Cukrár/ka na upečenie narodeninovej torty - Dunajská Streda

adkka_
25. dec 2021

Ahojte, viete mi odporucit niekoho, kto by mi upiekol chutnú narodeninovú tortu na 28.12.2021za primeranú cenu? Dakujem vopred 🙂

elizabet173
25. dec 2021

@adkka_ to myslíš vážne? Ešte aj za primeranú cenu? Ty by si to pre niekoho cudzieho robila za primeranú cenu? Je 25. 12. veľmi neskoro si sa spamätala. Skús ale na stránke https://tortyodmamy.sme.sk/ nájde si tam cukrárku z tvojho okolia, aj keď pochybujem, že by niekto zajtra vo sviatok piekol, aby bola 28. hotová, ale možno sa zadarí.

adkka_
autor
25. dec 2021

@elizabet173 prajem ti pokoj hlavne v tieto sviatky 🙂 nechapem preco reaguješ takto podráždene, nechcem tortu od teba na poslednu chvilu, slušne som sa pytala a cakam slušnú odpoved. To je po prve, a po druhe k tej primeranej cene, ja som nenapisala ze chcem tortu za 5€ - lacnú ale za PRIMERANÚ cenu, to znamena, ze ak mi clovek napise ze chce 100€ za korpus ktory je poliaty čokoládou a to je vsetko, tak si ju asi nekúpim. Za tretie k môjmu “spamätaniu” —> napadlo ta ze sa mohlo stat nieco nečakane, preco potrebujem náhle nejaku alternatívu? A nakoniec, dakujem za radu 🙂 a stastne a vesele…nech ta ten hore alebo ten v koho veris naplní pokojom lebo hroznú podráždenosť citim z tvojej reakcie

elizabet173
25. dec 2021

@adkka_ na to so ako prišla, že som podráždená? Ja som flegmatik, mňa nerozhádžu iné veci, nie toto 😎 Inak okrem mňa ti nikto neporadil, tak prepáč, ak som sa ťa dotkla, ten link som ti dala práve preto, že ma napadlo, že sa niečo prihodilo.

adkka_
autor
25. dec 2021

@elizabet173 👍🏻

zuzahajdulka
25. dec 2021

@adkka_ cukráreň Wagner since 1947. Robia krasne torty, ale neviem, ci cenovo zodpovedaju tvojej predstave.

adkka_
autor
26. dec 2021

@zuzahajdulka dakujem 🙂

bubkaaaaa
26. dec 2021

@adkka_ cukráreň Hortenzia v Šamoríne ak nemusí byt priamo DS. My odtiaľ berieme vždy pre deti a sme spokojní 🙂 ale zas neviem ci teraz pečú cez sviatky