Pôrod počas covidovej situácie v Dunajskej Strede

mariska30
5. apr 2021

Baby je tu nejaká kočka ktorá v predošlých dňoch už porodila 🙂 A ak áno ako dlho vás tam držia počas tejto situácie 🙂

bubkaaaaa
5. apr 2021

@mariska30 ja som rodila v decembri, 18.12 som porodila a 22.12 sme išli domov, pustili by nás už 21.12 len synček mal žltačku a bol pod lampou

ayanamirei
5. apr 2021

@mariska30 je to uplne jedno aka je situacia... ty mozes ist, ale dieta musi byt v nemocnici 72hodin, potom vezmu krv z peticky a ak pribera-krmi sa, moze ist domov.

mariska30
autor
5. apr 2021

Dobré vedieť pretože kamoška mi rodila v inom meste (Žilina) a tam ich už na tretí deň posielajú domov🙂

lius
5. apr 2021

@mariska30 nie na treti den, ale po 3. dni, cize treba cakat 3x24hod

mariska30
autor
5. apr 2021

@lius 😄 sorry preklep v tej poslednej vete

nela6
5. apr 2021

@mariska30 covid nijako neovplyvnil pobyt v pôrodnici, sa tu robí z komára somara

mariska30
autor
5. apr 2021

@nela6
Tak to vieš to tak býva že
,,Jedna baba povedala''🙂 pôjdem rodiť po 13 rokoch takže 😄 už som aj zábudla čo a ako😄

kika123kika
27. apr 2021

@mariska30 ahoj ja som tiez rodila 12.12. Min rok 🙂 je to podla uplne normalne len ti na prijme urobia test na izbe ste dve kvoli covidu ale ak vas je vela tak aj 3 cize nic extra len ked chodi vizita tak by si mala mat masku 🙂 a viem ze tam je jedna sestricka co mi stale hovorila aby som si s manipulaciou s babatko dala masku 🤦🏼‍♀️ Inak je tam vsetki v pohodke 🙂 no a niesu navstevy . A nas pistili na 6ty den ale len pretoze mala zozltla a musela pod lampu a zacala zltnut prave pocas toho 2-3ho dna :/