Jasle v Dunajskej Strede

dominikasvetova
29. mar 2022

Ahojte mamicky, ja by som sa chcela opytat kam chodia vase deticky do jasli, ako ste spokojne a kolko platite za celoddenu starostlivost.

anulienka99
29. mar 2022

V DS fungujú mestské jasle. A potom Dunajáčik, kde berú deti od roka a pol alebo aj mladšie podľa toho, či dieťa chodí. ☺️ Ceny si je potrebné asi zavolať.

marianna_peskova
29. mar 2022

@dominikasvetova Syn chodil rok do Dunajáčika, boli sme veľmi spokojní. Poldenná starostlivosť vychádzala mesačne okolo 280€.

herbsharmony
29. mar 2022

@dominikasvetova tiež odporúčam ešte Domškôločka ako doma, nedávno otvorili, sú aj na FB prípadne viem poslať kontakt.
Celodenná je do 300 eur , myslím bolo okolo 270 ale možno sa to zmenilo plus strava podľa dní ktoré sa tam dieťa reálne stravovalo a dá sa ešte plus angličtina priplatiť.

slavkacuco
7. sep 2022

@anulienka99 Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, či nemáte náhodou nejaké info o štátnych jasliach v DS-web stránka, tel.číslo alebo aspoň adresu.Este v marci ste pisala jednej pani,ze o nich viete.Dakujem

anulienka99
8. sep 2022

@slavkacuco mestské jasle sú v centre na ulici Komenského, pripájam link:
https://dunajskostredsky.sk/jasle-cakaju-na-det...

anulienka99
8. sep 2022

@slavkacuco je to vlastne v centre sociálnych služieb v článku je aj telefónne číslo a mail.

slavkacuco
9. sep 2022

@anulienka99 Ďakujem pekne 😉

anculala
13. jún 2023

@marianna_peskova
@dominikasvetova
@anulienka99
@slavkacuco zdravím žienky, viete mi poradiť - možno skusenosti z vasho okolia. Je nejaka moznost starostlivosti o 6-9-mes. babatko pokial maminka bude v praci. Dakujem

marianna_peskova
15. jún 2023

@anculala S tým nemám skúsenosť.