Má niekto skúsenosť s transformačným kurzom Kvet?
Dnes o 09:47
Ahojte, má niekto skúsenosť s transf. kurzom Kvet 1, Kvet 2 apd.
Ak áno, rada by som poprosila o skúsenosť, či vám to pomohlo a ako.
Ďakujem.
Ahojte, má niekto skúsenosť s transf. kurzom Kvet 1, Kvet 2 apd.
Ak áno, rada by som poprosila o skúsenosť, či vám to pomohlo a ako.
Ďakujem.