Zemplinska Šírava a nejaký dobrý hotel?

dadka_bb
12. aug 2018

ahojte, odporucite mi na zaklade vlastnej skusenosti hotel na zempl.sirave? pre deti,cisty,pekny,so stravou,a nebodaj aj nejaka plazka pri sirave pobliz.nikdy sme taw neboli 🤔dakujem

janicka2315
12. aug 2018

@dadka_bb urcite Hotel Anima

katlenad
12. aug 2018

@dadka_bb najkrajsia plaz je asi pri penzione Anima. S ubytovanim tam, ale nemam skusenosti, nakolko pochadzam z blizkeho okolia. Z ubytovania este Glamour hotel (ma aj vlastnu plaz), eurobus hotel alebo penzion Juliana co ma tak narychlo napada. Este novy thermal park hotel, ale ti maju sialene ceny.

dadka_bb
autor
12. aug 2018

baby a da sa kupat v sirave? s 3rocnou? ci to je take wild ,ze zimna voda,ryby atd. 😊😊

katlenad
13. aug 2018

@dadka_bb ja som bola pred tyzdnom s chlapcami. 2 a 4 roky, pri penzione Anima na plazi a voda bola teplucka. Ani nas ziadna ryba nenapadla 😉

ave_eva
13. aug 2018

@dadka_bb tiež odporúčam Animu

19031983
13. aug 2018

Odporúčam Animu ja tam chodievam so 4r.synom a s malinkym čo bude mat teraz rok.Voda je teplucka pekne upravená pláž..

katkati
13. aug 2018

Hotel Glamour je super. Lehátka a slnečníky na pláži v cene. Veľmi pekne udržiavaný hotel aj okolie hotela.

jednorozec99
14. aug 2018

Najlepsi je hotel Thermal park pred mesiacom postaveny

katkati
15. aug 2018

@jednorozec99 Áno, je pekný nový, ale ceny vysoké a je pri hlavnej ceste cez Šíravu. Glamour je priamo pri vode.

oli18
4. dec 2018

Baby, v lete ste niektorá doporučovala ubytovanie na Šírave v rodinnom bungalove s bazénom. Pani mi do telefónu povedala, že v decembri ho majú vybookovný. Ešte by som to stihla, ale neviem jeho názov. Poradíte?