Ako dlho ste čakali na očkovanie v Dunajskej Strede?

anulienka99
21. máj 2021

Ahojte, Babenky! Ako dlho ste čakali vy alebo niekto známy na termín od registrácie na očkovanie v okrese DS? Zaujíma ma veková kategória 35-40 rokov. Mám 36 a nedávno som sa zaregistrovala, ale mám pocit, že týmto tempom nebudem zaočkovaná ani do Vianoc 😉
Odporúča sa vybrať si viac okresov, spravili ste tak? Mali ste rýchlejšie termín? Ďakujem. 😊

mogaa
21. máj 2021

@anulienka99 tak je to na tebe či chceš cestovať.....kludne si daj termín na východ a termín môžeš mať v ten týždeň....všetko záleží od vekovej kategorie ľudí prihlásených v danom centre....

evinarat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anulienka99
autor
21. máj 2021

@mogaa no aj by som 😉 no pri mojich deťoch ťažko 🙃 skôr som myslela niečo bližšie... Galanta, Šaľa by postačila 😊

anulienka99
autor
21. máj 2021

@evinarat ďakujem. To znie celkom povzbudzujúco. 😊

audik21
21. máj 2021

@anulienka99 ahoj. Určite vybrať viac okresov. V DS očkuju strašne pomali. Lebo je tu veľký záujem o očkovania. Muž 36 sa objednal do viac okresov a už ide budúci tyzden

findomatej
25. máj 2021

@anulienka99 ahoj, určite treba zadať viac miest. Mala som iba DS a nič, a keď som si pridala celú BA a Galantu, hneď v tú noc mi prišiel termín do Galanty, mám 39.

anulienka99
autor
29. máj 2021

Ahojte, nakoniec som si okrem DS pridala aj Galantu a dostala som Trnavu 😉 majú v tom asi trochu bordel. Idem teraz v nedeľu, tak držte palce. Ešte raz Vám ďakujem za rady a komentáre.