icon

Má niekto skúsenosť s transformačným kurzom Kvet?

Dnes o 09:47

Ahojte, má niekto skúsenosť s transf. kurzom Kvet 1, Kvet 2 apd.
Ak áno, rada by som poprosila o skúsenosť, či vám to pomohlo a ako.
Ďakujem.