Recenzia na pôrodnicu v Dunajskej Strede

23. jan 2022

Ahojte, rodila niektorá z vás v nemocnici v Dunajskej Strede?Boli ste spokojné s prístupom sestričiek, lekárov???Aké máte skúsenosti?Mali ste aj priamo z tade zazmluvneneho lekára?

berenika39
23. jan 2022

Ahoj, nechceš se přidat do Skupiny?

marianna_peskova
24. jan 2022

@lucia0211 Tiež odporúčam pridať sa do skupiny Pôrodnica DS, je tam množstvo recenzií a rád. Ja sama onedlho prispejem svojou pozitívnou skúsenosťou.

bucecka
5. mar 2022

@lucia0211 ja som v DS rodila pred vyse rokom a uz tam nepojdem. Mala som komplikacie pri porode, kde mi museli nasadit kyslik a dat mi 2 alebo 3 infuzie a doktorka to nechala na dajakeho mladeho, co sam este nerodil. Asi 2x ho vystriedala, lebo to nevedel poriadne a pamatam si, ze mu povedala, ze ak by tam bol doktor (meno uz neviem),tak okamzite poleti. Moje male nemohlo nakoniec same dychat a musela ho zachranka previezt do inej nemocnice, kde stravilo 2 tyzdne. Takze asi tak.

ivs97
28. jún 2022

Ani najhoršiemu nepriateľovi by som neodporúčala rodiť v DS. Ja som tam rodila par týždňov dozadu, mám traumu normalne. A to som neni vôbec precitlivena.. Ale čo tam somnou robila ta lekárka.. A jaká bola odporná.. Ešte aj šitie mi pokazila, nevie sa to stále zahojiť. Odporná hnusná porodnica, nič nelutujem v živote tak ako to ze som išla rodiť tam.

28. jún 2022

@ivs97 ahoj fúha a ktorá to bola?Bola si prvorodička?

ivs97
28. jún 2022

Ahoj, ano prvorodička.. Doktorka Iryna Babynets..
Ešte k tomu na stranke na googli majú odfotenu krásnu pôrodnú miestnosť, s vaňou a tak... Ale nič také netreba čakať.. A metódy na ulavenie od bolesti? Povedali mi ze sa mam postaviť a vystrieť 😂

28. jún 2022

@ivs97 juj ju poznám 🙈na koľko som aj ja počas tehotenstva 6 krát ležala v nemocnici 🙈