslim, ze my dve by sme mali pokecat 😉

eliska13
18. máj 2018

@rainee áno, to čo predvádzal v teleráne sa mi nepacilo.Zaujal ma, keď zbavoval strachu u toho zubára.
@kubko111 veľmi nad tým uvažujem, ale mám nejako obavu, že sa dozviem niečo čo mi potom pokazí vzťah s najbližšími.Od detstva mám úzkosti, taký bojazlivy typ človeka vnútorne... na vonok málokto vie čo prežívam....beriem AD po veľa zlých veciach, ktoré sa udiali v rodine pohreby, prežitý šok...a nejako vinim svoju mamu za to ako ma vychovala a?aj, keď psychologička mi povedala, že som taký povahovy typ, možno milosrdne klamstvo, že aj babka mala úzkosti, že som taká...a asi mám strach čo by som sa dozvedela.Preco si sa začal tomu venovať, ak môžeš napísať:🙂asamozrejme, že mám obavy či také nebude aj moje dieťa, či mám byť prísnejšia, či nebude raz moja kópia.....pritom vôbec nie som typ, ktorý nepustím dieťa na bicykel, či boji sa únosu uchyla..či panikáriť, keď dieťa má teplotu..skôr mám taký iný pocit neistoty strachu