MUDr. Angst - recenzie

14. júl 2022

ahojte.co poviete na pana doktora?je dobrym pediatrom?ste s nim spokojne?podporuje dojcenie?neodchadza este do dochodku?

janula2511
14. júl 2022

@bessdonna hľadáš pediatra?je dobrý ,aj ako alergolog.my k nemu na alergologiu chodíme.do dôchodku neviem či sa chystá ,ale už má svoj vek.prednedavno mal 2 infarkty , dlhšiu dobu neordinoval.mozno už ani neprima nových.ja by som hľadala iného.

@janula2511 dakujem

santamonica
9. sep 2022

@bessdonna ahoj, ja s malým ho máme ako alergológa, je super, ako pediater netuším, ale ja som s nim spokojná .

michaelamizerikova
24. okt 2022

@bessdonna za mňa nie. Absolútne katastrofa sa k nemu dostať keď prídeme sestrička nepríjemná a on nezáujem. Môj malý už polroka na preskacku chorý astma alergia a furt mu údajne nič nie je. Momentálne riešime imunologa v Ba lebo som už stratila nervy. Myslím si že pán doktor bol dobrý ale je čas odychovat. Iba toľko....

24. okt 2022

@michaelamizerikova uz som si aj tak nasla super doktorku😊ale vdaka za skusenost

kikuuus10
10. nov 2022

@michaelamizerikova môžem sa spýtať a kde v ba? Ja som hľadala vsade, ale všetko sa platí a dosť vysoké palky , potrebujem súrne imunologa lebo dcerka je stále chora. 🥹

michaelamizerikova
11. nov 2022

@kikuuus10 no to je v tom my chodíme na kliniku do slavicieho údolia. Platili sme 30e iba za vstup ostatné hradí poisťovňa. Lieky nás teda draho vyšli ale môj malý po 6 mes nie je chorý a bez kašľa. Takže keď chcete kontakt kľudne vám odfotim vám vizitku sú veľmi príjemný

paja2686
27. nov 2022

@michaelamizerikova dobrý deň, ak by som vás mohla poprosiť aj ja o kontakt ?vopred dakujem

kikuuus10
27. nov 2022

@michaelamizerikova a berú aj mladšie deti? Dcerka ma rok a pol.

66kikusa66
9. dec 2022

@michaelamizerikova ahoj, kam chodite prosim ta v BA?