Čakám dvojičky - termín október 2013

majadk
6. jún 2013

Ahojte baby, prešla som veľa stránok i diskusií, ale nikde sa mi nepodarilo nájsť blízke duše na túto tému ☹ . Rada by som si prečítala vaše pocity, váš priebeh tehotenstva, momentálne duševné rozpoloženie a zároveň sa podelila o tie svoje 😀 . Čakám dvojičky, som na konci 21 týždňa, stále chodím do práce - aj keď niekedy by som už radšej oddychovala doma, minulý týždeň sa začalo objavovať občasné stiahnutie brucha, keď sa tí dvaja drobci začnú naťahovať, je to veľmi zaujímavé 😵 .

lauricka
6. jún 2013

@majadk uz je cas ostat doma, s dvojkami netreba riskovat, ak nemusis a prajem bezproblemove tehulkovanie

majadk
autor
6. jún 2013

Chcem ešte doučiť do konca školského roka, tak uvidíme, už je to len tri týždne 😀 , ale poctivo každý deň poobede oddychujem.

majadk
autor
6. jún 2013

A Tvoje dvojičky? Koľko majú ako sa im darí ?

deborah1
6. jún 2013

@majadk aj ja čakám dvojičky,zajtra začínam 12.tt. Som rada,že tu vznikla táto téma,lebo ja to mám veľmi čerstvé,dnes som sa to na sone dozvedela. A teraz doma iba hľadám a čítam na nete čo najviac informácii a som z toho vcelku zmetená. Teším sa,no zároveň mám v sebe kopu otázok..

juliagregor
6. jún 2013

dievcata www.dvojickovo.sk najdete tam vela info...:🙂 kto vládze v sobotu je stretko dvojčiat vo Valči pri Martine, očakáva sa rekordná účasť 🙂

majadk
autor
6. jún 2013

Ahoj deborah1, moje prvé pocity, ked som na prvom sone na potvrdenie tehotenstva videla dva "fľaky" 😀 - tiež mnou lomcovali zmiešané pocity, keď som vyšla na chodbu, môj manžel sa ma opýtal: No ako? Som mu povedala: Nevstávaj 😀 ....ďalej som ani nemusela hovoriť, už len povedal: To nemyslíš vážne? - zobral to výborne. A bolo. Ja som tiež z dvojičiek - dvojvaječných, takže sa to dalo očakávať. Doma už máme jednu babuľu, má už osem rokov, všetci sa veľmi tešíme, keď sme Zuzke povedali, že bude mať súrodencov rovno dvoch, myslela som, že od radosti preletí cez plafón - moja milovaná. Deti sú radosť, treba sa tešiť, starosti sa potom lepšie zvládajú 🙂

smuhyta
19. jún 2013

@majadk my tiez cakame dvojky -jednovajecne v jednom obale,,je to rizikove tehotenstvo ale mne nic nezakazali,akurat ma pozoruju ako zajaca,kazde 2 tyzdne chodim na kontrolu ,teraz som v 30tt a chodim kazdy tyzdeñ,uzivam 3krat denne magnezium 300mg,a pre baby sulfore -vitaminy,,aj plavat som chodila ,a som stastna ze budeme mat dve baby,uz do konca skolskeho roku neni vela,a hlavne ako sa ty citis.lebo kazde teho je ine,,a moj manzel ten bol so mnou v ordinacii,my sme videli 3 flaky skoro som odpadla ale jeden bol vacok na vyzivu,ale aj tak som sa rozrevala,aj z radosti ale aj zo strachu a ked som videla manzelov vyraz este horsie ten ani nedychal,,museli sme to prechodit cela rodina sa nam smiala,ale spokojny,teraz pred 2tyzdñami sme sa zobrali drahy je pysny ze spava kazdu noc v jednej posteli s 3 babamy rozprava im stazuje sa im ako ho vnoci drgam ,stucham aby sa posunul oni potom kopu mna a takto si zijeme

bleble
26. jún 2013

Maminky dvojičiek, máme pre Vás skvelú akciu: 10% zľavu pri kúpe 2 rovnakých produktov Hevea!
Stači do poznámky napísať heslo: "dvojičky"