Tehotenské fotenie - Dunajská Streda, Komárno, Bratislava

1. feb 2023

Ahojte, poraďte mi kam na tehotenské fotenie v okrese Dunajská Streda, Komárno prípadne Bratislava.
Ďakujem

mess123
1. feb 2023

My sme boli v Dunajskom Klatove na. Mlyne je. Tam nádherne

mess123
1. feb 2023

A ak máte dobrú fotografku tak ako ja, tak ma fotkách to vyzerá ešte krajšie 🙂

autor
1. feb 2023

@mess123 Zatiaľ nemáme ani fotografa, mohla by som sa spýtať na meno fotografky? 🙂

mima1991
1. feb 2023

odporucam https://www.facebook.com/marekpinterfotograf vyborny fotograf, byva v DS a striedavo v NR

zuzka102
1. feb 2023

V BA je toho určite viac, napr. moje tipy: Iveta Peterska (fotenicko.sk - je v Bernolakove), Lenka Valentova (Fotolienka), Katarína Hall, Lenka Galla, Silvia Kanova, Tatiana Wilhelm, Zuzi Sekveldiova. Vygoogli si ich web stránky či facebook a uvidíš práce, resp. všetky info si tam nájdeš.

mess123
1. feb 2023

Pani je z Diakoviec, no robí krásne fotky plus neberie peniaze za cestu. 🙂 robí aj fantasy mne napríklad na tehu fotke prirobila anjelské krídla ktoré vyzerajú reálne a je z toho nádherná fotka ak máte maličké bruško vie zväčšiť, nohy opuchnuté vie zúžiť, milý prístup ešte aj priniesla tehotenské šaty pár ks aby fotky neboli iba v jedných 🙂 má naštudovane pózy no radosť fotiť sa

mmrkwa
9. feb 2023

Urcite si pozri Lucia Horvath Photography, ma atelier v Malinove. Top novorodenecke foto