Ako sa býva v Lehniciach?

ibajaanikiny
17. júl 2022

Zienky pozdravujem,iste su tu take,co byvaju Hviezdoslavov alebo Lehnice. Ako sa Vam celkovo byva a dochadza do Ba?

cihlicka1990
17. júl 2022

@ibajaanikiny bývam v Hviezdoslavove od novembra. Som spokojná. Som na materskej takze dochádzanie do BA som zatiaľ moc neriešila na každodennej báze ale po otvorení diaľnice je to pohoda 15-20 minút autom.

ibajaanikiny
autor
17. júl 2022

@cihlicka1990 dakujem pekne🙂

dashenka426
17. júl 2022

@ibajaanikiny byvame v Lehniciach od septembra 2021 , čiže pomaly rok tak môžem zhodnotiť svoje dojmy ked sme predtým bývali na C.vode 🙂
Je to omnoho, omnoho lepšie,ludia su v Lehniciach ini, lepší, každý sa každému pozdraví,aj ked nevieme po maďarsky tak dohovoriť sa nemáme žiaden problém,lebo okamžite ludia prepnu na slovenčinu.
Mame tam okrem základu ako pošta,urad,kostol aj super mäsiara, obchod rozličný tovar, zmrzlinu, jednotu,kadernictva, krčmy,kebab, donáška jedal, fabka,stavebniny, nové zdravotné stredisko, lekáreň dr.max atď.
Za mna veľmi milé prekvapenie z Lehnic.
Dochádzame každý deň do Ba, ziadne zápchy a za chvíľu sme v Ba.
Blízko je DS a tam kopa obchodov.
Snáď som pomohla pri rozhodovaní.

ibajaanikiny
autor
17. júl 2022

@dashenka426 dakujem,urcite ano🙂

21021996
18. jan 2024

@dashenka426 dobry den, hladam diskusie. Pozersme dom v lehniciach. Mam dve male deti, je tam nieco pre deti ihrisko myslim a pod. A lekar detsky? Bojim sa ze sa nedohivorime slovensky