1 dieťa a potom dvojičky

nanka2910
14. mar 2014

Ahojte baby, je tu niekto kto mal jedno dieta a potom dvojicky. Ako ste sa s tym vyrovnali a ako ste to zvladali? Ja mam doma rocnu dcerku a tento tyzdeen sono ukazalo ze cakame dvojicky. Musim priznat, ze najprv som sa usmievala, ale teraz po par dnoch je mi z toho do placu a hrozne sa bojim. Chceli sme mat 2 deti, a to ze budu tri ma nejajo zobrako, ked som sama placem, sa bojim ako to zvladnem, a aj ako to zvladne mala dcerka. Ako ste sa s tym vyrovnali, lebo ja ked si na to vsetko spomeniem, tak hned placem...

marika_btt
17. aug 2022

@saiffffa chapem ta, ja som na striedacku plakala a tesila sa. S odstupom casu musim povedat ze moje deti su to najkrajsie co ma v zivote stretlo, po manzelovi samozrejme;) neboj sa, prvy rok, mozno dva, budu tazke ale vsetky ostatne su uz za odmenu. Ked vidim ako sa spolu hraju, objimaju, smeju..velki partaci. A vela lasky nam davaju, aj kopec srandy mame doma. Kazdy je trochu iny, aj to je velmi obohacujuce, jeden rad cita, druheho bavi futbal, treti pekne kresli, mame spolu kopec aktivit, dokonca sme sa cez deti spoznali a skamaratili s mnohymi ludmi, trenermi, inymi rodicmi, ja som popri chalanoch konecne zacala pravidelne sportovat, proste aj mne s muzom to obohatilo zivot. Tes sa na vsetko co pride, hlavne nech su deti zdrave, ostatne zvladnes a este sa z toho budes raz aj tesit ako ja.

saiffffa
18. aug 2022

@marika_btt dakujem, takto niečo teraz velmi potrebujem pocut

xevulax
22. aug 2022

@saiffffa neboj sa, pisem k tejto teme s odstupom niekolkych rokov, nase dvojky budu mat pomaly 9rokov, starsia ma cerstvo 10. Pomaly je puberta pre nami 😂 niekedy by som veru aj ten cas vratila. Velmi rychlo to leti. Neboj sa, zvladnes to ako aj mnohe ine maminky, niektore maju aj 2x dvojicky po sebe. Najdu sa aj tazke chvilky ale pockaj ked podrastu, budu partaci. Je uzasne sledovat ako rastu, ake su vsetky uplne ine. Som stastna, a hlavne vdacna za to, ze ich mam. Ked sa narodia chvilku potrva kym si najdete rezim na vsetko, zaciatky budu razke, ale kazdym dnom to bude lepsie a lepsie. Neboj sa a nestresuj, uzivaj si kazducky den, lebo cas ide az prilis rychlo a aj deti rychlo vyrastu. Keby som mohla, zastavila by som cas. Drzim ti palce

saiffffa
23. aug 2022

@xevulax dakujem za mile slova